![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Mierzwiak - 03-09-2009 Mierzwiak napisał(a):Dla mnie Lobo jest nie ekranizowalny, to byłoby gówno nawet z NC-17.Poprawka: animacja - tak. Film aktorski - nigdy. Ale to chyba oczywiste. - Azgaroth - 03-09-2009 Ale tylko animacja 3D :) - Tyler Durden - 03-09-2009 Hmm, jelita, serca, odnóża i głowy lecące w kierunku widza, cool, na to byłbym gotów pójść do kina i założyć te pedalskie okularki :) - Anonymous - 05-09-2009 To, że "Rambo 5" powstanie było wiadomo oficjalnie od kilku dni conajmniej. Ciekawego newsa przytacza Stopklatka: John Rambo czynił będzie sprawiedliwość nie w Ameryce ale w północno-zachodniej części Pacyfiku. Historia opowiadać ma o tajnym amerykańskim laboratorium wojskowym, które za pomocą eksperymentów tworzy "perfekcyjnym zabójców nie mających żadnych skrupułów przed odebraniem życia". Rambo musi wkroczyć do akcji wraz z oddziałem sił specjalnych by zniszczyć ten bestialski wybryk natury. Pojawił się też nowy tytuł filmu. Dziś jego robocza wersja o "Rambo V: The Savage Hunt". Jak dla mnie - bomba. Jest szansa na takie fajne, oldschoolowe kino akcji, do tego jeszcze z Rambo... Pychotka. - Karaluch - 05-09-2009 Chyba spin-off "Rambo" i "Universal Solider". Wolałem Johna R. czyniącego sprawiedliwość na pograniczu USA i Meksyku. Kiedyś był nawet pomysł, by go wysłać do Afganistanu z Jackiem Chanem. Ale wiadomo, nikt nie może się mierzyć z wiekowym weteranem wojny wietnamskiej, chyba że jakoś tam uwarunkowany laboratoryjnie żołnierz. Może zrobią złego brata - bliźniaka Rambo? - Bucho - 05-09-2009 Fajny pomysl? Od czesci drugiej Rambo byl coraz bardziej naciagany...ale Rambo walczacy z juniwersalnymi zolnierzami?! Slabe jaja... - Anonymous - 05-09-2009 Ależ istotą Rambo jest właśnie jego przerysowanie, komiksowość, wręcz superbohaterstwo. Przecież tego faceta nic i nikt nie jest w stanie powstrzymać. To czysta fantastyka, w zasadzie już od pierwszej części cyklu, ze szczytem w "trójce". Tak naprawdę lekkim skokiem w kierunku specyficznego realizmu stała się "czwórka" (absolutnie najlepsza z serii), ale tam też tak naprawdę Rambo to jednoosobowa armia i nic nie jest w stanie mu sprostać. Ok, mógł Rambo masakrować gangsterów w Meksuku, ale tak naprawdę to mogłaby być powtórka z tego co pokazano w czwartej części. Więc może warto zaeksperymentować z mutantami? - Azgaroth - 05-09-2009 Solo napisał(a):To czysta fantastyka, w zasadzie już od pierwszej części cyklu, Pierwsza część to przede wszystkim dramat, a nie kino akcji. A pomysł na część piątą jest beznadziejny. - Bucho - 05-09-2009 Kurcze, przerysowanie i komiskowosc Rambo osiagnely szczyt w czesci III i IV - krew i latajace mozgi nie oznaczaja realizmu. Czesc pierwsza, to kino mocno "realistyczne". Cookolwiek by nie mowic, Rambo byl kozak najwiekszy, ale walczyl z ludzmi i tylko z ludzmi. Teraz nagle pojawiaja sie juniwersal soldzers i pasuje to do reszty (nawet jesli czesto przerysowanej do bolu) jak koziej dupie trabka. Co dalej? w czesci VI zombie, karly ninja, czy mutanty ksenomorfowe z trzeciego wymiaru?! Sorry John...ja wysiadam. - Mental - 05-09-2009 tajne wojskowe laboratorium, w którym za pomocą eksperymentów tworzy się perfekcyjnych zabójców... i Rambo będzie z nimi walczył! to może od razu niech go scenarzysta wyśle na orbitę okołoziemską (razem z Seagalem) i niech się obydwaj klepią po mordach z nasterydowanymi postsowieckimi cyborgami. Rambo to zawsze było kino przesadzone, kiczowate, z poczciwą dawką zdrowej głupoty - takie mega budujące, antylewackie rozprawianie się z wszelkiej maści czerwonymi, ale kurna nigdy nie zeszło do poziomu szmatławca. zarys historii R5 nie dość, że w durny sposób komplikuje prostotę serii, jej czysty, niczym niezmącony przekaz, to jeszcze w dodatku zalatuje ciężką żenadą przywodzącą na myśl bartkowiakowe doomy. - Anonymous - 05-09-2009 Bucho napisał(a):Sorry