Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



- hops - 13-06-2007

Może to już było, ale...
Rambo w Turcji :D NIESAMOWITE!

http://youtube.com/watch?v=tCNi9I1dHk4


- Sulej - 13-06-2007

Sam to chciałem wkleić tutaj :)
Najlepsze jest że wszędzie leżą granaty do RPG :D


- hops - 13-06-2007

Taaa i sposób w jaki są odpalane ;)


- military - 14-06-2007

W jeża dupę! Właśnie obejrzałem Ziemię żywych trupów i moją uwagę zwróciła fajna muzyka na napisach końcowych. Zgadnijcie gdzie ją jeszcze można usłyszeć. Tak - w zwiastunie Johna Rambo. Czyli że zwiastun nie korzystał z oryginalnego utworu. Czyli że na ten świetny temat muzyczny nie ma w filmie co liczyć. Szkoda.


- Anonymous - 14-06-2007

To też jest niezłe, cóż za pojedynek :)

http://youtube.com/watch?v=ZASKFTSGBAs&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=GeCKEKJvtXw


- Great Gonzo - 14-06-2007

Te efekty dźwiękowe :D


- Predator895 - 14-06-2007

te filmiki z rambo czy tym Tureckim dziadziusiem są sieczkami :D cos w sam raz na seans filmowy pomiędzy Kung Pow A Chłopakami na Ibizie po 6 minutowym pojedynku Tureckiego Rambo czujecie sie jakby ktoś skakał wam po głowie :D

Po tym pojedynku umrzecie jeśli dotrwacie do końca :D Wyzywam was :D


Wsłuchajcie sie w końcowe efekty dźwiękowe zobaczymy czy rozpoznacie z jakiego filmu one pochodzą :D


- hops - 14-06-2007

ROTFL!


- romeck - 14-06-2007

Ale to zryte! Ranyjulek! :)


- Mental - 14-06-2007

romeck, ciekawe co powiesz po tym :)




- Jakuzzi - 14-06-2007

Ja pierdziele... :)
Powinniscie zebrac te wszystkie pojedynki i stworzyc jakas top-kolekcje w calym odrebnym temacie. :)


- Predator895 - 14-06-2007

nieźle siaka Mózg :D xDDDDDDD


- tomashec - 25-06-2007

czuje sie zobowiazany do zaprezentowania najnowszych oficjalnych zdjec z "johna rambo". posta dedykuje jakuzziemu:) 8)

http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-24.jpg
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-25.jpg
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-26.jpg
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-27.jpg


- Jakuzzi - 25-06-2007

Dzieki Tom. Wiesz jak poprawic mi humor. :)


- tomashec - 25-07-2007

troche fleshu:)
http://img106.imageshack.us/img106/4968/picture001hw0no6.jpg


- Jakuzzi - 26-07-2007

Yummy. Szyneczka? ;)


- tomashec - 18-08-2007

ekwipunek johna (czytaj: noz) zawsze wsrod fanow wzbudzal niemale emocje. wiadomo juz jak bedzie wygladal on w 4 czesci. nie bedzie posiadal ani kompasa, ani zylki ani innych popierdolek.

gil hibben na konwencie "nozownikow" pokazal co to bedzie:
http://img166.imageshack.us/img166/8260/guildshow200720027bch4.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/687/rambonewpicot0.jpg

prosta maczeta, nawet rzeklbym prymitywna....


- Hitch - 18-08-2007

Czy Rambo potrzebuje czegos wiecej? ;)


- Mefisto - 18-08-2007

cienko :|
na szczęście Rambo to Rambo i broń może być każda :D


- military - 18-08-2007

A mnie się wydaje, że ten nóz będzie w filmie istniał jako wytwór samego Rambo. Mogę uwierzyć, że komandos potrafi sobie zrobić taką maczetę; gdyby miała ząbki i "otwieracz do piwa", byłoby już coś nie w porządku.