Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- jarod - 18-01-2010

Cytat:SW maja szczęście do gierek
Wnioskuję, że nie grałeś w takie perełki jak Battle for Naboo czy egranizację The Phantom Menace :-)


- Snuffer - 18-01-2010

Brawo Luis za opinię. Zalicz też dwójkę, świetna gra. I ciekawi mnie Twoja mina na koniec Kotora, koniecznie napisz ; )


- Luis Cyfer - 18-01-2010

widzialem:)

jarod napisał(a):The Phantom Menace
na plejstejszyn chwile. i starczylo:)


- Glut - 18-01-2010

Czadowy arcik do nowego K&L.

[Obrazek: kane-lynch-2-dog-days-20091215084210892.jpg]


- Ciuniek - 21-01-2010

Mocno epicki zwiastun Mass Effect 2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y2O-0-fQOOs[/youtube]

Robi wrażenie. Serio.


- Snappik - 21-01-2010

Szczerze? Zwiastun fajny, ale jak dowiedziałem się, że w grze nie ma żadnych statystyk broni i w sumie całość poszła jeszcze bardziej w stronę akcji-napierdzielanki to odechciało mi się preordera.


- Wawrzyniec - 21-01-2010

Dobry zwiastun. Nie jakiś zrywający czapę z głowy, ale całkiem nakręcający. Już bym pewnie gierę dawno zamawiał, gdyby mi nie przysłano niemieckiej wersji pierwszego Mass Effect (ale w polskim opakowaniu). A grać w sequel bez znajomości poprzednika to jakoś tak głupio.


- Rodia - 22-01-2010

O, chciałem zamieścić ten zwiastun, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził :) Żeby nie było nieporozumień - dla mnie ten trailer to jest małe arcydzieło BioWare'u. Dawno już nie widziałem tak doskonale zrobionej zapowiedzi jakiegokolwiek filmu, o grze nie wspominając. Jest absolutnie genialny, przykro mi :)
Choć może to też wina faktu, że bardzo lubię 1 część i odliczam dosłownie dni do premiery drugiej. Zwłaszcza po entuzjastycznych recenzjach z całego świata.
Snappik -> Skąd Ty żeś wziął info, że w ME2 nie będzie statystyk broni? oO A że poszło w stronę akcji - może i tak, ale mi to nie przeszkadza. Ostatnio przechodzę Planescape Torment więc ME2 będzie miłą odmianą po tym oldschoolowym erpegu :)


- Negrin - 22-01-2010

Rodia napisał(a):dla mnie ten trailer to jest małe arcydzieło BioWare'u. Dawno już nie widziałem tak doskonale zrobionej zapowiedzi jakiegokolwiek filmu, o grze nie wspominając. Jest absolutnie genialny, przykro mi
Dla mnie to niewiele zwiastunów gier oglądasz, o filmach nie wspominając. Ładna grafika, poprawny, ale niezbyt porywający montaż, banalna fabuła. Jest absolutnie przeciętny, przykro mi :)

(For the record: ME1 wciąż nie skończyłem).


- simek - 22-01-2010

Ja pograłem ze 3-4 godziny w jedynkę i mnie znudziła, wywaliłem ją wpizdu. Jako, że jestem fanem kotorów to spodziewałem się i oczekiwałem dokładnie tego samego, tylko, że z celowaniem. Wiem, złe podejście, bo można powiedzieć, że nie polubiłem tej gry dlatego, że nie było w niej mieczy świetlnych i gwiezdno-wojennych postaci.


- Rodia - 23-01-2010

Negrin -> Czy ja wiem... oglądam raczej sporo, to jest kwestia gustu. Faktem jest, że od bar-dzo długiego czasu nie miałem do czynienia ze zwiastunem czegokolwiek (czy to filmu czy gry), który oglądałbym po kilka razy i chciałbym mieć na u siebie na dysku. Ostatnia taka okazja była chyba przy trailerze to The Old Republic. Większość zajawek gier to rozrywka na minutę, o której po kolejnej się zapomina - a ten zwiastun naprawdę zrobił na mnie wrażenie. I w sumie dość łatwo doszedłem do tego czym, bo muzyką i jej inteligentnym użyciem, które pozwala na kontrolę emocji u widza. Czy montaż kiepski... widziałem dużo gorsze i dużo lepsze. No to kruchy grunt jest i odbiór jednak chyba od gustu zależy :) Mnie i tak najbardziej z tego trailera zainteresowały dwie oceny 10/10 :D (powinna być jeszcze trzecia taka z nowego CDA ;)
simek -> Nie czaję jak to możliwe, że jesteś fanem kotora, a ME Ci nie podszedł, to jest przecież kropka w kropkę ten sam mechanizm rozgrywki :)


- Mierzwiak - 23-01-2010

Rodia, mylisz chyba oczekiwanie na Mass Effect 2 i podniecenie wywołane oglądaniem tego co będzie w grze z samym trailerem jako takim. Zdarza się, ale warto oddzielić te dwie rzeczy.

