Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)



- Dusqmad - 10-12-2005

Z filmów na dziś polecam wszystkich "12 Małp" Terrego Gillama (TVP2 22.40). Pod wieloma względami doskonały film. Aktorstwo (Pitt, Willis), nieprzeciętna fabuła i przede wszystkim przygnębiająca wizja, a wszystkio to ubrane w gorzką, niecodzienną otoczkę.


- Dr_Bakier - 14-12-2005

Wczoraj na "ale kino!" był "Niewidzialny", obejrzałem z ciekawości co tam Szwedzi nakręcili :lol: Rewelacja, obraz godny polecenia, oczywiście na tym kanale filmy są puszczane po kilka razy i radzę czychać na projekcję 8)


- *Zosia - 14-12-2005

15 Minut, tvn, 21:30. Calkiem niezle, glownie dlatego, ze nie jest kiczowate do bolu. No i Edward Burns. Mniam.


- Jakuzzi - 14-12-2005

*Zosia napisał(a):Calkiem niezle, glownie dlatego, ze nie jest kiczowate do bolu.

Inaczej mowiac: niezle, bo nie zle. Ciekawa opinia. ;)


- *Zosia - 14-12-2005

Jakuzzi napisał(a):
*Zosia napisał(a):Calkiem niezle, glownie dlatego, ze nie jest kiczowate do bolu.

Inaczej mowiac: niezle, bo nie zle. Ciekawa opinia. ;)

Oj, nie chce zdradzic co sie stanie, a wytlumaczyc inaczej 'niezlosci' nie potrafie ;)


- Jakuzzi - 14-12-2005

No ja tez bym nie potrafil, zwlaszcza ze 15 Minut jest filmem bardzo przecietnym. :P


- *Zosia - 14-12-2005

Oj tam :P
Podobalo mi sie jak sie sprawy potoczyly z de Niro. W wiekszosci takich filmow, skonczyloby sie jego slubem z ta laska, zli by trafili do wiezienia, Ed Burns bylby z ta Ukrainka(?) itp itd. A tutaj przynajmniej sie wysilili, zeby chociaz odrobine byc oryginalnym :P


- Predator895 - 15-12-2005

15 min to ścierwo totalna kompromitacja De Niro ;] który i tak bdb. gra jak na te role, ale kto mu to zaproponował ;/


- Jakuzzi - 15-12-2005

*Zosia napisał(a):A tutaj przynajmniej sie wysilili, zeby chociaz odrobine byc oryginalnym :P

Nie zawsze jednak oryginalnosc jest pozytywem i tak jest w tym przypadku. Losy De Niro nie ratuja raczej slabego filmu.


- Dusqmad - 16-12-2005

Największa sensacja dzisiejszego dnia:
"Kevin sam w domu" - Polsat - 19.30
Myślałem, że poczekają do świat ;). Widać telewizja idzie z duchem supermarketów ;).


- LPC - 16-12-2005

22;40 tvn austin powers i złoty członek


- Q - 16-12-2005

Cytat:Największa sensacja dzisiejszego dnia:
"Kevin sam w domu" - Polsat - 19.30
Myślałem, że poczekają do świat
W święta dadzą coś lepszego - poniedziałek, 26.12, godz. 10.05 Miasteczko Halloween Polsat

Oczywiście w okresie świątecznym nie mogło zabraknąć Szkalnej Pułapki 25 grudnia o 23.20


Ale większy falstart zrobiła TVP nadając wczoraj (czwartek) "To wspniałe życie" - godzina emisji dostosowana dla osób cierpiących na bezsenność :roll:


- Dusqmad - 16-12-2005

Q napisał(a):W święta dadzą coś lepszego - poniedziałek, 26.12, godz. 10.05 Miasteczko Halloween Polsat

Że lepszego to nie unika wątpliwości. W końcu "Kevin..." przejadł się już prawie każdemu przy zdrowych zmysłach ;P. Swoją drogą to mam nadzieję, że za kilka lat obowiązkowym filmem świątecznym będzie "Zły Mikołaj" :P.


- Predator895 - 17-12-2005

a w Wigilię na tvn leci przezabawna i co rocznie emitowana komedyjka przez wszystkich lubiana Witaj Święty Mikołaju


- Dusqmad - 22-12-2005

Predator895 napisał(a):a w Wigilię na tvn leci przezabawna i co rocznie emitowana komedyjka przez wszystkich lubiana Witaj Święty Mikołaju

Ja już sie gubię w tych wszystkich 'mikołajowych' tytułach ;)

Jutro o 19.30 na Polsacie "Kevin sam w Nowym Jorku". :P


- LPC - 25-12-2005

qrcze skakam p okanałach i włąsnie na tvp1 zaczyna się Blown Away IMO film warty polecenia nie tak jak inne filmy ktore do tej pory serwowały nam nasze kochane stacje

doskonałą rola t.l.dżonsa ( bad guy :twisted: ) i niezła muzyka zwłaszcza moment z u2 w tle


- Predator895 - 26-12-2005

Jeden z moich ulubionych filmów :D doskonała muza Alana Silvestri gra aktorska nic dodać nic ująć najlepsza scena filmu Jeff Bridges biegnie ostrzec swoich kumpli przed eksplozją w slow motion :) Czekam na ten film na dvd już od 5 lat i lipa Kochany Imperial czasem chce im dać mocnego kopniaka na szczęście w nowym roku ;]


- Azgaroth - 29-12-2005

Na sylwestra najlepiej zapowiada się "Skandalista Larry Flint" na Polsacie i "Jackass: Świry w Akcji" :twisted: na TVN. Pytanie tylko kto będzie oglądał tv na sylwestra?


- Dusqmad - 30-12-2005

Dziś na TVP1 o 01:05 Conan Niszczyciel. Coś w sam raz dla tych, którzy nie mają zamiaru wyspać się przed nadchodzącym Sylwestrem :P.

Poza tym na TVN o 21:55 "Ciśnienie" Davida Twoh'ego. Mam dziwne wrażenie, że film okaże się podobną szmirą, jak "Pitch Black" (nie jestem w stenie pojąć tego fenomenu) i "Kroniki Riddicka".


- Q - 31-12-2005

Dusqmad napisał(a):Dziś na TVP1 o 01:05 Conan Niszczyciel. Coś w sam raz dla tych, którzy nie mają zamiaru wyspać się przed nadchodzącym Sylwestrem :P.
W niedziele na Tele 5 też będzie Conan Niszczyciel o 17.15, wsam raz dla tych co wstaną po sylwestrze :P