![]() |
|
Avengers: Infinity War (2018) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Avengers: Infinity War (2018) (/Thread-Avengers-Infinity-War-2018--4513) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
|
RE: Avengers: Infinity War (2018) - Mierzwiak - 04-05-2018 Alicię Silverstone zastąpiłbym Winoną Ryder. RE: Avengers: Infinity War (2018) - Arahan - 04-05-2018 Ewentualnie Angelina Jolie, albo Demi Moore :) Kinski też by nie była zła. RE: Avengers: Infinity War (2018) - Proteus - 04-05-2018 Duchovnego dać jako Starka i może być :) RE: Avengers: Infinity War (2018) - Pelivaron - 04-05-2018 Duchovny jako Stark wyrywający każdą dupencję? Może być!
RE: Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 04-05-2018 Raczej pofarbować go na zielono i niech gra She-Hulka #pdk #denise ;) RE: Avengers: Infinity War (2018) - Arahan - 04-05-2018 Przecież Cruise wygląda idealnie jako Stark :) Duchovny niech gra Hulka/ Bannera. Kim do cholery jest Vision?! RE: Avengers: Infinity War (2018) - Pelivaron - 04-05-2018 Wg mnie to Dolph Lundgren :D RE: Avengers: Infinity War (2018) - Arahan - 04-05-2018 Za mało kwadratowa szczęka wg mnie ;) RE: Avengers: Infinity War (2018) - patyczak - 04-05-2018 Ja pomyślałem, że to Christopher Lambert, ale chyba nie... RE: Avengers: Infinity War (2018) - Szaman - 04-05-2018 Lambert, Dolph, Arnold, Tommy Lee Jones, uwierzyłbym we wszystkich. Nie mam pojęcia kto to jest. Avengers: Infinity War (2018) - srebrnik - 04-05-2018 Lambert chyba faktycznie. Natomiast Leo jako Cap, to kiepska opcja. Moim zdaniem nie siedzi RE: Avengers: Infinity War (2018) - Phlogiston2 - 04-05-2018 Stawiam, na Jonesa. Arniemu daliby jakąś bardziej znaczącą rolę(pewnie Thanosa) RE: Avengers: Infinity War (2018) - shamar - 04-05-2018 (04-05-2018, 12:55)Mierzwiak napisał(a):(04-05-2018, 12:50)shamar napisał(a): Ostatni raz dałem się nabrać na Marvele.Czyli już nigdy nie pojawisz się w żadnym temacie o filmie MCU? Co za ulga. Widziałem 17 z 19 filmów więc... Pojawię się, na pewno :) PS - "nabrać" czytaj: być zachęconym na przereklamowany film (04-05-2018, 15:29)Pelivaron napisał(a): shamar lol - widze, że dorwałeś jakąś kinówkę z sieci :D Nie oglądam kinówek. A w ogóle to od 10 czy 15 lat obejrzałem z 5? I to tylko w wersji TC. RE: Avengers: Infinity War (2018) - yacajackowski - 04-05-2018 (04-05-2018, 19:26)shamar napisał(a): Nie oglądam kinówek. A w ogóle to od 10 czy 15 lat obejrzałem z 5? I to tylko w wersji TC. Czyli nie oglądasz ale obejrzałeś, okej... Czy jedną z tych 5 było Infinity War? :P RE: Avengers: Infinity War (2018) - Mierzwiak - 04-05-2018 (04-05-2018, 19:26)shamar napisał(a): PS - "nabrać" czytaj: być zachęconym na przereklamowany filmI dlatego pisałeś że masz na Infinity War wyjebane bo byłeś zachęcony? Ołkej! RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - shamar - 04-05-2018 (04-05-2018, 14:41)Mierzwiak napisał(a): Przyznaj się lepiej jaką kopię obejrzałeś, bo jeśli specjalnie poszedłeś do kina na film na który szczyciłeś się że masz wyjebane i wiesz że ci się nie podoba to jesteś większym trollem niż sądziłem. Następny, który postanowił zignorować to, co powtarzałem już raz. Mianowicie, że do połowy byłem w stanie wystawić mu 6. No ale to nie pasuje do mojego profilu hejtera MCU :) Tym bardziej chyba nie pasuje 7/10 wystawione "Strange'owi". Z tym, że chyba "Strange" jest raczej krytykowany jako słaby Marvel więc... pasuje. Nie podobają mi się super filmy Marvela a podobał mi się ten słaby. Pewnie robię to na złość. PS - Ciężko iść specjalnie na coś, skoro tylko to jest grane. A to przecież, wg. niektórych recenzji, miało być "wydarzenie a nie film" RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Mierzwiak - 04-05-2018 Bo to jest wydarzenie, możesz sobie z tym dyskutować do woli, przy czym bycie wydarzeniem nie oznacza, że musi ci się spodobać (WTF?!) ale tego pewnie też nie rozumiesz. I co ma Strange do wiatraka? Tyle razy prezentowałeś swoje stanowisko wobec tej serii, kpiłeś z postaci i ich fanów, że jest to bardziej niż oczywiste. RE: Avengers: Infinity War (2018) - shamar - 04-05-2018 (04-05-2018, 19:30)yacajackowski napisał(a): Czyli nie oglądasz ale obejrzałeś, okej... Czy jedną z tych 5 było Infinity War? :P No nie. Kinówka to nie TC. Kinówka to ujowy obraz i ujowy dźwięk. A TC to dźwięk "line" i obraz zgrywany profesjonalną kamerą (czy jak oni tam to robią). I szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałem zwykłą kinówkę. Ale dawno. RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - yacajackowski - 04-05-2018 A wiesz Shami, że jak nie pójdziesz do kina to nikt Ci nie przystawi broni do głowy i nie pociągnie za spust? (Czy szkoda czy nie to już każdy sobie sam odpowie). Iść na film którego nie mam ochoty oglądać to IMO marnotrawienie pieniędzy. Chyba, że lubisz wiązanie, kulki analne i słowa bezpieczeństwa - wtedy mnie nie dziwi taka postawa sado-maso. RE: Avengers: Infinity War (2018) - raven.second - 04-05-2018 Cytat:Kinówka to ujowy obraz i ujowy dźwięk. A TC to dźwięk "line" i obraz zgrywany profesjonalną kamerą (czy jak oni tam to robią).:D |