![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Anonymous - 01-10-2009 Indeksiarz napisał(a):Swoją drogą gdzie był wymiar sprawiedliwości gdy zamordowano Sharon Tate. Mansona skazano przecież. - Indeksiarz - 01-10-2009 Prawo zawiadło w ten sposób że nie zdołało go odizolować go od społeczeństwa za wcześniejsze przestępstwa. - Anonymous - 01-10-2009 Jak wszystkich morderców. - Karaluch - 01-10-2009 Ciekawe, czy gdyby oskarżonym w tej sprawie był piekarz, to wypowiadali by się o niej inni piekarze? Niezły pomysł z tą "eksterytorialnością" festiwali filmowych. Gdyby tak jeszcze zawieszać na czas ich trwania wszelkie działania wojenne... A żeby zostac w temacie plotek, to jak się Wam podoba taki projekt? Jodie Foster wyreżyseruje i zagra w filmie, w którym Mel Gibson jako facet w depresji będzie porozumiewał się ze światem za pośrednictwem pacynki w kształcie bobra. Dla mnie bomba. - Mental - 01-10-2009 simek napisał(a):W sumie to liczyłem na jedyny sensowny w tym wypadku agrument, czyli, że sama ofiara pragnie aby już nie karać Polańskiego tyle że ten "argument" jest równie bezsensowny jak wszystkie inne "argumenty". nie ma nic do rzeczy, czy kobieta chce procesu czy nie chce. nawet gdyby już nie żyła - dla meritum sprawy nie miałoby to żadnego absolutnie znaczenia, czego niektóre osoby najwyraźniej nie są w stanie pojąć. i żeby było jasne, sąd nie odbiera tej kobiecie prawa do decydowania o swoim losie - ona sama się go zrzekła (ona czy jej rodzice - nvm) w momencie złożenia doniesienie o przestępstwie. co do petycji: nie ma eastwooda - to raczej zrozumiałe. ale gdzie stone i penn, naczelni lewacy hollywood? - Tyler Durden - 01-10-2009 Co poniektórzy palnęli się w czoło (ewentualnie ktoś ich palnął) i załapali, że "trochę" bezmyślnie się wypowiadali w sprawie Polańskiego: http://www.filmweb.pl/Maleje+poparcie+dla+Pola%C5%84skiego,News,id=54815 - Azgaroth - 01-10-2009 Pierwsze zdjęcie nowej Drużyny A http://www.filmweb.pl/Pierwsze+zdj%C4%99cie+cz%C5%82onk%C3%B3w+%22Dru%C5%BCyny+A%22,News,id=54819 - Gal Anonim - 01-10-2009 E, spoko nawet. Siwy Neeson! ;) - Hitch - 01-10-2009 Ah ten Copley. Miał w niczym nie grać już, a tu zonk :) - Mefisto - 01-10-2009 Mental napisał(a):tyle że ten "argument" jest równie bezsensowny jak wszystkie inne "argumenty". nie ma nic do rzeczy, czy kobieta chce procesu czy nie chce. Jak to nie ma - oczywiście, że ma, bo to zaszło między nią, a Polańskim, a nie między Polańskim, a całym światem. I ponoć sama tego chciała. Całe to polowanie przypomina średniowieczne tropienie czarownic. Ludzie rżną się na ulicach, w kolejce czeka przynajmniej 50 osób, których schwytanie powinno być priorytetem, bo są naprawdę niebezpieczni, a ci debile zajmują się sprawą sprzed trzech dekad, bo tak. O tym, że ci szmaciarze dalej odkładają ujawnienie znacznie bardziej ważnych i poważnych spraw, nie wspomnę. Cyrk. Jak zawsze zresztą. No, ale kto jak kto, ale Polacy - lubujący się przecież w odgrzebywaniu historii, która nikogo nie interesuje - na pewno są za :D - Mental - 01-10-2009 Mefisto napisał(a):Jak to nie ma - oczywiście, że ma, bo to zaszło między nią, a Polańskim, a nie między Polańskim, a całym światem. I ponoć sama tego chciała. właśnie dlatego dzisiaj jestem umówiony z jedenastoletnim dziewczęciem - to, co się stanie, też zajdzie tylko między nami. reszcie świata nic do tego. co więcej, tak ją zbajeruje (powiem jej, żem słynny reżyser Mentalos z Grecji), iż z własnej nieprzymuszonej woli rozchyli przede mną swoje wiotkie udka:) Polański miał wybór wolny jak najbardziej - mógł bzyknąć się z jedną z setek kobiet, które tamtego wieczoru tylko czekały na jego skinienie, aby rozłożyć nogi. z jakichś