Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Phlogiston2 - 23-05-2010

patyczak napisał(a):Takie coś sobie zrobiłem...
Rób więcej, bo warto :smile:


- patyczak - 23-05-2010

[Obrazek: forrestgumpnadigart.jpg]

To chyba pokazywałem, ale w innym temacie:)


- Corn - 23-05-2010

To jest twoje? Rewelacja.


- simek - 24-05-2010

Gdzieś takie coś widziałem w necie chyba. Genialny pomysł i super oddaje o czym jest film <ok>


- patyczak - 04-06-2010

[Obrazek: bladerunnerkopiakopia.jpg]

...like tears in the rain... :razz:


- B2Ka - 04-06-2010

Po raz kolejny - świetne. Mogę zapytać w czym robisz te swoje genialne dzieła ;)?


- patyczak - 04-06-2010

To sprawka fotoszopa:)


- Mefisto - 04-06-2010

Pomysł kapitalny - efekt końcowy jednak nieco tandetny (no offence), szczególnie kolorki


- simek - 06-06-2010

Podpisuję się pod Mefim - pomysł elegancki, wykonanie nieporównywalnie gorsze.


- Bogdan - 03-07-2010

efekt krótkiej zabawy w photoshopie spowodowanej lekką nudą:

[Obrazek: beznazwy1fo.jpg]


- Mierzwiak - 03-07-2010

Stylowe, podoba mi się, ale obróbka zdjęcia do poprawy.


- Bogdan - 03-07-2010

Czyli co konkretnie jest w niej nie tak? :)


- Gal Anonim - 03-07-2010

Spoko koncept, ale zdjęcie lepiej musisz zrobić - moim zdaniem zbyt niestarannie wygląda.


- Mierzwiak - 03-07-2010

Bodzioo napisał(a):Czyli co konkretnie jest w niej nie tak? :)
Konkretnie to twarz Portman i Reno. Zwłaszcza Reno, który wygląda jak z tektury. Posteryzacja sama w sobie jest ok, ale brakuje detali dzięki czemu twarz faktycznie wyglądałaby jak twarz.

Chodzi mi o coś takiego co zrobiłem na tym plakacie: http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/132/a/4/Miami_Vice_poster_by_drMIERZWIAK.jpg


- Bogdan - 03-07-2010

Poprawiona wersja:

[Obrazek: beznazwy1en.jpg]

Mierzwiak: fajny avatar : )


- Mierzwiak - 03-07-2010

Teraz ZNACZNIE lepiej, ale z kolei Natalie za bardzo pogrążyła się w ciemności.

Z doświadczenia wiem że ciężko satysfakcjonująco zrobić tak całą fotkę za jednym razem, swego czasu facjatę Jokera składałem z bodaj 4 różnych fragmentów, każdemu nadając inne parametry : )

Dzięki.


- Gal Anonim - 03-07-2010

Mnie się teraz podoba. Chociaż lunetę karabinu snajperskiego wolałem z tego pierwszego obrazka. :)


- Bogdan - 03-07-2010

Dobra, myślę, że ostateczna wersja.

[Obrazek: beznazwy1dg.jpg]

Natalie jest teraz jaśniejsza, luneta karabinu też. Wygląda chyba w porządku.


- Dexter - 03-07-2010

Ładne teraz, ale 'e' w tytule nie powinno być z akcentem? ;)


- patyczak - 03-07-2010

Fajne, ostatnia wersja najlepsza:)