Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Craven - 15-10-2009

IMO wtórny, nudny i nie zwracający uwagi.


- Mefisto - 16-10-2009

i za dużo fotoszopy


- Pitero - 16-10-2009

To jak nic będzie Taken 2 :razz:


- Mental - 16-10-2009

Craven napisał(a):IMO wtórny, nudny i nie zwracający uwagi.

moją uwagę zwrócił jak najbardziej.

a wykonanie plakatu rzeczywiście poniżej przeciętnej.

tutaj dla odmiany genialny film z Melem, którego plakat również nie powala:

[Obrazek: payback.jpg]
Mel, nie celuj w patrzącego, bo dzieci spłoszysz!


- Mefisto - 23-10-2009

[Obrazek: 59796-01.jpg]


- simek - 01-11-2009

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60018

Byłoby naprawdę fajnie gdyby wywalić wpizdu jakieś 80% wszystkich napisów. Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o gatunku. Nawet tytuł jest bardzo średnio zrobiony.


- Mefisto - 01-11-2009

w stylu Tarantino?! WTF? Stopklatka chyba piła na projekcji, skoro tak uważa... a sam plakat, jak na NPSP bdb


- simek - 01-11-2009

Obecnie u nas jest taka tendencja, że jak w filmie pojawia się jakikolwiek czarny humor (akurat nie widziałem Domu złego, ale podobno tam jest) to się pisze, że w stylu Tarantino.


- Mefisto - 04-11-2009

[Obrazek: 37427.jpg]


- Gal Anonim - 04-11-2009

Oryginalnie.


- Don Vito - 04-11-2009

Greengrass, wojna w Iraku, kategoria R... już nie mogę się doczekać :D


- Mickey - 04-11-2009

Clash of the Titans
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60179
Machete
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=60616
Scream 4
http://www.firstshowing.net/2009/11/04/brand-new-scream-4-teaser-poster-a-simple-plot-update/

i jeszcze to coś heh xD

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=60187


- Mefisto - 05-11-2009

dokumentnie wszystkie te plakaty są z dupy - jedynie ten z wężami daje radę


- Mierzwiak - 05-11-2009

Plakat Scream 4 to dno poniżej najgorszych fan artów. Nie wierzę żeby to coś było prawdziwe.


- Mickey - 12-11-2009

Kick Ass - fajny ;)


- Mental - 17-11-2009

Universal oskarżony o rasizm, bo nie dał Murzyna na plakat!

na miejscu prezesa Universal taką odpowiedź bym wystosował do ichniego TVN-u:

[Obrazek: gran-torino.jpg]

aha, plakaty tak mega denne, że gdybym był Murzynem, to bym się cieszył, że same tępe białasy tam stoją.


- Jakuzzi - 17-11-2009

Polityczna poprawnosc rozrasta sie. Do niedawna nalezalo jedynie zatrudnic Murzyna do obsady, zeby uniknac posadzenia o rasizm, teraz trzeba nadto eksponowac go na plakacie...


- Pitero - 17-11-2009

Według zwiastuna czarnoskórzy aktorzy grają równorzędne role z tymi co są na tym plakacie, więc nie dziwota, że ktoś mógł się wkurzyć.


- Jakuzzi - 17-11-2009

Pitero napisał(a):Według zwiastuna czarnoskórzy aktorzy grają równorzędne role z tymi co są na tym plakacie

Guzik prawda.


- Pitero - 17-11-2009

Obejrzyj se zwiastun drugi raz (albo pierwszy? :razz: ).