Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
No Time To Die (2020) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: JAMES BOND (https://forumkmf.pl/Forum-JAMES-BOND--57)
+---- Wątek: No Time To Die (2020) (/Thread-No-Time-To-Die-2020--5292)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: No Time To Die (2020) - Paszczak - 14-02-2020

Fajne, to kawałek, który zyskuje z kolejnymi przesłuchaniami. I fajnie, że dziewczyna spróbowała mocniejszej, przeciągniętej nuty (jak na siebie) zamiast zwyczajowego mamrotania.


RE: No Time To Die (2020) - Gieferg - 14-02-2020

Lepsza niż poprzednio ale takie smęty nie pasują mi na otwarcie Bonda.


RE: No Time To Die (2020) - Capt. Nascimento - 14-02-2020

Warstwa instrumentalna jest lepsza niż wokal, bardzo w bondowym klimacie i z orkiestralną epą na koniec.


RE: No Time To Die (2020) - Danus - 14-02-2020

Troche smetne, za malo energiczne, ale i tak duzo lepsze niz ten wysryw ze Spectre.


RE: No Time To Die (2020) - shamar - 15-02-2020

Jeszcze wolniej i anemiczniej się nie dało? ledwo przetrwalem pierwszą zwrotke. Nie jest tak beznadziejne jak ten poprzedni ale też dolna stawka


RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 17-02-2020

Casino Royale - 11,7 mln
007 QoS - 20,6 mln
Skyfall - 59 mln
Spectre - 84,7 mln

To wyniki filmów z Craigiem w Chinach. Premiera nowego odwołana z wiadomego powodu.

Filmowi uciekło własnie ze 100 mln do światowego BO.


RE: No Time To Die (2020) - nawrocki - 17-02-2020

Fanki Billie nadrobią.


RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 17-02-2020

Swoją drogą ciekawe czy w momencie, kiedy Chiny ogarną sytuację z wirusem, wielkie wytwórnie zdecydują się na wprowadzenie filmów do kin.

Disney musi mieć ładnie zafajdane portki w związku z premierą Mulan.


RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 19-02-2020

Zimmer i Eilish live.




RE: No Time To Die (2020) - Capt. Nascimento - 20-02-2020

Czy tylko mi się ta wersja wydaje znacznie lepsza i tym bardziej żywsza?
Ta część z 3:25 jest nawet porywająca.


RE: No Time To Die (2020) - simek - 20-02-2020

Dla mnie wydaje się gorsza od studyjnej wersji, tak jak jakieś 80% koncertowych wykonań w ogóle.
Takie mam jeszcze przemyślenie, że piosenka znacznie traci na tym, gdy słucha się jej po cichu: wtedy rzeczywiście jest to zaledwie nudne zawodzenie Eillie, trzeba mocno podkręcać głośność, żeby usłyszeć że coś się w tej piosence dzieje.


RE: No Time To Die (2020) - shamar - 20-02-2020

No. Jest jeszcze gorsza.
Ale ogólnie ten kawałek to dno


RE: No Time To Die (2020) - Snuffer - 20-02-2020

Simek napisał(a):nudne zawodzenie Eillie

Albo imie, czyli Billie albo nazwisko, czyli Eilish.


RE: No Time To Die (2020) - srebrnik - 20-02-2020

Jak chcemy być precyzyjni, to dodam, że jej nazwisko to O’Connell. Eilish to drugie imię.


RE: No Time To Die (2020) - patyczak - 20-02-2020

A mi się tak podoba ta piosenka, że od tygodnia ją katuję i zainteresowałem się resztą jej twórczości Duży uśmiech


RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 20-02-2020

Piosenka jest świetna. Tzn z każdym kolejnym przesłuchaniem lubię ją coraz bardziej Uśmiech


RE: No Time To Die (2020) - Snuffer - 20-02-2020

srebrnik napisał(a):Jak chcemy być precyzyjni, to dodam, że jej nazwisko to O’Connell. Eilish to drugie imię.

Ach, pardon - nazwisko artystyczne niech bedzie wiec Uśmiech


RE: No Time To Die (2020) - Pitero - 20-02-2020

Ja również zaliczam się do entuzjastów tej piosenki. Słuchałem jej już wiele razy i nie mogę się doczekać aż ją usłyszę w kinie, na pewno będą ciary. Powinien być w przyszłym roku Oscar, zwłaszcza jeśli porówna się ją do piosenki Smitha z poprzedniego Bonda.


RE: No Time To Die (2020) - Gieferg - 20-02-2020

Cytat:Ja również zaliczam się do entuzjastów tej piosenki.
Ty się zaliczasz do entuzjastów wszystkiego Język


RE: No Time To Die (2020) - Trailery Srailery - 20-02-2020

"Ajmaksowy" plakat, ale jakiś taki bez szału...
[Obrazek: e7cff525dd4e1453med.jpg]

I jeszcze jeden...
[Obrazek: 914b829b20fa7cffmed.jpg]