Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Mierzwiak - 03-09-2009

Mierzwiak napisał(a):Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17.
Poprawka: animacja - tak. Film aktorski - nigdy. Ale to chyba oczywiste.


- Azgaroth - 03-09-2009

Ale tylko animacja 3D :)


- Tyler Durden - 03-09-2009

Hmm, jelita, serca, odnóża i głowy lecące w kierunku widza, cool, na to byłbym gotów pójść do kina i założyć te pedalskie okularki :)


- Anonymous - 05-09-2009

To, że "Rambo 5" powstanie było wiadomo oficjalnie od kilku dni conajmniej. Ciekawego newsa przytacza Stopklatka:

John Rambo czynił będzie sprawiedliwość nie w Ameryce ale w północno-zachodniej części Pacyfiku. Historia opowiadać ma o tajnym amerykańskim laboratorium wojskowym, które za pomocą eksperymentów tworzy "perfekcyjnym zabójców nie mających żadnych skrupułów przed odebraniem życia". Rambo musi wkroczyć do akcji wraz z oddziałem sił specjalnych by zniszczyć ten bestialski wybryk natury.
Pojawił się też nowy tytuł filmu. Dziś jego robocza wersja o "Rambo V: The Savage Hunt".


Jak dla mnie - bomba. Jest szansa na takie fajne, oldschoolowe kino akcji, do tego jeszcze z Rambo... Pychotka.


- Karaluch - 05-09-2009

Chyba spin-off "Rambo" i "Universal Solider". Wolałem Johna R. czyniącego sprawiedliwość na pograniczu USA i Meksyku. Kiedyś był nawet pomysł, by go wysłać do Afganistanu z Jackiem Chanem. Ale wiadomo, nikt nie może się mierzyć z wiekowym weteranem wojny wietnamskiej, chyba że jakoś tam uwarunkowany laboratoryjnie żołnierz. Może zrobią złego brata - bliźniaka Rambo?


- Bucho - 05-09-2009

Fajny pomysl? Od czesci drugiej Rambo byl coraz bardziej naciagany...ale Rambo walczacy z juniwersalnymi zolnierzami?! Slabe jaja...


- Anonymous - 05-09-2009

Ależ istotą Rambo jest właśnie jego przerysowanie, komiksowość, wręcz superbohaterstwo. Przecież tego faceta nic i nikt nie jest w stanie powstrzymać. To czysta fantastyka, w zasadzie już od pierwszej części cyklu, ze szczytem w "trójce". Tak naprawdę lekkim skokiem w kierunku specyficznego realizmu stała się "czwórka" (absolutnie najlepsza z serii), ale tam też tak naprawdę Rambo to jednoosobowa armia i nic nie jest w stanie mu sprostać. Ok, mógł Rambo masakrować gangsterów w Meksuku, ale tak naprawdę to mogłaby być powtórka z tego co pokazano w czwartej części. Więc może warto zaeksperymentować z mutantami?


- Azgaroth - 05-09-2009

Solo napisał(a):To czysta fantastyka, w zasadzie już od pierwszej części cyklu,

Pierwsza część to przede wszystkim dramat, a nie kino akcji. A pomysł na część piątą jest beznadziejny.


- Bucho - 05-09-2009

Kurcze, przerysowanie i komiskowosc Rambo osiagnely szczyt w czesci III i IV - krew i latajace mozgi nie oznaczaja realizmu. Czesc pierwsza, to kino mocno "realistyczne". Cookolwiek by nie mowic, Rambo byl kozak najwiekszy, ale walczyl z ludzmi i tylko z ludzmi. Teraz nagle pojawiaja sie juniwersal soldzers i pasuje to do reszty (nawet jesli czesto przerysowanej do bolu) jak koziej dupie trabka. Co dalej? w czesci VI zombie, karly ninja, czy mutanty ksenomorfowe z trzeciego wymiaru?! Sorry John...ja wysiadam.


- Mental - 05-09-2009

tajne wojskowe laboratorium, w którym za pomocą eksperymentów tworzy się perfekcyjnych zabójców... i Rambo będzie z nimi walczył! to może od razu niech go scenarzysta wyśle na orbitę okołoziemską (razem z Seagalem) i niech się obydwaj klepią po mordach z nasterydowanymi postsowieckimi cyborgami.

Rambo to zawsze było kino przesadzone, kiczowate, z poczciwą dawką zdrowej głupoty - takie mega budujące, antylewackie rozprawianie się z wszelkiej maści czerwonymi, ale kurna nigdy nie zeszło do poziomu szmatławca. zarys historii R5 nie dość, że w durny sposób komplikuje prostotę serii, jej czysty, niczym niezmącony przekaz, to jeszcze w dodatku zalatuje ciężką żenadą przywodzącą na myśl bartkowiakowe doomy.


- Anonymous - 05-09-2009

Bucho napisał(a):Sorry John...ja wysiadam.