jednak powodów uznał, że woli zrobić to z dzieckiem. każdy, kto szanuje wolność człowieka, powinien optować za przeprowadzeniem procesu i skazaniem pana Polańskiego (niekoniecznie na odsiadkę), dając w ten sposób wyraz całkowitego i bezwarunkowego poparcia dla wolności wyboru jednostki i prawa tej jednostki do ponoszenia konsekwencji swoich wyborów. - Bucho - 01-10-2009 Sprawa jest prosta i nie interesuje mnie, ze Polanski, to Polak, dziewczyna sama tego chciala, juz nie byla dziewica, ze stalo sie to 30 lat temu lub, ze mu wybacza i wycofuje oskarzenie (ciekawe czy sama z siebie poruszona tworczoscia rezysera, czy z powodu przelewu pieniedzy na konto) Prawo, to prawo...a seks z trzynastoletnia dziewczynka, to przestepstwo (juz nawet omijajac sprawy moralnosci) i skoro sprawa nie ulegla przedawnieniu (bardzo dobrze) to Polanskii powinien stanac przed sadem. Wyrok to sprawa sedziego i przysieglych. - Indeksiarz - 01-10-2009 Taaa, jasne gdyby w Polsce tak łapali wszystkich za seks z nieletnią musieliby ich upychać w piwnicach przepełnionych więzień. - Mental - 01-10-2009 nie rozumiem. sugerujesz, że nie należy łapać osób uprawiających seks z dziećmi, bo w więzieniach brakuje wolnych miejsc? jaki cel przyświecał ci, kiedy pisałes powyższego posta? co chciałeś powiedzieć? - Indeksiarz - 01-10-2009 Moja babcia wyszła za mąż mając 17 lat. Dziadek miał w momencie ślubu 32 lata. - Mental - 01-10-2009 bardzo piękny fragment rodzinnej kroniki. a moja pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra babcia wyszła za mąż mając 12 lat, dziadek miał w momencie ślubu 25 a jego 7-letni wnuczek pracował w kamieniołomach. w ogóle kiedyś niewolnictwo było ok. po co zamykać handlarzy niewolników, skoro kiedyś było ok? - Gal Anonim - 01-10-2009 Troche bzdura, Mental. W przypadku seksu nie ma jednej słusznej słusznej reguły. Wystarczy spojrzeć na prawo w świecie - w Jemenie można dymać 9-cio latkę, jeżeli się z nią wcześniej ożenisz. W Hiszpanii trzynastolatke możesz posuwać ile chcesz, nawet bez ślubu. W Polsce naga piętnastolatka w łóżku nie sprawi, że policja założy ci kajdanki. W części stanów USA za seks z 17 latką jesteś pedofilem, ale za seks z 18 latką już nie. Z kolei w Tunezji twoja wybranka musi mieć 20 lat, inaczej jesteś zbok. Mów co chcesz, ale moim zdaniem jest o sprawa bardziej złożona niż handel ludźmi. - Mental - 01-10-2009 ludzie, czy wy wszyscy jesteście... otumanieni jakimś proszkiem? z tego, co mi wiadomo, owa 13-latka (ona albo jej matka, aż tak dobrze się nie orientuje) ZŁOŻYŁA DONIESIENIE o przestępstwie, za które w USA grozi kara więzienia. Polański się przyznał. end of story. w tym momencie mało mnie obchodzi, co robią z dziećmi w Jemenie po 22. - Indeksiarz - 01-10-2009 Przyzanał się żeby zakończyć sprawe polubownie. Często adwokaci tak radzą kiedy prokurator wyznacza akceptowalny przez obie strony wymiar kary. Mnie raczej dziwi to co ta Matka robiła kiedy jej córka była na imprezie u Nicholsona. - Mental - 01-10-2009 polubownie nie oznacza w tym przypadku "bez kary" - ja rozumiem, że niektórzy to by najchętniej wypuścili Polańskiego i dali mu medal. na szczęście są jeszcze kraje, które się NIE PIERDOLĄ z "wielkimi tfurcami". w ogóle nie jest problemem to, czy komukolwiek wydaje się, że trzynastoletnia dziewczyna jest gotowa do seksu z dorosłym mężczyzną albo czy "sędziowie w USA to debile i nie rozumieją, że 18 letnia afrykaneczka to stara dupa". rozmawiamy o hipokryzji dziennikarzy i tzw. inteligencji, drących mordy i robiących z jednych ludzi nieomal troglodytów i zupełnych zboczeńców, podczas gdy innych dopuszczających się takich samych czynów traktują ulgowo, bo "som wielkeny tfurcamy". |