![]() |
|
Avengers: Endgame (2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Avengers: Endgame (2019) (/Thread-Avengers-Endgame-2019--4890) |
RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 Tytuł powinien pozostać taki jaki jest: The Untitled Avengers Film. Troll stulecia :) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - simek - 07-12-2018 A pokażecie mi tweeta z profilu Marvel Entertainment, gdzie piszą, że siódmego grudnia będzie trailer? RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 Jak na razie potwierdzono rating i długość trailera Spider-Mana. Na niego nastawiałbym się prędzej. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 Wyjazd z tym bullshitem ;) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Badus - 07-12-2018 Za wstawianie leaków nagrywanych ziemniakiem - dożywotni chvj w oczko! RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 Coraz lepsze piszą te boty. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Juby - 07-12-2018 (07-12-2018, 13:53)simek napisał(a): A pokażecie mi tweeta z profilu Marvel Entertainment, gdzie piszą, że siódmego grudnia będzie trailer? Nie, bo nic takiego nie miało miejsca. Podobnie jak przy poprzednich terminach kiedy to niby miał się pojawić trailer (miał być już 23 listopada, 26 listopada, 3 grudnia, 5 grudnia) jest to jedynie wieszczenie jakiegoś wieszcza z twittera. Teraz wciąż upiera się, że trailer pojawi się w ciągu najbliższych 2 godzin. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - simek - 07-12-2018 Ok, bo ruch w temacie taki, że pomyślałem, że już serio zapowiedzieli coś oficjalnie. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - harlequinade - 07-12-2018 https://twitter.com/Russo_Brothers/status/1071026457701314565 ZWIASTUN RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Craven - 07-12-2018 RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Craven - 07-12-2018 Czyli jednak. Jestem kontent. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 No i git. :) Nie wygląda mi to na przeskok czasowy, chyba, że nastąpi on w innym momencie filmu. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Juby - 07-12-2018 Trailer słabiutki, a tytuł to jednak podany przez operatora kilka miesięcy temu AVENGERS: ENDGAME Na pewno lepszy niż gdybane "Annihillation", ale też nic specjalnego (ciekawe jaki będzie w PL). Podoba mi się początek ze Starkiem, a reszta to chyba ujęcia z pierwszych 20 minut filmu, prosto po snapenningu. Chyba wolałbym od tak nieemocjonującego zlepku, żeby po prostu dali logo po tej scenie z Tonym. :P Teraz przydałby się jakiś fajny poster. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Danus - 07-12-2018 Super, mimo, ze to jednak troling Marvela. :) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Craven - 07-12-2018 Myślałem, że Endgame odpadło po tym jak Russos coś mówili, że tytuł filmu padł w poprzednich filmach ale nie w Infinity War, a dr. Strange powidział, że we're in the endgame now. No a trailer spoko, mniej więcej taki jak się można było spodziewać. Niewiele pokazali bo niewiele musieli, jest tytuł są nowe ujęcia, jest gitara. Ale nie będę go katował w kółko tak jak poprzednie ;) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - srebrnik - 07-12-2018 Moim zdaniem fantastyczna zajawka. Zero scen akcji. Na coś takiego liczyłem. Jestem hiper zadowolony. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Huntersky - 07-12-2018 BTW, dykcja Downeya jest chyba jednak poza moje siły. :) RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Juby - 07-12-2018 Pamiętam jak rok temu padały oświadczenie pokroju: Trailer The Last Jedi > Infinity War No to teraz moje oświadczenie: Sorry, ale po takim zakończeniu poprzedniej części naprawdę niewiele trzeba było, żebym jarał się na kontynuację jeszcze bardziej. Ten zlepek nie wzbudził we mnie praktycznie żadnych emocji. :( RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - srebrnik - 07-12-2018 Nie zdradzono totalnie nic. Nie wiadomo jaki jest plan naprawczy. Pokazano załamanych bohaterów. Płaczący Cap mnie robi wystarczająco. Dziwna to zajawka, ale mnie satysfakcjonuje totalnie. RE: Avengers 4 aka Infinity War Part 2 (2019) - Mierzwiak - 07-12-2018 Bardzo dobry teaser, podoba mi się klimat początkowej sceny ze Starkiem, należy się spodziewać że w trakcie podróży między nim a Nebulą nawiąże się ciekawa relacja. (Fajne ujęcie gdy dotyka jego ramienia) Ale pseudokomediową końcówkę mogliby sobie darować, tym bardziej że zakładają nią że każdy widział Ant-Mana i Wasp. |