![]() |
|
The Amazing Spider-Man (2012) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: The Amazing Spider-Man (2012) (/Thread-The-Amazing-Spider-Man-2012--1660) |
- Mefisto - 15-01-2011 Arahan napisał(a):Póki co bardziej przypomina nastolatka. Parker nie był nastolatkiem? :D - Arahan - 15-01-2011 Bardziej niż Tobey ;) - Perfik - 15-01-2011 Tak przy okazji - kiedy do kin wchodził Spider-Man Maguire miał 27 lat. Garfield w tym roku będzie miał 28 urodziny ;) Lubię Garfielda, ale czekam w końcu na film w którym nastolatka będzie grać nastolatek... - Bucho - 15-01-2011 Powaznie? http://1.2.3.13/bmi/buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2009/09/justin_bieber_vmas_main.jpg Ten ma szesnascie na karku, pasuje? ;) - Perfik - 15-01-2011 Nie :) Cały czas uważam, że lepszy w tej roli byłby Alden Ehrenreich. Chłopak ma 20 lat, zagrał świetnie u Coppoli w Tetro no i byl na skróconej liście kandydatów do tej roli, żeby nie było, że nazwisko z dupy wzięte ;) - Mefisto - 15-01-2011 20 lat to już nie nastolatek :P A marzenie równe temu, żeby misia Yogi zagrał prawdziwy miś :P - Perfik - 15-01-2011 Od początku było jasne, że Alden z tej finałowej czwórki czy piątki ma najmniejsze szanse, bo jest najmniej znany. To oczywiste. Tak w ogóle to (nie bijcie), ale po obejrzeniu The Kids Are All Right, zastanawiam się nawet czy lepszym wyborem do tej roli nie byłby Josh Hutcherson. Nie mam nic do Garfielda - to dobry aktor, ale jak już kiedyś wspominałem jego styl gry przypomina mi właśnie młodego Maguire (może z tą różnicą, że nie wygląda jakby był wiecznie naćpany)... - Gal Anonim - 15-01-2011 Mierzwiak napisał(a):Dobrze się prezentuje, pomijając fakt że znowu mamy uwierzyć że nastolatek zrobił sobie... no właśnie, jak on go zrobił?! Ale i tak mniej przesadzony od kostiumu Tobeya za kilkaset tysięcy dolarów.Warto wspomnieć jeszcze, że w Ultimate Spider-Man, który ma być inspiracją dla filmu, kostium Spider-Mana robi menadżer organizujący wrestlingowe walki na ringu, gdzie Parker testuje swoje umiejętności. - Arahan - 20-01-2011 Garść zdjęć z planu. Widać cały kostium, niestety z daleka: http://www.filmweb.pl/news/%22Spider-Man%22+na+planie.+J.+Jonah+Jameson+poza+filmem-69359 - Mickey - 22-01-2011 a teraz.. z bliska:
- Danus - 22-01-2011 Nie no co to jest? :\ - Arahan - 22-01-2011 Maska na bank przejdzie obróbkę komputerową, ale co do całej reszty ... strój ssie :/ o wiele lepszy nosił Tobey. - military - 22-01-2011 Nie widać tego obrazka "z bliska". - BezcelowyAlbatros - 22-01-2011
- szopman - 22-01-2011 Wg. mnie nowy strój Spidera jest całkiem całkiem. Nie różni się aż tak bardzo od tego w filmach Raimiego. - Gal Anonim - 22-01-2011 BezcelowyAlbatros napisał(a):ObrazekWarto pamietac, ze to nie jest właściwy strój, a jego wersja dla kaskadera... - Mierzwiak - 22-01-2011 Ale kaskader powinien być nieodróżnialny od aktora, więc to musi być ten sam kostium. Kostium jak kostium, wygląda normalnie. Wiadomo że w kinie po obróbce kolorystycznej i manipulacji oświetleniem będzie to wyglądać zupełnie inaczej. - Szaman - 22-01-2011 Ten sam kostium miał na sobie Garfield na oficjalnym zdjęciu. Strasznie brakuje mu po prostu wyrazistości, motywu pajęczyny czy większych oczu, filtr kamery tego nie naprawi. - szopman - 22-01-2011 Pewnie troche go podrasują cyfrowo i bedzie wyglądał dużo lepiej. - Szaman - 22-01-2011 Raczej podrasowaliby go już na zdjęciu z Garfieldem. |