![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Craven - 15-10-2009 IMO wtórny, nudny i nie zwracający uwagi. - Mefisto - 16-10-2009 i za dużo fotoszopy - Pitero - 16-10-2009 To jak nic będzie Taken 2 :razz: - Mental - 16-10-2009 Craven napisał(a):IMO wtórny, nudny i nie zwracający uwagi. moją uwagę zwrócił jak najbardziej. a wykonanie plakatu rzeczywiście poniżej przeciętnej. tutaj dla odmiany genialny film z Melem, którego plakat również nie powala: Mel, nie celuj w patrzącego, bo dzieci spłoszysz! - Mefisto - 23-10-2009
- simek - 01-11-2009 http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60018 Byłoby naprawdę fajnie gdyby wywalić wpizdu jakieś 80% wszystkich napisów. Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o gatunku. Nawet tytuł jest bardzo średnio zrobiony. - Mefisto - 01-11-2009 w stylu Tarantino?! WTF? Stopklatka chyba piła na projekcji, skoro tak uważa... a sam plakat, jak na NPSP bdb - simek - 01-11-2009 Obecnie u nas jest taka tendencja, że jak w filmie pojawia się jakikolwiek czarny humor (akurat nie widziałem Domu złego, ale podobno tam jest) to się pisze, że w stylu Tarantino. - Mefisto - 04-11-2009
- Gal Anonim - 04-11-2009 Oryginalnie. - Don Vito - 04-11-2009 Greengrass, wojna w Iraku, kategoria R... już nie mogę się doczekać :D - Mickey - 04-11-2009 Clash of the Titans http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60179 Machete http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=60616 Scream 4 http://www.firstshowing.net/2009/11/04/brand-new-scream-4-teaser-poster-a-simple-plot-update/ i jeszcze to coś heh xD http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60187 - Mefisto - 05-11-2009 dokumentnie wszystkie te plakaty są z dupy - jedynie ten z wężami daje radę - Mierzwiak - 05-11-2009 Plakat Scream 4 to dno poniżej najgorszych fan artów. Nie wierzę żeby to coś było prawdziwe. - Mickey - 12-11-2009 Kick Ass - fajny ;) - Mental - 17-11-2009 Universal oskarżony o rasizm, bo nie dał Murzyna na plakat! na miejscu prezesa Universal taką odpowiedź bym wystosował do ichniego TVN-u: ![]() aha, plakaty tak mega denne, że gdybym był Murzynem, to bym się cieszył, że same tępe białasy tam stoją. - Jakuzzi - 17-11-2009 Polityczna poprawnosc rozrasta sie. Do niedawna nalezalo jedynie zatrudnic Murzyna do obsady, zeby uniknac posadzenia o rasizm, teraz trzeba nadto eksponowac go na plakacie... - Pitero - 17-11-2009 Według zwiastuna czarnoskórzy aktorzy grają równorzędne role z tymi co są na tym plakacie, więc nie dziwota, że ktoś mógł się wkurzyć. - Jakuzzi - 17-11-2009 Pitero napisał(a):Według zwiastuna czarnoskórzy aktorzy grają równorzędne role z tymi co są na tym plakacie Guzik prawda. - Pitero - 17-11-2009 Obejrzyj se zwiastun drugi raz (albo pierwszy? :razz: ). |