Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 15-03-2013

Gimli


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Szaman - 15-03-2013

Aj tam krasnolud, spotkasz Flasha Gordona! :)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Proteus - 15-03-2013

(15-03-2013, 23:19)wiking napisał(a): Gimli


Jeremy Bulloch, Sam Jones, Chris Judge...

Ah, ten wspaniały punkt kariery, gdy jest się na tyle rozpoznawalnym by wzbudzić zainteresowanie wąskiej grupy nerdów, ale nie na tyle by uniknąć konieczności błąkania się po Stanach, od jednego obskurnego konwentu do drugiego, siedząc za biurkiem i podpisując markerem fotki dla spoconych geeków ;)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Szaman - 26-03-2013

Fantastyczna kolekcja fana Martwego zła:
http://bloody-disgusting.com/news/3224989/bd-contest-meet-our-first-deadite-of-the-day-sean-gooding/


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 26-03-2013

Kilka nowych elementow w mojej kolekcji

47. LORD OF THE RINGS BUSTS SIDESHOW WETA COLLECTIBLES - Dwarven Lord Bust
[Obrazek: 56_LORD_OF_THE_RINGS_BUSTS_SIDESHOW_WETA...ust.th.jpg]

48. Hobbit Niezwykla Podroz. Oficjalny przewodnik
[Obrazek: 57_Hobbit_Niezwykla_Podroz_Oficjalny_przewodnik.th.jpg]

49. Wladca Pierscieni w przekladzie. Marii Skibniewskiej.
[Obrazek: 58_Wladca_Pierscieni_w_przekladzie_Marii...ej_.th.jpg]

50. Inskrypcja z Pierscienia Wladzy
[Obrazek: 59_Inskrypcja_z_Pierscienia_Wladzy.th.jpg]

51. United Cutlery Narsil UC1267
[Obrazek: 60_United_Cutlery_Narsil_UC1267.th.jpg]

52. United Cutlery Narsil UC1267 Box
[Obrazek: 61_60_United_Cutlery_Narsil_UC1267_Box.th.jpg]

53. United Cutlery Orcrist UC2928
[Obrazek: 62_United_Cutlery_Orcrist_UC2928.th.jpg]

54. United Cutlery Orcrist UC2928
[Obrazek: 64_United_Cutlery_Orcrist_UC2928.th.jpg]

55. United Cutlery Orcrist UC2928 Box
[Obrazek: 63_United_Cutlery_Orcrist_UC2928_Box.th.jpg]

56. Oba miecze
[Obrazek: 65_Oba_miecze.th.jpg]






RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Proteus - 28-03-2013

Wiking Ty te wall hangery United Cutlery sam sprowadzasz do Polski? Nie masz problemów z przepuszczeniem replik broni przez urząd celny?


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Mefisto - 29-03-2013

Wiking raczej nie mieszka w Polsce i nie wiem też, czy sprowadza akurat ze Stanów, a nie skądś indziej :)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 29-03-2013

57. THE HOBBIT MOVIE POSTER ~ QUEST CAST
[Obrazek: 66_THE_HOBBIT_MOVIE_POSTER_~_QUEST_CAST.th.jpg]

Zgadza sie - wiking nie mieszka w Polsce, wiking mieszka w Skandynawii.

Wiekszosc replik kupilem tu na miejscu od prywatnych osob ze stron typu allegro, ale rowniez kupije w Anglii - Battle Orders
i wtedy jest bez cla lub z amerykanskiego - Ebay i wtedy zalezy czy calkowita cena zakupu (towar + przesylka) przekroczy lub nie pewna sume. Jesli nie, to jest bez cla, a jesli przekroczy to wtedy doliczane jest clo w wysokosci okolo 25%
Mozna rowniez kupic takie repliki na konwentach, ktore od czasu do czasu organizowane sa tu, jak np ten w przyszlynm tygodnu (kilka postow wyzej - Gimli).

Osobiscie polecam amerykanski Ebay


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 06-04-2013

Autograf
[Obrazek: P1060774.th.jpg]

Autograf
[Obrazek: P1060775.th.jpg]

[Obrazek: P1060778.th.jpg]

Limited edition HOBBIT film cells
[Obrazek: P1060781.th.jpg]

HOBBIT - plakat 3D
[Obrazek: P1060791.th.jpg]


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Mierzwiak - 06-04-2013

Klatki z filmu kręconego cyfrowo to dość... zabawna rzecz :)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Pitero - 07-04-2013

Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki, widmo itp.


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Bucho - 07-04-2013

Ten temat powinie sie nazywac: Wiking i jego kolekcja :)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 07-04-2013

W sumie to nie bardzo pasuje do tego tematu, ale jako wielki fan Tolkiena
i jego tworczosci wspomne iz bedac w 2003 roku w Oxfordzie wraz z grupa znajomych
z calej Europy postanowilem znalezc grob tego wielkiego pisarza. Tak wiec po namowie
innych ruszylismy ten grob znaleac. W koncu o drugiej w nocy dotarlismy do celu.
[Obrazek: Tolkien.th.jpg]

warto zauwazyc co jest napiane na nagrobku - Luthien i Beren


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Proteus - 07-04-2013

Trzeba było podwędzić kwiatek albo znicz. Miałbyś co do tematu wrzucić ;)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - military - 08-04-2013

Hmm, ciekawe, że to się zbiegło w czasie z tym...

[Obrazek: d028863db1fd4d2b9bb2113d4a782fb0_0.jpg]


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - slepy51 - 16-04-2013

Taki ładny album mi przysłali:



:)


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 18-05-2013

United Cutlery Staff of Gandalf the White UC1386

[Obrazek: P1060831.th.jpg][Obrazek: P1060836.th.jpg]

[Obrazek: P1060821.th.jpg]

[Obrazek: P1060822.th.jpg][Obrazek: P1060826.th.jpg]
[Obrazek: P1060828.th.jpg][Obrazek: P1060832.th.jpg]


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Albertino - 19-05-2013

To jest nieuleczalne :P


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - simek - 19-05-2013

wiking, ukoronowaniem twojej kolekcji byłby już chyba tylko występ w którymś Hobbicie :p


RE: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - wiking - 19-05-2013

rozmowy w tej sprawie juz trwaja ;-)

moja kolekcja jest skromna w porownaniu z tym

Wetacollectors