![]() |
|
Batman: Arkham Series - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Batman: Arkham Series (/Thread-Batman-Arkham-Series--3202) |
RE: Batman: Arkham... - Hitch - 11-03-2015 Właśnie się dowiedziałem, że w "Arkham Knight" nie tylko Batman będzie miał alternatywne stroje, ale także jego samochód. Jeszcze niech tylko ostatecznie potwierdzą, że dostaniemy ich burtonowskie wersje i zesram się chyba, że trzeba będzie czekać do czerwca :) RE: Batman: Arkham... - Juby - 23-03-2015 Nowy gameplay A data premiery znowu przesunięta (teraz to 23 czerwca). Meh even more. RE: Batman: Arkham... - Hitch - 23-03-2015 Gordon brzmi jakby głosu mu użyczył Jonathan Banks. RE: Batman: Arkham... - Juby - 26-03-2015 RE: Batman: Arkham... - Hitch - 07-05-2015 No i oficjalnie potwierdzono, że nie miałem omamów słuchowych. Mike nowym Gordonem :) RE: Batman: Arkham... - Gal Anonim - 07-05-2015 No wlasnie, tez mi sie tak wydawalo, a na IMDB bylo napisane, co innego. RE: Batman: Arkham... - Juby - 22-05-2015 Znalazłem promocję wersji na PC za 125 zł. Czyli chyba jednak zakupię sobie w dniu premiery. I want to be the Batman again. RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 31-05-2015 Jeszcze całkiem świeży gameplay. Pysznie to wygląda, również dosłownie - od 0:36: te neony! Życzyłbym sobie takie Gotham zobaczyć w kinie. Co prawda jeszcze nie widzieliśmy w akcji Batmobilu z BvS, ale póki co, chocby wizualnie, ten tutaj zjada tamtego na Batśniadanie. RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 31-05-2015 Tylko czemu wszystkie modele postaci wyglądają tak paskudnie? Batman jakby miał problemy z logicznym myśleniem, a Ivy niczym wybotoksowana podstarzała gwiazda porno. RE: Batman: Arkham... - Juby - 31-05-2015 Nie oglądam już żadnych gameplay ani niczego związanego z tą grą. Pre-order kupiony, czekam do 22-23 na dostarczenie. W kwietniu złożyłem nowego PC, więc gra będzie śmigać na maksimum. A za dwa tygodnie (żeby wrócić do formy i zwiększyć jaranie się) dam drugą szansę Arkham Origins. ;) RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 31-05-2015 (31-05-2015, 10:55)'Juby' napisał(a): dam drugą szansę Arkham Origins.U mnie ten tytuł nie dostanie nawet pierwszej. @Huntersky, mi ta komiksowość modeli postaci nie przeszkadza, ale Ivy akurat drażni swoim sposobem bycia, który w niczym nie przypomina człowieka, ale wyobrażenie nastolatka na temat tego, jak wygląda seksooooooooowne! zachowanie się kobiety. Fatalna jest. RE: Batman: Arkham... - Juby - 31-05-2015 (31-05-2015, 10:58)'Mierzwiak' napisał(a): U mnie ten tytuł nie dostanie nawet pierwszej. Czemu? Aż taki zły nie jest, a przejdziesz w mniej niż 10 godzin. RE: Batman: Arkham... - patyczak - 31-05-2015 Origins naprawdę nie jest taki zły, więc bym go tak nie skreślał, zwłaszcza, że uwielbiasz Batmana :D Może nie zachwyca w detalach tak jak dwie pierwsze części i wszystkiego jest tu jakby mniej, ale dzięki temu historia jest bardziej skondensowana, lepiej poprowadzona i podobała mi się bardziej niż w Arkham City. RE: Batman: Arkham... - Huntersky - 31-05-2015 Historia w Arkham Origins jest najlepsza z całej serii, jest to też