![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Phlogiston2 - 23-05-2010 patyczak napisał(a):Takie coś sobie zrobiłem...Rób więcej, bo warto :smile: - patyczak - 23-05-2010 To chyba pokazywałem, ale w innym temacie:) - Corn - 23-05-2010 To jest twoje? Rewelacja. - simek - 24-05-2010 Gdzieś takie coś widziałem w necie chyba. Genialny pomysł i super oddaje o czym jest film <ok> - patyczak - 04-06-2010 ...like tears in the rain... :razz: - B2Ka - 04-06-2010 Po raz kolejny - świetne. Mogę zapytać w czym robisz te swoje genialne dzieła ;)? - patyczak - 04-06-2010 To sprawka fotoszopa:) - Mefisto - 04-06-2010 Pomysł kapitalny - efekt końcowy jednak nieco tandetny (no offence), szczególnie kolorki - simek - 06-06-2010 Podpisuję się pod Mefim - pomysł elegancki, wykonanie nieporównywalnie gorsze. - Bogdan - 03-07-2010 efekt krótkiej zabawy w photoshopie spowodowanej lekką nudą:
- Mierzwiak - 03-07-2010 Stylowe, podoba mi się, ale obróbka zdjęcia do poprawy. - Bogdan - 03-07-2010 Czyli co konkretnie jest w niej nie tak? :) - Gal Anonim - 03-07-2010 Spoko koncept, ale zdjęcie lepiej musisz zrobić - moim zdaniem zbyt niestarannie wygląda. - Mierzwiak - 03-07-2010 Bodzioo napisał(a):Czyli co konkretnie jest w niej nie tak? :)Konkretnie to twarz Portman i Reno. Zwłaszcza Reno, który wygląda jak z tektury. Posteryzacja sama w sobie jest ok, ale brakuje detali dzięki czemu twarz faktycznie wyglądałaby jak twarz. Chodzi mi o coś takiego co zrobiłem na tym plakacie: http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/132/a/4/Miami_Vice_poster_by_drMIERZWIAK.jpg - Bogdan - 03-07-2010 Poprawiona wersja: ![]() Mierzwiak: fajny avatar : ) - Mierzwiak - 03-07-2010 Teraz ZNACZNIE lepiej, ale z kolei Natalie za bardzo pogrążyła się w ciemności. Z doświadczenia wiem że ciężko satysfakcjonująco zrobić tak całą fotkę za jednym razem, swego czasu facjatę Jokera składałem z bodaj 4 różnych fragmentów, każdemu nadając inne parametry : ) Dzięki. - Gal Anonim - 03-07-2010 Mnie się teraz podoba. Chociaż lunetę karabinu snajperskiego wolałem z tego pierwszego obrazka. :) - Bogdan - 03-07-2010 Dobra, myślę, że ostateczna wersja. ![]() Natalie jest teraz jaśniejsza, luneta karabinu też. Wygląda chyba w porządku. - Dexter - 03-07-2010 Ładne teraz, ale 'e' w tytule nie powinno być z akcentem? ;) - patyczak - 03-07-2010 Fajne, ostatnia wersja najlepsza:) |