Trailer zrobiony jest na modłę zwiastunów kinowych blockbusterów i zawiera wszystkie możliwe chwyty muzyczno-montażowe. Banalny.


- simek - 23-01-2010

Cytat:simek -> Nie czaję jak to możliwe, że jesteś fanem kotora, a ME Ci nie podszedł, to jest przecież kropka w kropkę ten sam mechanizm rozgrywki :)

Gram mało, bo jak mi się cokolwiek w gierce nie podoba to ją wyrzucam do kąta, a co do samego ME to nie ruszyła mnie historia ani troche, owszem, prawie wszystko było jak kotorze, ale tylko prawie. Żeby skończyć jakiegoś rpga potrzebuję świata, który lubię, dlatego nie zagram w nic z rycerzami i smokami, których nie znam, bo mnie to nie kręci.


- Wawrzyniec - 23-01-2010

Gears of War 2 - Cliff B. nie przesadzał - sequel GoW naprawdę jest "bigger, better, more badass". Brakowało komuś walki z Brumakiem w pierwszej części (i nie miał dostępu do wersji PC)? Tutaj walczymy z ok. tuzinem tych bydlaków (chociaż możliwe, że mocno zaniżyłem). Albo Corpser, czyli jeden z bossów jedynki. Kontynuacja może pochwalić się lokacją, w której walczymy z trzema takimi okazami naraz. I walka ta nie trwa dłużej niż 10 sekund. Dawniej mięso armatnie padało setkami, ale było to rozciągnięte na całą grę. Obecnie do dyspozycji gracza oddawane są bronie o takiej sile rażenia, że jeden strzał pozbawia życia liczby locustów odpowiadającej około 5 pomieszczeniom z pierwszego GoW (bo i są lokacje, w których biega sobie ponad trzydziestu piechurów). Komuś było za mało juchy? Dość powiedzieć, że w dwójce w pewnym momencie gracz walczy z czasem, żeby nie utopić się we krwi przeciwnika. Czaicie? Marcus i jego oddział topi się we krwi. I żeby nie było - to co napisałem powyżej, to w moim odczuciu wyłącznie zalety. Chciałem po prostu pokazać jak bardzo Epic dowaliło do pieca z tą grą. Nawet grafa doprowadzała nieraz moją szczękę do padu na glebę, czego się po żadnej grze sprzed 2009 roku nie spodziewałem. Gdyby tylko była nieco dłuższa... Ale i tak warto. Jak jasna cholera.


- Luis Cyfer - 23-01-2010

jak dla mnie za duzo podziemi, no ale gierka nadal zajebista

przeszedlem KOTORa. Znakomita gra i straszny pochłaniacz czasu tak, ze daruje sobie narazie dwojke.
Teraz mecze guitar hero 3

aha, mozecie polecic jakies fajnie gierki z co opem przez net z fabula?


- Snuffer - 23-01-2010

Cytat:Teraz mecze guitar hero 3

Masz gitarkę? To ściągaj Frets on Fire, nie będziesz musiał się zdawać na gust panów z Aspyra ; )


- Luis Cyfer - 23-01-2010

gitare mam rzecz jasna

wlasnie sciagam FoF i mam problem. Cholernie sie tnie! Wymagań to nie ma niby duzych. GH3 mi chodzi bez problemu, a w to grac nie idzie. Mozna na tym grac na gitarce od GH? Bo na klawiaturze to jakas patologia, a co dopiero na padzie;] (jak ją wlaczylem to gitara nie dzialala. moze trzeba plugin albo co?)


- Snuffer - 23-01-2010

No nie - ja po prostu zainstalowałem, podłączyłem gitarkę i w ustawień pozmieniałem klawisze na kolorki na gitarze i żadnego problemu nie było.


- Luis Cyfer - 23-01-2010

ok, tak samo zrobilem i jest git. Tylko, ze sie strasznie zacina. Nie wiem co z tym zrobic. Najwyzej pozostane przy GH3 i poczekam na nową;) A w sumie szkoda


- Snuffer - 23-01-2010

Poczytaj coś o tym - jakiś mod powinien pomóc a od biedy zmiana rozdzielczości..