Jest na to proste rozwiązanie - nie oglądaj.
Rany, co za ludzie, jeszcze nic nie wiadomo o filmie, a już wiedzą że będzie zły...


- Bucho - 05-09-2009

Nie obejrze - bez placzu.
Nikt nie ocenia filmu, tylko pomysl, ktory jest...do bani ;)


- Gal Anonim - 05-09-2009

Bucho, jak śmiesz się w ogóle wypowiadać o pomyśle na film. Gnido, nie powinieneś zabierać głosu! [Crov uderza Bucho w twarz martwym kurczakiem.]


- Snappik - 05-09-2009

Rambo skończył się na Kill'em'all i taka jest prawda. W części szóstej siwy dziad z przepaską będzie zwalczał Koreańczyków na Marsie, a w siódmej dzięki wmontowanej bazuce w wózek inwalidzki siać będzie postrach w lokalnym zakładzie geriatrycznym.


- Anonymous - 05-09-2009

Crov napisał(a):Bucho, jak śmiesz się w ogóle wypowiadać o pomyśle na film. Gnido, nie powinieneś zabierać głosu!

Rany, to jedna z głupszych rzeczy jakie napisano na tym forum. Krytykowanie pomysłu zarysowanego dosłownie jednym zdaniem to czysta głupota.

Cyborg z przyszłości cofa się do przeszłości aby zabić matkę przywódcy ruchu oporu w wojnie z maszynami - to dopiero brzmi durnie.

Drugi cyborg z przyszłości cofa się do przeszłości aby chronić matkę i przyszłego przywódcę ruchu oporu przed innym robotem z przyszłości - brzmi jak czysty Kieślowski, nie?

Obcy napadają na ludzką kolonię na odległej planecie - z odsieczą przybywa oddział komandosów - a to już prawie że Tarkowski z tym całym egzystencjalizmem.

A poważnie - głupio krytykować coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, bo nie zostało to jeszcze ogłoszone. Podniecać się - i owszem, bo nadzieja to piękna rzecz.


- Bucho - 05-09-2009

Solo, podane przez Ciebie przyklady sa troche z kretowiny wyjete. Gdyby nie bylo filmow z Johnem i nagle pojawil sie s-f/akcyjniak:
"Rambo: Rasowy Napierdalacz Juniwersalnych Soldzerow" to nic bym nie powiedzial.

Pomysl jest zarysowany bardzo ogolnie...moja reakcja takze
Rambo vs. genetycznie przerabiani zolnierze = durnota totalna

Bedzie wiadomo cos wiecej, to napisze cos wiecej, a w tym momencie...;)


- Anonymous - 05-09-2009

Dobrze. :)


- Jakuzzi - 05-09-2009

Solo napisał(a):głupio krytykować coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, bo nie zostało to jeszcze ogłoszone. Podniecać się - i owszem, bo nadzieja to piękna rzecz.

Cytat:Rany, to jedna z głupszych rzeczy jakie napisano na tym forum.



- military - 05-09-2009

Ja tam w Sylwka wierzę i mu kibicuję. Rambo zawsze dotykał jakichś realnych problemów związanych z wojną. Jedynka - brak akceptacji dla weteranów. Dwójka - porzucenie jeńców. Trójka - wsparcie dla ciemiężonych. Czwórka - jatka na cywilach. Jeśli piątka ma być strzelanką z motywem genetycznego usprawniania żołnierzy to jest to jak najbardziej ok - tematem zajęła się kiedyś nawet Polityka, więc Rambo nie odleci nagle w tematy kosmiczne. Nikt zresztą nie mówi, że juniwersalne żołnierze będą podnosić ciężarówki i skakać na sto metrów. Mogą po prostu być... takimi samymi zabijakami jak Rambo. A to koncepcja jak najbardziej ciekawa.


- Monika - 06-09-2009

Jeżeli chodzi o głupie pomysły producentów filmowych to kiedyś oglądałam film w którym ten temat został poruszony. Mianowicie pewien producent filmowy zaproponował grupie rockowej, że nakręcą o nich film biograficzny i zaprosił ich na wstępną rozmowę aby zaprezentować wstępny zarys scenariusza. Muzycy usiedli w skupieniu by wysłuchać nowatorskiego pomysłu na film biograficzny a obrzydliwie bogaty producent zaczął snuć swoją wizję: No więc tak Panowie. Film rozpoczyna się waszym spektakularnym koncertem, tłum szaleje, dajcie ostro po garach jak to potraficie chłopaki, kobiety rzucają na scenę bieliznę. Czujecie to? Po koncercie wracacie luksusowymi limuzynami do wytwornego hotelu i nagle porywa was UFO. Na obcej planecie waszym zadaniem jest zorganizować koncert dla przywódcy obcych, którym okazuje się gigantyczny pomidor! :roll: