![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Battonsson - 18-01-2007 Niestety pamiętam, że powstał taki "film". Plakat jest obrzydliwy w swej wymowie, jeśli wie się o czym jest film. Gdybym miało trochę czasu i pieniędzy to chętnie pozwałbym producentów filmu za propagowanie bestialstwa i epatowanie aktami znęcania się nad zwierzętami. - Ktoś - 23-01-2007 Mroczny plakat do mrocznego "Constantine"
- romeck - 23-01-2007 Łomatko jaka tandeta! :D - Ktoś - 23-01-2007 Nieee, TO jest tandeta :D
- hops - 24-01-2007 Plakaty do Smokin' Aces są po prostu fenomenalne. ![]() EDIT: Nie jest to plakat, ale promocyjny screen z nadchodzącego hitu dla sodomitów. ENJOY!
- Mierzwiak - 24-01-2007 "Smikin'a Aces" to rzadki przykład plakatów o takim samym klimacie jak film (wnioskując z trailera). Co do tej fotki z dokumentu "Zoo", krótka recenzja tego na JoBlo mówi sama za siebie - pretensjonalne, głupie, starcząca na 15 minut tematyka rozciągnięta na 80 minut. I podobno są tam jakieś sceny sodomii, a miało tego nie być. Marna próba wywołania kontrowersji. - hops - 24-01-2007 Kolejny świetny patent na plakat: ![]() Co do "Zoo" - ja wiedziałem, że tak będzie. Ale ciekawość i tak zwycięży i ludzie oglądać to będą. - Mierzwiak - 24-01-2007 Fuck yeah! :D
- hops - 24-01-2007 Chcę mieć ten plakat na ścianie... - D'mooN - 25-01-2007 hops napisał(a):Kolejny świetny patent na plakat: Simply wonderful! :) - Mierzwiak - 31-01-2007 ![]() "You scream. You die" Tragiczne hasło. - desjudi - 01-02-2007 fajne:
- Sana - 04-02-2007
- military - 04-02-2007 Robienie plakatu do filmu, który nie ma nawet gotowego scenariusza to raczej przejaw... ehm... nadgorliwości? Ale plakat fajny, dobrze że zerwano z tradycyjnym logo, bo trzecia część pokazała że drastyczne przeróbki "odznaki" wypadają kiepawo. - Karol - 04-02-2007 Plakat Koraliny - fantastyczny! Z ostatnich:
- Jakuzzi - 17-02-2007 Beznadzieja.
- Hitch - 17-02-2007 Hm...wszystko oprocz tego ducha jest ok. Duch pasuje do tego plakatu jak but do ryja ;) - Mierzwiak - 17-02-2007 Ten plakat to graficzne przedstawienie słowa ŁOPATOLOGIA. - Hitch - 17-02-2007 Mi sie podoba wszystko (kolorystyka!) z wyjątkiem tego francowatego ducha. Kompletnie nie pasuje do plakatu i chyba go pierwotnie tam nie bylo :lol: - Karol - 17-02-2007 ![]() Oraz trochę starsze: ![]() oraz
|