![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- patyczak - 07-04-2010 Sayid wygląda jak Pocahontas:) - picek - 07-04-2010 Dzisiaj jest to na co czekaliśmy przez cały sezon. 6x11 to nie jest (póki co) najlepszy odcinek sezonu - to jeden z najlepszych w całej historii LOST. - jarod - 07-04-2010 Nie, no odcinek pozamiatał, chociaż te poprzednie alternatywno - desmondocentryczne podobały mi się bardziej. W końcu raczyli powiedzieć coś o alterospekcjach - nie tyle "czym są", ile "do czego dążą". Tyle, że teraz z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidzieć, jak będzie wyglądał finał serii. - patyczak - 07-04-2010 - Mierzwiak - 08-04-2010 I to są konkrety proszę państwa. Znakomity odcinek, jak zresztą każdy z Desmondem. Bardzo, ale to bardzo chciałbym żeby do końca sezonu czekały na nas wyłącznie tak mięsiste epizody. Błagam, żadnych zapychaczy! Sayid oszczędzający życie Zoe = FAIL :) - BezcelowyAlbatros - 08-04-2010 - Mierzwiak - 08-04-2010 Tylko że to było wiadomo od pierwszego odcinka. Główna zasada LOST: najprostsze i najoczywistsze rozwiązania są tymi właściwymi. Dziwne że po ponad 5 latach niektórzy wciąż na siłę wymyślają dziwaczne teorie podczas gdy rozwiązanie podane jest na tacy :) - BezcelowyAlbatros - 08-04-2010 Ciekawe tylko, czy teraz mamy... - Snuffer - 08-04-2010 Nie każdemu ten odcinek się podobał.. http://www.darlton.pl/lost/artykyy/980-forum-dyskusja-na-temat-odcinka-6x11- - czepialstwo w naprawdę złym guście. - koronex1989 - 08-04-2010 Krytykowanie wczorajszego odcinka przypomina mi niezadowolenie wielu osób po odcinku Flashes Before Your Eyes w 3 sezonie. A że nudny, niezrozumały, zapychacz itd. Zresztą jakiś czas temu pojawiły się oceny redaktorów bodajże na DarfUFO i wczorajszy odcinek miał najsłabszą notę. - BezcelowyAlbatros - 09-04-2010 Snuffer napisał(a):http://www.darlton.pl/los...t-odcinka-6x11- - czepialstwo w naprawdę złym guście. Nie mam pojęcia, jak osoba, która obejrzała 5 sezonów "Lost" może płodzić takie idiotyczne teksty. Marna prowokacja, moim zdaniem. - Henioo - 09-04-2010 Specjalnie sobie tu konto założyłem, żeby odpisać. To nie żadna prowokacja ani nic z tych rzeczy. Jestem wielkim fanem serialu, uwielbiam większość odcinków, każdy ogladałem po około 5 razy. Nie zmienia to jednak faktu, że najnowszy odcinek mi się nie podobał. Tekst napisałem "od tak sobie" na forum, ale trafił na stronę główną jako "recenzja". Pisałem to żartobliwie, wyolbrzymiając wiele rzeczy. Nie odzwierciedla on mojej opinii o odcinku, ale prawdą jest, że mi się nie podobał. Nie oznacza to, że nie rozumiałem go albo coś, bo istnieją fani serialu, którzy lubią odcinki, jakie większość uznaje za słabe - nie czyni to takiej osoby nie-fanem. Tak samo to, że ten odcinek jest słaby dla mnie, nie oznacza, że słabe są dla mnie inne odcinki, chociaż sezon 6 rzeczywiście jest słaby, jakkolwiek by na to nie patrzeć. Ale z drugiej strony brawo, że uważacie to za żałosne, jeśli ktoś ma inną opinię, niż Wy. Pogratulować. To chyba wszystko. Tak chciałem tylko wyjaśnić, że ten tekst jest zwykłym postem z forum i niczym więcej. Pokój. - Snuffer - 09-04-2010 Cytat:chociaż sezon 6 rzeczywiście jest słaby, jakkolwiek by na to nie patrzeć. Z takimi opiniami to sądzę że warto poczekać do końca. Cytat:Ale z drugiej strony brawo, że uważacie to za żałosne, jeśli ktoś ma inną opinię, niż Wy. Pogratulować. Nie. Po prostu zarzucanie scenarzystom nieudolności dlatego że Seamus odezwał się do królika.. jest trochę śmieszne : ) Zgadzam się z Tobą co do kilku rzeczy, jak chociażby do Charliego/Simona ale czepianie się takich szczegółów.. Jest zwyczajnie w złym guście. - BezcelowyAlbatros - 09-04-2010 Henioo napisał(a):Pisałem to żartobliwie, wyolbrzymiając wiele rzeczy. Nie odzwierciedla on mojej opinii o odcinku, ale prawdą jest, że mi się nie podobał To trzeba było od razu napisać, że jaja sobie robisz a ten paszkwil na temat ostatniego odcinka to bardziej zgrywa niż jego recenzja. Skoro cenisz sobie wolność wypowiadania opinii, poznaj moją... Twój tekst nie był śmieszny. Był żałosny. - Mierzwiak - 09-04-2010 BezcelowyAlbatros napisał(a):ten paszkwil na temat ostatniego odcinka to bardziej zgrywa niż jego recenzjaWidziałeś kiedyś poważną recenzję w której ktoś wkleił tak błyskotliwe ilustracje jak zdjęcie kotleta? Od razu mówię że nie przeczytałem ani zdania z tego tekstu, wystarczyło mi spojrzeć na obrazki i wiedziałem z jakim poziomem mam do czynienia. Bez urazy dla autora :) - Snuffer - 10-04-2010 Cytat:Fajne te Lost? Noo, jak się dżungle lubi. - nexus - 11-04-2010 6x11 Dooobra, jedno pytanie. Skąd Charlie wiedział to co wie? a wygląda na to że wie wszystko. Olśniło go w samolocie gdy dławił się narkotykami i zobaczył światełko w tunelu? Poza tym stwarza wrażenie jakby wiedział że nie zginie z własnej woli. - Mierzwiak - 11-04-2010 Jeśli świadomość Demsonda z oryginalnej linii czasowej przebija się do alternatywnej (czy raczej urojonej?) w której samolot się nie rozbił, to samo może dziać się z Charliem. Tylko że Charlie zginął, więc masz odpowiedź. - Khet - 14-04-2010 6x12 Kolejny świetny epizod oraz odpowiedzi :) W sumie nie wiem co napisać więcej, po prostu czuć, że z każdą chwilą robi się coraz goręcej. W tym odcinku dosłownie :p - jarod - 14-04-2010 Wow, odcinek najlepszy z dotychczasowych alterospekcyjnych. Sporo odpowiedzi, zaskoczki i przetasowania średnio co pięć minut. Oby serial utrzymał dalej ten poziom. |