![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
- Gal Anonim - 18-02-2009 Kaczor napisał(a):Tak czy inaczej dobra robota Crov. Chociaż gdyby reżyserował Michael Bay dodałby jeszcze wiecej wybuchów :DDzięki. :) Kłótnie z uczniami to nic, gorzej jak nauczyciel pieprzy głupoty. Z reguły, gdy traci siłę to ucina dyskusję argumentem w stylu "będziesz po tylu szkołach/tak wykształcony/miał tyle lat/itp. co ja to pogadamy". - Artemis - 18-02-2009 Snappik napisał(a):Wiecie co? Dzisiaj jadę sobie autobusem u mnie w mieście i patrzę, a tu jeb! Na budynku wisi wielki plakat promujący Popiełuszkę (tak na moje oko 15x20m). Tak ten Bondowski. Automatycznie dostałem doła :(w centrum warszawy wisi taki na caly budynek, gdzies przy jerozolimskich, naprzeciw novotelu. nie zalamuj sie! - Azgaroth - 18-02-2009 W Poznaniu też wisi, ale ten poprzedni plakat ;) - Don Vito - 18-02-2009 Crov, toć mnie właśnie nauczycielka od popcornojadów wyzywała. Klasa jakoś potrafiła przyjąć moje racje. - jajcasz - 19-02-2009 mysle ze ten film zarobi wlasnie na szkolach bo beda lezli w ramach religi O - Don Vito - 19-02-2009 Religii, polskiego, historii, wosu, matematyki... wszystko jedno czego. Dzieci będą szczęśliwe, bo tracą lekcje, a nauczyciele, bo zabrali dzieci na Mądry i Ważny film. - simek - 19-02-2009 A dystrybutorzy, producenci i kina bo mają zarobek - wychodzi na to, że takie filmy to samo dobro :P - jajcasz - 20-02-2009 wsplczuje tylko temu co gra popieluszke zadnych glownych rol juz nie zagra niestety - Pitero - 20-02-2009 Pewnie wystąpi za to w następnej edycji "Tańca z gwiazdami". :P - Corn - 21-02-2009 jajcasz napisał(a):wsplczuje tylko temu co gra popieluszke zadnych glownych rol juz nie zagra niestetyAdamczyk grał papieża :P - Mefisto - 21-02-2009 wyższa liga ;) - jajcasz - 26-02-2009 w tczewie jest w tcku (kino zlikwidowali kilka lat temu) bilet 11 pln - Mefisto - 26-02-2009 :?: - jajcasz - 26-02-2009 Mefisto napisał(a)::?: chodzi o popieluszke - Mefisto - 26-02-2009 nie ważne o co chodzi - to zdanie nie ma sensu - Donia Agata - 27-02-2009 jajcasz napisał(a):wsplczuje tylko temu co gra popieluszke zadnych glownych rol juz nie zagra niestety Myślę, że on ma powody do zadowolenia. Wreszcie polska, która nie chodzi , albo nie oglada teatru w TV, dowie się, że istnieje taki ktoś jak Adam Woronowicz. A może nawet co uważniejsi widzowie "Popieluszki" zauważą, że to świetny aktor jest. Ja zauważyłam i doceniłam go już dość dawno. A było to za sprawą sztuki teatralnej w rezyserii Izabelli Cywińskiej, wyświetlanej kiedyś kiedyś w TV, pt. "Merylin Mongoł" (dla ciekawych - autorstwa Nikołaja Kolady - jednego z lepszych wspólczesnych dramaturgów i pisarzy rosyjskich). Woronowicz grał u boku takich aktorek jak Krukówna, Preis. Ale jego uduchowioną twarz, niczym prawdziwego Rosjanina skupionego bardziej na swoim wnętrzu niż na tym co na zewnątrz, zapamiętałam najbardziej. Oczywiście, oprócz Kingi Preis - którą uwielbiam i ktora zawsze, ale to zawsze sprawia, ze nie sposób jej zapomnieć. Tak więc, film jak film, być może będzie to kolejna szkolna laurka dla polskiego bohatera, ale myslę, że dla Woronowicza, ta rola będzie duża szansą na kolejne role filmowe, czego mu oczywiście życzę. - Snappik - 01-03-2009 Zakończyła się I sesja rozpatrywania wniosków o dofinansowanie filmów - http://www.pisf.pl/pliki/b7/00/b700758ab009fd4/200901_produkcja_i_rozwoj_projektu.pdf PISF jak zwykle nie wie co zrobić z pieniędzmi i rozdaje je na lewo i prawo np. 2,5 bańki idzie na ten cud: FELIX, NET I NIKA⌠Reż. Wiktor Skrzynecki Felix, Net i Nika są uczniami warszawskiego gimnazjum. Felix jest wynalazcą, Net specem od komputerów, a Nika potrafi siłą woli oddziaływać na kinetykę przedmiotów. Po ostatnim spotkaniu z mięsożerną rosiczką, która po zjedzeniu meganawozu urosła do rozmiarów dorosłego człowieka wyjeżdżają z tatą Felixa na wakacje⌠- co to k... jest!?! - Snuffer - 01-03-2009 Ekranizacja książki dla 10 latków ;) - simek - 01-03-2009 Ej, nie jest tak źle - ja bym chciał zobaczyć większość opisanych filmów bo się ciekawie zapowiadają, gdyby nie kręcili ich nasi rodacy to już mógłbym rezerwować bilet do kina :) tylko nie wiem co tak wszyscy się rzucili na historie o ludziach ukrywających kogoś podczas wojny... Co do Felixa, neta i niki to może być fajnie, kiedy kto ostatnio w Polsce zrobił coś tak dziwnego? Ja kibicuje temu projektowi. - Karaluch - 01-03-2009 Cytat:Po ostatnim spotkaniu z mięsożerną rosiczką widzę, że mój apel o polskie exploitation nie trafił w próżnię :D A w dodatku w fazie development jest autoremake "widma" - yeach! Fajnie że kasę dostali Bartkowiak i Saniewski, gorzej, że Hryniak takoż - "okup za porwanego w Afganistanie posła" - litości, who cares? Cieszy, że Wójcik rozwija konsekwentnie gatunek dramatu sensacyjnego. Głupio, że póki co, pokazano faka Harlinowi, wierzę, że w kolejnej sesji twórca "Die Hard 2" dostanie należne mu wsparcie. No i Koprowicz ze swoim projektem o Witkacym też musi czekać. Podsumowując - to co zwykle, trochę fajnych rzeczy, więcej smętów. |