Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Anonymous - 01-10-2009

Indeksiarz napisał(a):Swoją drogą gdzie był wymiar sprawiedliwości gdy zamordowano Sharon Tate.

Mansona skazano przecież.


- Indeksiarz - 01-10-2009

Prawo zawiadło w ten sposób że nie zdołało go odizolować go od społeczeństwa za wcześniejsze przestępstwa.


- Anonymous - 01-10-2009

Jak wszystkich morderców.


- Karaluch - 01-10-2009

Ciekawe, czy gdyby oskarżonym w tej sprawie był piekarz, to wypowiadali by się o niej inni piekarze?

Niezły pomysł z tą "eksterytorialnością" festiwali filmowych. Gdyby tak jeszcze zawieszać na czas ich trwania wszelkie działania wojenne...

A żeby zostac w temacie plotek, to jak się Wam podoba taki projekt?

Jodie Foster wyreżyseruje i zagra w filmie, w którym Mel Gibson jako facet w depresji będzie porozumiewał się ze światem za pośrednictwem pacynki w kształcie bobra. Dla mnie bomba.


- Mental - 01-10-2009

simek napisał(a):W sumie to liczyłem na jedyny sensowny w tym wypadku agrument, czyli, że sama ofiara pragnie aby już nie karać Polańskiego

tyle że ten "argument" jest równie bezsensowny jak wszystkie inne "argumenty". nie ma nic do rzeczy, czy kobieta chce procesu czy nie chce. nawet gdyby już nie żyła - dla meritum sprawy nie miałoby to żadnego absolutnie znaczenia, czego niektóre osoby najwyraźniej nie są w stanie pojąć. i żeby było jasne, sąd nie odbiera tej kobiecie prawa do decydowania o swoim losie - ona sama się go zrzekła (ona czy jej rodzice - nvm) w momencie złożenia doniesienie o przestępstwie.

co do petycji: nie ma eastwooda - to raczej zrozumiałe. ale gdzie stone i penn, naczelni lewacy hollywood?


- Tyler Durden - 01-10-2009

Co poniektórzy palnęli się w czoło (ewentualnie ktoś ich palnął) i załapali, że "trochę" bezmyślnie się wypowiadali w sprawie Polańskiego:
http://www.filmweb.pl/Maleje+poparcie+dla+Pola%C5%84skiego,News,id=54815


- Azgaroth - 01-10-2009

Pierwsze zdjęcie nowej Drużyny A

http://www.filmweb.pl/Pierwsze+zdj%C4%99cie+cz%C5%82onk%C3%B3w+%22Dru%C5%BCyny+A%22,News,id=54819


- Gal Anonim - 01-10-2009

E, spoko nawet. Siwy Neeson! ;)


- Hitch - 01-10-2009

Ah ten Copley. Miał w niczym nie grać już, a tu zonk :)


- Mefisto - 01-10-2009

Mental napisał(a):tyle że ten "argument" jest równie bezsensowny jak wszystkie inne "argumenty". nie ma nic do rzeczy, czy kobieta chce procesu czy nie chce.

Jak to nie ma - oczywiście, że ma, bo to zaszło między nią, a Polańskim, a nie między Polańskim, a całym światem. I ponoć sama tego chciała. Całe to polowanie przypomina średniowieczne tropienie czarownic. Ludzie rżną się na ulicach, w kolejce czeka przynajmniej 50 osób, których schwytanie powinno być priorytetem, bo są naprawdę niebezpieczni, a ci debile zajmują się sprawą sprzed trzech dekad, bo tak. O tym, że ci szmaciarze dalej odkładają ujawnienie znacznie bardziej ważnych i poważnych spraw, nie wspomnę. Cyrk. Jak zawsze zresztą. No, ale kto jak kto, ale Polacy - lubujący się przecież w odgrzebywaniu historii, która nikogo nie interesuje - na pewno są za :D


- Mental - 01-10-2009

Mefisto napisał(a):Jak to nie ma - oczywiście, że ma, bo to zaszło między nią, a Polańskim, a nie między Polańskim, a całym światem. I ponoć sama tego chciała.

właśnie dlatego dzisiaj jestem umówiony z jedenastoletnim dziewczęciem - to, co się stanie, też zajdzie tylko między nami. reszcie świata nic do tego. co więcej, tak ją zbajeruje (powiem jej, żem słynny reżyser Mentalos z Grecji), iż z własnej nieprzymuszonej woli rozchyli przede mną swoje wiotkie udka:)

Polański miał wybór wolny jak najbardziej - mógł bzyknąć się z jedną z setek kobiet, które tamtego wieczoru tylko czekały na jego skinienie, aby rozłożyć nogi. z jakichś jednak powodów uznał, że woli zrobić to z dzieckiem. każdy, kto szanuje wolność człowieka, powinien optować za przeprowadzeniem procesu i skazaniem pana Polańskiego (niekoniecznie na odsiadkę), dając w ten sposób wyraz całkowitego i bezwarunkowego poparcia dla wolności wyboru jednostki i prawa tej jednostki do ponoszenia konsekwencji swoich wyborów.


