Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Amazing Spider-Man (2012) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: The Amazing Spider-Man (2012) (/Thread-The-Amazing-Spider-Man-2012--1660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


- Mefisto - 15-01-2011

Arahan napisał(a):Póki co bardziej przypomina nastolatka.

Parker nie był nastolatkiem? :D


- Arahan - 15-01-2011

Bardziej niż Tobey ;)


- Perfik - 15-01-2011

Tak przy okazji - kiedy do kin wchodził Spider-Man Maguire miał 27 lat. Garfield w tym roku będzie miał 28 urodziny ;) Lubię Garfielda, ale czekam w końcu na film w którym nastolatka będzie grać nastolatek...


- Bucho - 15-01-2011

Powaznie?

http://1.2.3.13/bmi/buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2009/09/justin_bieber_vmas_main.jpg

Ten ma szesnascie na karku, pasuje? ;)


- Perfik - 15-01-2011

Nie :) Cały czas uważam, że lepszy w tej roli byłby Alden Ehrenreich. Chłopak ma 20 lat, zagrał świetnie u Coppoli w Tetro no i byl na skróconej liście kandydatów do tej roli, żeby nie było, że nazwisko z dupy wzięte ;)


- Mefisto - 15-01-2011

20 lat to już nie nastolatek :P A marzenie równe temu, żeby misia Yogi zagrał prawdziwy miś :P


- Perfik - 15-01-2011

Od początku było jasne, że Alden z tej finałowej czwórki czy piątki ma najmniejsze szanse, bo jest najmniej znany. To oczywiste.

Tak w ogóle to (nie bijcie), ale po obejrzeniu The Kids Are All Right, zastanawiam się nawet czy lepszym wyborem do tej roli nie byłby Josh Hutcherson. Nie mam nic do Garfielda - to dobry aktor, ale jak już kiedyś wspominałem jego styl gry przypomina mi właśnie młodego Maguire (może z tą różnicą, że nie wygląda jakby był wiecznie naćpany)...


- Gal Anonim - 15-01-2011

Mierzwiak napisał(a):Dobrze się prezentuje, pomijając fakt że znowu mamy uwierzyć że nastolatek zrobił sobie... no właśnie, jak on go zrobił?! Ale i tak mniej przesadzony od kostiumu Tobeya za kilkaset tysięcy dolarów.
Warto wspomnieć jeszcze, że w Ultimate Spider-Man, który ma być inspiracją dla filmu, kostium Spider-Mana robi menadżer organizujący wrestlingowe walki na ringu, gdzie Parker testuje swoje umiejętności.


- Arahan - 20-01-2011

Garść zdjęć z planu. Widać cały kostium, niestety z daleka:

http://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man%22+na+planie.+J.+Jonah+Jameson+poza+filmem-69359


- Mickey - 22-01-2011

a teraz.. z bliska:
[Obrazek: spider-man-575.jpg]


- Danus - 22-01-2011

Nie no co to jest? :\


- Arahan - 22-01-2011

Maska na bank przejdzie obróbkę komputerową, ale co do całej reszty ... strój ssie :/
o wiele lepszy nosił Tobey.


- military - 22-01-2011

Nie widać tego obrazka "z bliska".


- BezcelowyAlbatros - 22-01-2011

[Obrazek: spiderman575.jpg]


- szopman - 22-01-2011

Wg. mnie nowy strój Spidera jest całkiem całkiem. Nie różni się aż tak bardzo od tego w filmach Raimiego.


- Gal Anonim - 22-01-2011

BezcelowyAlbatros napisał(a):Obrazek
Warto pamietac, ze to nie jest właściwy strój, a jego wersja dla kaskadera...


- Mierzwiak - 22-01-2011

Ale kaskader powinien być nieodróżnialny od aktora, więc to musi być ten sam kostium.

Kostium jak kostium, wygląda normalnie. Wiadomo że w kinie po obróbce kolorystycznej i manipulacji oświetleniem będzie to wyglądać zupełnie inaczej.


- Szaman - 22-01-2011

Ten sam kostium miał na sobie Garfield na oficjalnym zdjęciu. Strasznie brakuje mu po prostu wyrazistości, motywu pajęczyny czy większych oczu, filtr kamery tego nie naprawi.


- szopman - 22-01-2011

Pewnie troche go podrasują cyfrowo i bedzie wyglądał dużo lepiej.


- Szaman - 22-01-2011

Raczej podrasowaliby go już na zdjęciu z Garfieldem.