Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Batman (2022) reż. Matt Reeves - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: The Batman (2022) reż. Matt Reeves (/Thread-The-Batman-2022-re%C5%BC-Matt-Reeves--5467)



RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Corn - 24-08-2020

Jesteście tak dorośli i męscy w tym swoim podejściu do filmów, że pewnie też jogurty kupujecie tylko te w czarnych opakowaniach


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - SonnyCrockett - 24-08-2020

Mężczyźni piją jogurty? :P


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Mefisto - 24-08-2020

Są jogurty w czarn...eee afroamerykańskich opakowaniach?


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Pelivaron - 24-08-2020

(24-08-2020, 18:21)Mefisto napisał(a): Są jogurty w czarn...eee afroamerykańskich opakowaniach?

Łap, rasistowski jogurt




RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Mefisto - 24-08-2020

To opakowanie jest białe, tylko wieko czarne. :P


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Badus - 24-08-2020

Spoko zwiastun. 
Miejscami trochę przegięty, jakby na siłę chciał wołać "mhrrrrrrooook", ale kupuję to. Czuć trochę pretensję do nolanowskiego umownego realizmu, ale to dobrze, bo to był dobry kierunek dla Gacka. Tutaj niech dorzucą soldną łyżkę Finchera i będzie zajebiście.
Gacek prezentuje się bardzo przyzwoicie - miła odmiana po Fatflecku.
Czekam.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Corn - 24-08-2020

(24-08-2020, 17:08)SonnyCrockett napisał(a): Mężczyźni piją jogurty? :P
Naturalne i niskotłuszczowe są najlepsze na absy ;)


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Krismeister - 24-08-2020

Tylko skyry.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Mental - 25-08-2020

Zwiastun dobrze imituje powolny, mroczny i pietystyczny styl Finchera (pytanie teraz, czy film będzie utrzymany w podobnym klimacie). Na razie jestem zaciekawiony projektem, co jak na Batmana z Hollywoodu jest mega osiągnięciem. Gentlemen you have my curiosity. Z "attention" trzeba jeszcze poczekać.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Proteus - 26-08-2020

Zwiastun bez dwóch zdań zachęcający, ale wszystko teraz wisi na tym czy to będzie autentyczny, Fincherowski, szczery mrok, czy jakieś bida Snyderowe, szczeniackie, na siłę wyprane z kolorów pierdololo, które myli stylistyczne edgy'ness z poważną treścią dla dorosłych.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - nawrocki - 26-08-2020

Osoba Reevesa raczej sugeruje to pierwsze. Polecam obczaić jego remake "Let Me In", który jest o klasę lepszy od oryginału, niestety ludzie często go nieslusznie szufladkują jako kolejny wysilony produkt zrobiony po to, żeby oszczędzić Amerykanom czytania napisów. A to IMO jeden z najlepszych horrorów XXI wieku.

A "Wojna o planetę małp" to w zasadzie antyblockbuster, co pokazuje wynik finansowy jak i reakcje wielu widzów.

W obu tych filmach mrok w żadnym razie nie wynikał z pustej stylizacji, ale był naturalną częścią historii.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - marsgrey21 - 26-08-2020

"Let Me In" to jego najgorszy film, oryginał czyli "Let The Right One In" to jedna z najlepszych adaptacji jakie widziałem, oryginalna, niepokojąca i przede wszystkim niejednoznaczna i subtelna.

Wersja Reevesa to wręcz flagowy przykład stereotypowego Hollywodzkiego podejścia do remake'owania zagranicznych filmów pełnego sztampy i uproszczeń tak by wyłożyć widzowi wszystko na tacę. Lubię resztę filmów Reevesa, ale ta produkcja jest po prostu okropna szczególnie w zestawieniu z nieszablonowym oryginałem.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - nawrocki - 26-08-2020

Sam prolog w filmie Reevesa ciężarem i wykonaniem zjada oryginał. Ale nie będę się wykłócał i udowadniał czegoś na siłę. Szwedzki film to takie obyczajowe kluchy lekko podlane sosem z horroru, Let Me In to rasowy horror i dlatego stawiam go wyżej. Ale może wynika to z tego, ze nie przepadam za oryginałem i uważam go za masakrycznie przecenianego sredniaka.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Paszczak - 26-08-2020

Nie o tym jest temat, ale że wszelkie pochwały szwedzkiej wersji działają na mnie jak płachta na byka - film wizjonerskiego reżysera Bałwana to masakra i kastracja wybitnej powieści, w której emocje i krwistą akcję nieszablonowo zastąpiono śmiertelną nudą, a główny zły z pierwowzoru zostaje odstrzelony w połowie. W końcu jego obecność groziła dramatycznym konfliktem i takimi tam banalnymi szablonami.
Wersja Reevesa powiela część błędów, ale i tak jest znacząco lepsza. No i jest to, podobnie jak powieść, prawdziwy horror a nie szwedzkie gruntownie przestygłe kluchy.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Kryst_007 - 03-09-2020

I ponownie produkcja wstrzymana...

https://deadline.com/2020/09/batman-uk-production-halts-covid-19-1234569959/

Witajcie w nowej rzeczywistości robienia filmów!


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Bradesinarus - 03-09-2020

Podobno to Pattinson jest powodem wstrzymania produkcji :o
https://www.vanityfair.com/hollywood/2020/09/robert-pattinson-the-batman-coronavirus


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Gieferg - 03-09-2020

W ten sposób to będa kręcić teraz filmy po pięć lat. Powodzenia.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Hitch - 03-09-2020

Trochę taktu. Bobek walczy teraz o życie, żebyś mógł potem zapłacić za obejrzenie kolejnego filmu o Batmanie.


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - SonnyCrockett - 03-09-2020

Jak się tak nosi maseczkę...

[Obrazek: intro-1582038469.jpg]

ODWROTNIE DURNIU!

XD


RE: The Batman (2021) reż. Matt Reeves - Krismeister - 03-09-2020

Śmiechem żartem ale ja z całego serca życzę żeby przeszedł to bezobjawowo. Robert to spoko gość jest, no i nie chcę dłużej czekać na premierę.