- Bucho - 01-10-2009

Sprawa jest prosta i nie interesuje mnie, ze Polanski, to Polak, dziewczyna sama tego chciala, juz nie byla dziewica, ze stalo sie to 30 lat temu lub, ze mu wybacza i wycofuje oskarzenie (ciekawe czy sama z siebie poruszona tworczoscia rezysera, czy z powodu przelewu pieniedzy na konto)
Prawo, to prawo...a seks z trzynastoletnia dziewczynka, to przestepstwo (juz nawet omijajac sprawy moralnosci) i skoro sprawa nie ulegla przedawnieniu (bardzo dobrze) to Polanskii powinien stanac przed sadem. Wyrok to sprawa sedziego i przysieglych.


- Indeksiarz - 01-10-2009

Taaa, jasne gdyby w Polsce tak łapali wszystkich za seks z nieletnią musieliby ich upychać w piwnicach przepełnionych więzień.


- Mental - 01-10-2009

nie rozumiem. sugerujesz, że nie należy łapać osób uprawiających seks z dziećmi, bo w więzieniach brakuje wolnych miejsc? jaki cel przyświecał ci, kiedy pisałes powyższego posta? co chciałeś powiedzieć?


- Indeksiarz - 01-10-2009

Moja babcia wyszła za mąż mając 17 lat. Dziadek miał w momencie ślubu 32 lata.


- Mental - 01-10-2009

bardzo piękny fragment rodzinnej kroniki. a moja pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra babcia wyszła za mąż mając 12 lat, dziadek miał w momencie ślubu 25 a jego 7-letni wnuczek pracował w kamieniołomach. w ogóle kiedyś niewolnictwo było ok. po co zamykać handlarzy niewolników, skoro kiedyś było ok?


- Gal Anonim - 01-10-2009

Troche bzdura, Mental. W przypadku seksu nie ma jednej słusznej słusznej reguły. Wystarczy spojrzeć na prawo w świecie - w Jemenie można dymać 9-cio latkę, jeżeli się z nią wcześniej ożenisz. W Hiszpanii trzynastolatke możesz posuwać ile chcesz, nawet bez ślubu. W Polsce naga piętnastolatka w łóżku nie sprawi, że policja założy ci kajdanki. W części stanów USA za seks z 17 latką jesteś pedofilem, ale za seks z 18 latką już nie. Z kolei w Tunezji twoja wybranka musi mieć 20 lat, inaczej jesteś zbok.

Mów co chcesz, ale moim zdaniem jest o sprawa bardziej złożona niż handel ludźmi.


- Mental - 01-10-2009

ludzie, czy wy wszyscy jesteście... otumanieni jakimś proszkiem?

z tego, co mi wiadomo, owa 13-latka (ona albo jej matka, aż tak dobrze się nie orientuje) ZŁOŻYŁA DONIESIENIE o przestępstwie, za które w USA grozi kara więzienia. Polański się przyznał. end of story. w tym momencie mało mnie obchodzi, co robią z dziećmi w Jemenie po 22.


- Indeksiarz - 01-10-2009

Przyzanał się żeby zakończyć sprawe polubownie. Często adwokaci tak radzą kiedy prokurator wyznacza akceptowalny przez obie strony wymiar kary. Mnie raczej dziwi to co ta Matka robiła kiedy jej córka była na imprezie u Nicholsona.


- Mental - 01-10-2009

polubownie nie oznacza w tym przypadku "bez kary" - ja rozumiem, że niektórzy to by najchętniej wypuścili Polańskiego i dali mu medal. na szczęście są jeszcze kraje, które się NIE PIERDOLĄ z "wielkimi tfurcami". w ogóle nie jest problemem to, czy komukolwiek wydaje się, że trzynastoletnia dziewczyna jest gotowa do seksu z dorosłym mężczyzną albo czy "sędziowie w USA to debile i nie rozumieją, że 18 letnia afrykaneczka to stara dupa". rozmawiamy o hipokryzji dziennikarzy i tzw. inteligencji, drących mordy i robiących z jednych ludzi nieomal troglodytów i zupełnych zboczeńców, podczas gdy innych dopuszczających się takich samych czynów traktują ulgowo, bo "som wielkeny tfurcamy".