John...ja wysiadam. Jest na to proste rozwiązanie - nie oglądaj. Rany, co za ludzie, jeszcze nic nie wiadomo o filmie, a już wiedzą że będzie zły... - Bucho - 05-09-2009 Nie obejrze - bez placzu. Nikt nie ocenia filmu, tylko pomysl, ktory jest...do bani ;) - Gal Anonim - 05-09-2009 Bucho, jak śmiesz się w ogóle wypowiadać o pomyśle na film. Gnido, nie powinieneś zabierać głosu! [Crov uderza Bucho w twarz martwym kurczakiem.] - Snappik - 05-09-2009 Rambo skończył się na Kill'em'all i taka jest prawda. W części szóstej siwy dziad z przepaską będzie zwalczał Koreańczyków na Marsie, a w siódmej dzięki wmontowanej bazuce w wózek inwalidzki siać będzie postrach w lokalnym zakładzie geriatrycznym. - Anonymous - 05-09-2009 Crov napisał(a):Bucho, jak śmiesz się w ogóle wypowiadać o pomyśle na film. Gnido, nie powinieneś zabierać głosu! Rany, to jedna z głupszych rzeczy jakie napisano na tym forum. Krytykowanie pomysłu zarysowanego dosłownie jednym zdaniem to czysta głupota. Cyborg z przyszłości cofa się do przeszłości aby zabić matkę przywódcy ruchu oporu w wojnie z maszynami - to dopiero brzmi durnie. Drugi cyborg z przyszłości cofa się do przeszłości aby chronić matkę i przyszłego przywódcę ruchu oporu przed innym robotem z przyszłości - brzmi jak czysty Kieślowski, nie? Obcy napadają na ludzką kolonię na odległej planecie - z odsieczą przybywa oddział komandosów - a to już prawie że Tarkowski z tym całym egzystencjalizmem. A poważnie - głupio krytykować coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, bo nie zostało to jeszcze ogłoszone. Podniecać się - i owszem, bo nadzieja to piękna rzecz. - Bucho - 05-09-2009 Solo, podane przez Ciebie przyklady sa troche z kretowiny wyjete. Gdyby nie bylo filmow z Johnem i nagle pojawil sie s-f/akcyjniak: "Rambo: Rasowy Napierdalacz Juniwersalnych Soldzerow" to nic bym nie powiedzial. Pomysl jest zarysowany bardzo ogolnie...moja reakcja takze Rambo vs. genetycznie przerabiani zolnierze = durnota totalna Bedzie wiadomo cos wiecej, to napisze cos wiecej, a w tym momencie...;) - Anonymous - 05-09-2009 Dobrze. :) - Jakuzzi - 05-09-2009 Solo napisał(a):głupio krytykować coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia, bo nie zostało to jeszcze ogłoszone. Podniecać się - i owszem, bo nadzieja to piękna rzecz. Cytat:Rany, to jedna z głupszych rzeczy jakie napisano na tym forum. - military - 05-09-2009 Ja tam w Sylwka wierzę i mu kibicuję. Rambo zawsze dotykał jakichś realnych problemów związanych z wojną. Jedynka - brak akceptacji dla weteranów. Dwójka - porzucenie jeńców. Trójka - wsparcie dla ciemiężonych. Czwórka - jatka na cywilach. Jeśli piątka ma być strzelanką z motywem genetycznego usprawniania żołnierzy to jest to jak najbardziej ok - tematem zajęła się kiedyś nawet Polityka, więc Rambo nie odleci nagle w tematy kosmiczne. Nikt zresztą nie mówi, że juniwersalne żołnierze będą podnosić ciężarówki i skakać na sto metrów. Mogą po prostu być... takimi samymi zabijakami jak Rambo. A to koncepcja jak najbardziej ciekawa. - Monika - 06-09-2009 Jeżeli chodzi o głupie pomysły producentów filmowych to kiedyś oglądałam film w którym ten temat został poruszony. Mianowicie pewien producent filmowy zaproponował grupie rockowej, że nakręcą o nich film biograficzny i zaprosił ich na wstępną rozmowę aby zaprezentować wstępny zarys scenariusza. Muzycy usiedli w skupieniu by wysłuchać nowatorskiego pomysłu na film biograficzny a obrzydliwie bogaty producent zaczął snuć swoją wizję: No więc tak Panowie. Film rozpoczyna się waszym spektakularnym koncertem, tłum szaleje, dajcie ostro po garach jak to potraficie chłopaki, kobiety rzucają na scenę bieliznę. Czujecie to? Po koncercie wracacie luksusowymi limuzynami do wytwornego hotelu i nagle porywa was UFO. Na obcej planecie waszym zadaniem jest zorganizować koncert dla przywódcy obcych, którym okazuje się gigantyczny pomidor! :roll: |