najkonkretniejszy występ Batmana. @Mierzwiak, komiksowość była w poprzednich częściach, tutaj jest siłowanie się na pseudorealizm z mizernym skutkiem. ![]() Czy nowa Pamela była kiedyś Paulem? Modelowanie kobiet zostawcie CDPR. ;) RE: Batman: Arkham... - Szaman - 31-05-2015 Wygląda jakby chodziła do tego samego chirurga co Renee Zellwegger :) RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 31-05-2015 (31-05-2015, 11:44)'Huntersky' napisał(a): @Mierzwiak, komiksowość była w poprzednich częściach, tutaj jest siłowanie się na pseudorealizm z mizernym skutkiem.No fakt, jakoś inaczej ją zapamiętałem i to zestawienie faktycznie jest bezlistosne. Co do Origins, to sorry, ale nic mnie nie przekona, po prostu nie mam zamiaru w to grać i tyle :) RE: Batman: Arkham... - Juby - 31-05-2015 Nie tylko Pamela się zmieniła. Batmobile z komiksowego stał się Tumblerem 2.0, kostium Batmana z materiałowego zmienił się w zbroję. Design wielu elementów Arkham Knight poszedł w "urealnianie" i wygląda dużo słabiej od poprzednich części. No i jeszcze idiotycznie rozpoczynająca się fabuła. Nie tylko grali to już milion razy ale jeszcze jakie to głupie - Scarecrow chce dopaść Batmana, dlatego podkłada ładunki ze swoją toksyną w Gotham i OSTRZEGA O TYM MIESZKAŃCÓW, żeby ci mogli uciec. Po co ich ostrzega? Jak ich nie będzie to czemu Batman miałby się pakować do tych dzielnic? No ale, trzeba było wymyślić jakąś debilną wymówkę, żeby znowu świat był pusty jak tylko się da. :/ @Mierzwiak, twoja strata. Ja tam chcę powtórzyć Origins, bo choć gra mocno mnie rozczarowała, to póki co i tak wspominam ją lepiej od tego jak zapowiada się Knight. RE: Batman: Arkham... - Mierzwiak - 31-05-2015 Oglądając materiały z Origins miałem nieodparte wrażenie, że mam do czynienia z tanią podróbą tamtych gier. Zresztą podjąłem już decyzję o kupnie PS4 dlatego nie zamierzam kupować już żadnych gier na PS3, a pożyczyć tego tytułu akurat nie mam od kogo. Liczę że potwierdzą się plotki o odpicowanych wersjach Asylum i City mających wyjść na PS4, bo chętnie zaopiekuję się całą trylogią :) RE: Batman: Arkham... - Pelivaron - 01-06-2015 http://www.filmweb.pl/news/Mroczny+Rycerz+powraca+w+wielkim+stylu+%E2%80%93+grali%C5%9Bmy+w+%22Batman%3A+Arkham+Knight%22-111716 Marcin Dąbkowski o nowym Gacku RE: Batman: Arkham... - Proteus - 01-06-2015 Na tym materiale Batman wygląda jak przygłup. Ten jego derpiasty wyraz ryja, wyglądający spod maski. I jeszcze ta żałosna zbroja. Ktoś tu użył słowa "realistyczne", ale to określenie pasuje tu jak pięść do nosa. To raczej jak wziąć inspirację z militarystycznej sylityki Nolana, i przekręcić ją w tak karykaturalny sposób, że nic dobrego z niej nie zostaje. W poprzednich częściach, z wyglądem Batmana też nie było idealnie, nidy nie podobał mi sie ten jego karykaturalnie przeciągnięty, prostokątny ryj w pierwszych dwóch cześciach. Facet był ostro przybyczony i fajnie się nim grało, ale z twarzy to mu dobrze nie patrzyło. Gacek jedynie w Origins wyglądał przyzwoicie. Nie wiem jak to jest, że seria gier przywiązująca taką wagę do wizualiów, nieustannie spierdala najważniejszego bohatera. Ale zapowiedz ogólnie cacy. |