![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
- hops - 13-06-2007 Może to już było, ale... Rambo w Turcji :D NIESAMOWITE! http://youtube.com/watch?v=tCNi9I1dHk4 - Sulej - 13-06-2007 Sam to chciałem wkleić tutaj :) Najlepsze jest że wszędzie leżą granaty do RPG :D - hops - 13-06-2007 Taaa i sposób w jaki są odpalane ;) - military - 14-06-2007 W jeża dupę! Właśnie obejrzałem Ziemię żywych trupów i moją uwagę zwróciła fajna muzyka na napisach końcowych. Zgadnijcie gdzie ją jeszcze można usłyszeć. Tak - w zwiastunie Johna Rambo. Czyli że zwiastun nie korzystał z oryginalnego utworu. Czyli że na ten świetny temat muzyczny nie ma w filmie co liczyć. Szkoda. - Anonymous - 14-06-2007 To też jest niezłe, cóż za pojedynek :) http://youtube.com/watch?v=ZASKFTSGBAs&mode=related&search= http://youtube.com/watch?v=GeCKEKJvtXw - Great Gonzo - 14-06-2007 Te efekty dźwiękowe :D - Predator895 - 14-06-2007 te filmiki z rambo czy tym Tureckim dziadziusiem są sieczkami :D cos w sam raz na seans filmowy pomiędzy Kung Pow A Chłopakami na Ibizie po 6 minutowym pojedynku Tureckiego Rambo czujecie sie jakby ktoś skakał wam po głowie :D Po tym pojedynku umrzecie jeśli dotrwacie do końca :D Wyzywam was :D Wsłuchajcie sie w końcowe efekty dźwiękowe zobaczymy czy rozpoznacie z jakiego filmu one pochodzą :D - hops - 14-06-2007 ROTFL! - romeck - 14-06-2007 Ale to zryte! Ranyjulek! :) - Mental - 14-06-2007 romeck, ciekawe co powiesz po tym :) - Jakuzzi - 14-06-2007 Ja pierdziele... :) Powinniscie zebrac te wszystkie pojedynki i stworzyc jakas top-kolekcje w calym odrebnym temacie. :) - Predator895 - 14-06-2007 nieźle siaka Mózg :D xDDDDDDD - tomashec - 25-06-2007 czuje sie zobowiazany do zaprezentowania najnowszych oficjalnych zdjec z "johna rambo". posta dedykuje jakuzziemu:) 8) http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-24.jpg http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-25.jpg http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-26.jpg http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-27.jpg - Jakuzzi - 25-06-2007 Dzieki Tom. Wiesz jak poprawic mi humor. :) - tomashec - 25-07-2007 troche fleshu:) http://img106.imageshack.us/img106/4968/picture001hw0no6.jpg - Jakuzzi - 26-07-2007 Yummy. Szyneczka? ;) - tomashec - 18-08-2007 ekwipunek johna (czytaj: noz) zawsze wsrod fanow wzbudzal niemale emocje. wiadomo juz jak bedzie wygladal on w 4 czesci. nie bedzie posiadal ani kompasa, ani zylki ani innych popierdolek. gil hibben na konwencie "nozownikow" pokazal co to bedzie: http://img166.imageshack.us/img166/8260/guildshow200720027bch4.jpg http://img166.imageshack.us/img166/687/rambonewpicot0.jpg prosta maczeta, nawet rzeklbym prymitywna.... - Hitch - 18-08-2007 Czy Rambo potrzebuje czegos wiecej? ;) - Mefisto - 18-08-2007 cienko :| na szczęście Rambo to Rambo i broń może być każda :D - military - 18-08-2007 A mnie się wydaje, że ten nóz będzie w filmie istniał jako wytwór samego Rambo. Mogę uwierzyć, że komandos potrafi sobie zrobić taką maczetę; gdyby miała ząbki i "otwieracz do piwa", byłoby już coś nie w porządku. |