Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- jarod - 30-08-2009

W obsadzie dodatkowo jakaś Laura Samojłowicz z Gwiazdy robią cośtam. wkurza mnie produkcja polskiej wersji, bo angielski oryginał bardzo cenię za świetnie dobraną obsadę i niebanalne poczucie humoru. O pierwszym atucie mogę już zapomnieć...


- Snuffer - 02-09-2009

Cytat:http://www.filmweb.pl/D'Artagnan,+Atos,+Portos+i+Aramis+w+3D+od+reżysera+"Resident+Evil",News,id=54072

Ja.. Ja naprawdę nie mam siły. Chce 'Dzieci Kapitana Granta' w kosmosie i w 4D!


- Anonymous - 02-09-2009

Na Twój ból jest proste rozwiązanie - nie oglądaj. :)


- Azgaroth - 02-09-2009

Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D.


- Ronaldinho - 02-09-2009

Azgaroth napisał(a):Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D.

Żałosny komentarz.


- Gal Anonim - 02-09-2009

11.Zakaz cytowania posta powyżej własnego, chyba że jest on długi, a odpowiedź ma odnieść się tylko do jego części.

http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3479
;)


- Anonymous - 02-09-2009

Ronaldinho napisał(a):
Azgaroth napisał(a):Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D.

Żałosny komentarz.

A dlaczego w zasadzie Wajda nie miałby zrobić filmu w 3D?


- jarod - 02-09-2009

Prawdopodobnie dlatego, że nie dożyje czasów, w których ta technologia znajdzie zastosowania w polskiej kinematografii.


- Azgaroth - 02-09-2009

Solo napisał(a):A dlaczego w zasadzie Wajda nie miałby zrobić filmu w 3D?

No właśnie skoro powoli wszystko przechodzi na 3D, to może Wajda też powinien :)

Ronaldinho napisał(a):Żałosny komentarz.

Zraniłem autorytet? :(


- Gal Anonim - 02-09-2009

W tym wieku Wajda powinien przejść w 4D raczej.


- Tyler Durden - 03-09-2009

http://www.filmweb.pl/Brutalny+%22Lobo%22+w+r%C4%99kach+Guya+Ritchiego+i+z+PG-13,News,id=54078
Lobo w PG-13 i z nastolatką pałętającą się mu pod nogami? Gah, jeżeli to okaże się prawdą to kogoś zdrowo posrało.


- Mental - 03-09-2009

i tak nie są trendy. powinno być: "Lobo w PG-13, z nastolatką, w IMAXie i w 3D z możliwością rozbudowy o kino zapachowo-czuciowe".


- Tyler Durden - 03-09-2009

Ale to już naprawdę jest patologia. Ja potrafię zaakceptować fakt powstawania letnich filmów bez wyrazu przy których ludzie będą mogli spokojnie żuć popcorn. Olewam ich istnienie i tyle. Ale sprzedawanie w takiej formie bohatera, którego istotą jest bycie obscenicznym, obrazoburczym, bluźnierczym, brutalnym, wulgarnym i agresywnym. To już jakieś kuriozum jest. Czy przykład "Spawna" jeszcze ich nie nauczył, że takie historie albo przenosimy w formie zbliżonej do oryginału albo nie robimy tego wcale, bo się zwyczajnie nie nadają na multipleksową papkę.


- Azgaroth - 03-09-2009

Super, właśnie na to czekałem, ekranizacja Lobo w Pg-13 :/


- slepy51 - 03-09-2009

Tyler Durden napisał(a):Lobo w PG-13
[Obrazek: scrat.gif]

[*]


- Mental - 03-09-2009

Tyler Durden napisał(a):Ale to już naprawdę jest patologia.

to, że to jest patologia, to ja pisałem x lat temu, ale wtedy wszyscy się ze mnie śmiali. no to teraz dla odmiany napisze, ze za kolejne x lat - kiedy Eastwood, Mann, Cronenberg i ktoś tam jeszcze trzepną w kalendarz - WSZYSTKO będzie w pg-13, podczas gdy zdrowe, porządne filmowe lutowanie się po ryjach R-rated będzie produkowane w podziemiu pod groźbą kryminału. lewactwo zatriumfuje, zlasuje mózgi ostatnim opornym, dzieci (zwłaszcza płci męskiej) od małego będą indoktrynowane w przedszkolach hasłami: "STOP przemocy i przekleństwom", po czym oficjalnie - gdy już nikt nikogo nie będzie bił, przezywał, dyskryminował i rozprowadzał "szkodliwych" treści - nastąpi koniec świata.


- jarod - 03-09-2009

Wprawdzie dla mnie R-ka nie jest ostatecznym wyznacznikiem jakosci filmów, ale to już k...a przegięcie pały. Ale sytuacja ma jedną zaletę: już nie mogę się doczekać reakcji kumpla - fanatyka komiksu.


- Mierzwiak - 03-09-2009

Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17.

Ale abstrahując już od tego czy da się to przerobić na film czy nie, ten news jest niestety smutnym potwierdzeniem, że przemysł filmowy zapada się do czarnej dziury. Warner zwyczajnie podąża ścieżką wyznaczoną przez mrocznego Mrocznego Rycerza, no bo trudno żeby znowu popełnili taki "błąd" jak przy Watchmen.


- Tyler Durden - 03-09-2009

Mierzwiak napisał(a):Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17.
A to inna sprawa, że w aktorskiej wersji w najlepszym razie może z tego wyjść pojechana, absurdalna i zdrowo porąbana filmowa rzeźnia na alkoholowe imprezy bądź na kinowe pokazy typu "Nocne szaleństwo" znane z ENH. Niektóre rzeczy się po prostu nie nadają do zekranizowania i gdyby producenci mieli trochę rozumu, wiedzieliby o tym.


- jarod - 03-09-2009

Lobo to jest rzecz tak masakrycznie durna przegięta i absurdalna, że aż na jakiś tam poziomie autentycznie sprawia kupę radochy. Obejrzałbym w sumie ekranizację, gdyby zabrał się za nią... bo ja wiem... Zombie? Ten facet ma wystarczająco posrane we łbie, by taka rzecz mogła wypalić :-)