![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 No to nie wiem czy jest sens zarywać nockę dla tego panelu na Coliseum, co mają pokazać to pewnie pokażą u Gamespotczyków. RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 12-06-2018 Dobra, niech lepiej potwierdzą TPP. Ale będe bardzo zdziwiony jak jakiś większy materiał jeszcze poleci w świat, to byłoby aż nadto :P Z jednego zwiastuna ludzie wyciągneli masę informacji, co by było z gameplayem. RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 12-06-2018 W ogóle ten wysyp zajebiście zapowiadających się gier na regorocznym E3 powala :D Ghost of Tsushima, Death Standing, Beyond Good & Evil 2, Sekiro. A to tylko kilka wybranych, matko bosko, niech chociaż jedna z nich jeszcze w tym roku wyjdzie :D RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 Jednak FPP: http://www.ign.com/articles/2018/06/12/e3-2018-first-cyberpunk-2077-details-game-is-a-first-person-rpg-more Są właśnie w trakcie zamkniętej prezentacji. RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 12-06-2018 Nie ukrywam że mocno osłabiło to mój entuzjazm. Z drugiej strony może narzekacze na klona GTAV szybciej się zamkną :) RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 12-06-2018 Eeee :/ Redzie...czemu? RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 Można prowadzić pojazdy, co było raczej do przewidzenia, pytanie tylko czy również te latające: https://imgur.com/a/P34hfxV RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018 Tryb fpp i tak jest najbardziej immerysjny, wiec mnie ta wieść nie boli. Zresztą nie zdziwiłbym się jakby to miało się zmienić do premiery. Bo o ile nie ma tutaj jakichś mechanik wymagających skomplikowanych animacji, jak np. system coverów, to co to za problem wprowadzić opcjonalny tryb TPP za kliknięciem klawisza? RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 Ja zdaje się przeszedłem całego Skyrima w tej perspektywie i było OK, ale tam dało się przejść między trybami. RE: Cyberpunk 2077 - Snappik - 12-06-2018 Szok i niedpowierzanie. Redzi nie robią cyberpunkowego klona Wiedźmina :D A już widziałem teksty, że samochód ze zwiastuna to nowa Płotka. RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018 Przy czym też, to info na IGN jest tak ogólnikowo napisane, że dopóki ktoś tego nie potwierdzi, nie da definitywnej odpowiedzi, to ja bym się jeszcze wstrzymał z pisaniem, że będzie tylko first person. O Oblivionie też można było generalnie napisać, że to first person rpg, a byl tam tryb tpp. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 Info o FPP już jest potwierdzone przez kilku dziennikarzy: https://twitter.com/GI_AndyMc?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor Live: RE: Cyberpunk 2077 - Gambit - 12-06-2018 Za chwilę staruje panel CDPR na GAMESPOT więc pewnie dowiemy się szczegółów. RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 12-06-2018 Liczę na to, że pójdą w rozwiązanie Deus Ex, gdzie przy coverach (a tutaj i przy pojazdach) widok będzie leciał w TPP. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 Z tego co zrozumiałem rozmyli kwestię wyboru klasy. * https://twitter.com/Andrew_Reiner/status/1006613299553656837 * https://imgur.com/a/FoEgwoV RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 12-06-2018 Z innej beczki - chcę tę koszulkę z logo Cyberpunka. RE: Cyberpunk 2077 - Salto - 12-06-2018 Trochę słabo z tą pierwszą osobą, wolę patrzeć na swoją postać. Może zdecydują się na swobodny wybór. Dobrze, że chociaż sporo cutscenek będzie z bohaterem. RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 12-06-2018 Na razie wiadomo, że TPP jest opcjonalne przy pojazdach - mam nadzieję, że również przy coverach. Może zdecydują się na pełen support, jeśli gracze zaczną mocno narzekać. Samo FPP jakoś mi nie wadzi, ale w momencie gdy mamy mieć ponoć totalną customizację postaci to jest jednak dziwne posunięcie. RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 12-06-2018 https://www.dsogaming.com/news/first-gameplay-details-about-cyberpunk-2077-revealed-from-the-behind-closed-doors-e3-2018-demo/ RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 12-06-2018 Cytat:The stats you pick at the start include Strength, Constitution, Intelligence, Reflexes, Tech, and Cool. Już wiem, który stat będę miał wymaksowany do końca. :) |