![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- jarod - 30-08-2009 W obsadzie dodatkowo jakaś Laura Samojłowicz z Gwiazdy robią cośtam. wkurza mnie produkcja polskiej wersji, bo angielski oryginał bardzo cenię za świetnie dobraną obsadę i niebanalne poczucie humoru. O pierwszym atucie mogę już zapomnieć... - Snuffer - 02-09-2009 Cytat:http://www.filmweb.pl/D'Artagnan,+Atos,+Portos+i+Aramis+w+3D+od+reżysera+"Resident+Evil",News,id=54072 Ja.. Ja naprawdę nie mam siły. Chce 'Dzieci Kapitana Granta' w kosmosie i w 4D! - Anonymous - 02-09-2009 Na Twój ból jest proste rozwiązanie - nie oglądaj. :) - Azgaroth - 02-09-2009 Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D. - Ronaldinho - 02-09-2009 Azgaroth napisał(a):Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D. Żałosny komentarz. - Gal Anonim - 02-09-2009 11.Zakaz cytowania posta powyżej własnego, chyba że jest on długi, a odpowiedź ma odnieść się tylko do jego części. http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3479 ;) - Anonymous - 02-09-2009 Ronaldinho napisał(a):Azgaroth napisał(a):Czekam na pierwszy film Wajdy w 3D. A dlaczego w zasadzie Wajda nie miałby zrobić filmu w 3D? - jarod - 02-09-2009 Prawdopodobnie dlatego, że nie dożyje czasów, w których ta technologia znajdzie zastosowania w polskiej kinematografii. - Azgaroth - 02-09-2009 Solo napisał(a):A dlaczego w zasadzie Wajda nie miałby zrobić filmu w 3D? No właśnie skoro powoli wszystko przechodzi na 3D, to może Wajda też powinien :) Ronaldinho napisał(a):Żałosny komentarz. Zraniłem autorytet? :( - Gal Anonim - 02-09-2009 W tym wieku Wajda powinien przejść w 4D raczej. - Tyler Durden - 03-09-2009 http://www.filmweb.pl/Brutalny+%22Lobo%22+w+r%C4%99kach+Guya+Ritchiego+i+z+PG-13,News,id=54078 Lobo w PG-13 i z nastolatką pałętającą się mu pod nogami? Gah, jeżeli to okaże się prawdą to kogoś zdrowo posrało. - Mental - 03-09-2009 i tak nie są trendy. powinno być: "Lobo w PG-13, z nastolatką, w IMAXie i w 3D z możliwością rozbudowy o kino zapachowo-czuciowe". - Tyler Durden - 03-09-2009 Ale to już naprawdę jest patologia. Ja potrafię zaakceptować fakt powstawania letnich filmów bez wyrazu przy których ludzie będą mogli spokojnie żuć popcorn. Olewam ich istnienie i tyle. Ale sprzedawanie w takiej formie bohatera, którego istotą jest bycie obscenicznym, obrazoburczym, bluźnierczym, brutalnym, wulgarnym i agresywnym. To już jakieś kuriozum jest. Czy przykład "Spawna" jeszcze ich nie nauczył, że takie historie albo przenosimy w formie zbliżonej do oryginału albo nie robimy tego wcale, bo się zwyczajnie nie nadają na multipleksową papkę. - Azgaroth - 03-09-2009 Super, właśnie na to czekałem, ekranizacja Lobo w Pg-13 :/ - slepy51 - 03-09-2009 Tyler Durden napisał(a):Lobo w PG-13 ![]() [*] - Mental - 03-09-2009 Tyler Durden napisał(a):Ale to już naprawdę jest patologia. to, że to jest patologia, to ja pisałem x lat temu, ale wtedy wszyscy się ze mnie śmiali. no to teraz dla odmiany napisze, ze za kolejne x lat - kiedy Eastwood, Mann, Cronenberg i ktoś tam jeszcze trzepną w kalendarz - WSZYSTKO będzie w pg-13, podczas gdy zdrowe, porządne filmowe lutowanie się po ryjach R-rated będzie produkowane w podziemiu pod groźbą kryminału. lewactwo zatriumfuje, zlasuje mózgi ostatnim opornym, dzieci (zwłaszcza płci męskiej) od małego będą indoktrynowane w przedszkolach hasłami: "STOP przemocy i przekleństwom", po czym oficjalnie - gdy już nikt nikogo nie będzie bił, przezywał, dyskryminował i rozprowadzał "szkodliwych" treści - nastąpi koniec świata. - jarod - 03-09-2009 Wprawdzie dla mnie R-ka nie jest ostatecznym wyznacznikiem jakosci filmów, ale to już k...a przegięcie pały. Ale sytuacja ma jedną zaletę: już nie mogę się doczekać reakcji kumpla - fanatyka komiksu. - Mierzwiak - 03-09-2009 Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17. Ale abstrahując już od tego czy da się to przerobić na film czy nie, ten news jest niestety smutnym potwierdzeniem, że przemysł filmowy zapada się do czarnej dziury. Warner zwyczajnie podąża ścieżką wyznaczoną przez mrocznego Mrocznego Rycerza, no bo trudno żeby znowu popełnili taki "błąd" jak przy Watchmen. - Tyler Durden - 03-09-2009 Mierzwiak napisał(a):Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17.A to inna sprawa, że w aktorskiej wersji w najlepszym razie może z tego wyjść pojechana, absurdalna i zdrowo porąbana filmowa rzeźnia na alkoholowe imprezy bądź na kinowe pokazy typu "Nocne szaleństwo" znane z ENH. Niektóre rzeczy się po prostu nie nadają do zekranizowania i gdyby producenci mieli trochę rozumu, wiedzieliby o tym. - jarod - 03-09-2009 Lobo to jest rzecz tak masakrycznie durna przegięta i absurdalna, że aż na jakiś tam poziomie autentycznie sprawia kupę radochy. Obejrzałbym w sumie ekranizację, gdyby zabrał się za nią... bo ja wiem... Zombie? Ten facet ma wystarczająco posrane we łbie, by taka rzecz mogła wypalić :-) |