![]() |
|
No Time To Die (2020) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: JAMES BOND (https://forumkmf.pl/Forum-JAMES-BOND--57) +---- Wątek: No Time To Die (2020) (/Thread-No-Time-To-Die-2020--5292) |
RE: No Time To Die (2020) - Paszczak - 14-02-2020 Fajne, to kawałek, który zyskuje z kolejnymi przesłuchaniami. I fajnie, że dziewczyna spróbowała mocniejszej, przeciągniętej nuty (jak na siebie) zamiast zwyczajowego mamrotania. RE: No Time To Die (2020) - Gieferg - 14-02-2020 Lepsza niż poprzednio ale takie smęty nie pasują mi na otwarcie Bonda. RE: No Time To Die (2020) - Capt. Nascimento - 14-02-2020 Warstwa instrumentalna jest lepsza niż wokal, bardzo w bondowym klimacie i z orkiestralną epą na koniec. RE: No Time To Die (2020) - Danus - 14-02-2020 Troche smetne, za malo energiczne, ale i tak duzo lepsze niz ten wysryw ze Spectre. RE: No Time To Die (2020) - shamar - 15-02-2020 Jeszcze wolniej i anemiczniej się nie dało? ledwo przetrwalem pierwszą zwrotke. Nie jest tak beznadziejne jak ten poprzedni ale też dolna stawka RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 17-02-2020 Casino Royale - 11,7 mln 007 QoS - 20,6 mln Skyfall - 59 mln Spectre - 84,7 mln To wyniki filmów z Craigiem w Chinach. Premiera nowego odwołana z wiadomego powodu. Filmowi uciekło własnie ze 100 mln do światowego BO. RE: No Time To Die (2020) - nawrocki - 17-02-2020 Fanki Billie nadrobią. RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 17-02-2020 Swoją drogą ciekawe czy w momencie, kiedy Chiny ogarną sytuację z wirusem, wielkie wytwórnie zdecydują się na wprowadzenie filmów do kin. Disney musi mieć ładnie zafajdane portki w związku z premierą Mulan. RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 19-02-2020 Zimmer i Eilish live. RE: No Time To Die (2020) - Capt. Nascimento - 20-02-2020 Czy tylko mi się ta wersja wydaje znacznie lepsza i tym bardziej żywsza? Ta część z 3:25 jest nawet porywająca. RE: No Time To Die (2020) - simek - 20-02-2020 Dla mnie wydaje się gorsza od studyjnej wersji, tak jak jakieś 80% koncertowych wykonań w ogóle. Takie mam jeszcze przemyślenie, że piosenka znacznie traci na tym, gdy słucha się jej po cichu: wtedy rzeczywiście jest to zaledwie nudne zawodzenie Eillie, trzeba mocno podkręcać głośność, żeby usłyszeć że coś się w tej piosence dzieje. RE: No Time To Die (2020) - shamar - 20-02-2020 No. Jest jeszcze gorsza. Ale ogólnie ten kawałek to dno RE: No Time To Die (2020) - Snuffer - 20-02-2020 Simek napisał(a):nudne zawodzenie Eillie Albo imie, czyli Billie albo nazwisko, czyli Eilish. RE: No Time To Die (2020) - srebrnik - 20-02-2020 Jak chcemy być precyzyjni, to dodam, że jej nazwisko to O’Connell. Eilish to drugie imię. RE: No Time To Die (2020) - patyczak - 20-02-2020 A mi się tak podoba ta piosenka, że od tygodnia ją katuję i zainteresowałem się resztą jej twórczości
RE: No Time To Die (2020) - Pelivaron - 20-02-2020 Piosenka jest świetna. Tzn z każdym kolejnym przesłuchaniem lubię ją coraz bardziej
RE: No Time To Die (2020) - Snuffer - 20-02-2020 srebrnik napisał(a):Jak chcemy być precyzyjni, to dodam, że jej nazwisko to O’Connell. Eilish to drugie imię. Ach, pardon - nazwisko artystyczne niech bedzie wiec
RE: No Time To Die (2020) - Pitero - 20-02-2020 Ja również zaliczam się do entuzjastów tej piosenki. Słuchałem jej już wiele razy i nie mogę się doczekać aż ją usłyszę w kinie, na pewno będą ciary. Powinien być w przyszłym roku Oscar, zwłaszcza jeśli porówna się ją do piosenki Smitha z poprzedniego Bonda. RE: No Time To Die (2020) - Gieferg - 20-02-2020 Cytat:Ja również zaliczam się do entuzjastów tej piosenki.Ty się zaliczasz do entuzjastów wszystkiego
RE: No Time To Die (2020) - Trailery Srailery - 20-02-2020 "Ajmaksowy" plakat, ale jakiś taki bez szału... ![]() I jeszcze jeden...
|