![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- jarod - 18-01-2010 Cytat:SW maja szczęście do gierekWnioskuję, że nie grałeś w takie perełki jak Battle for Naboo czy egranizację The Phantom Menace :-) - Snuffer - 18-01-2010 Brawo Luis za opinię. Zalicz też dwójkę, świetna gra. I ciekawi mnie Twoja mina na koniec Kotora, koniecznie napisz ; ) - Luis Cyfer - 18-01-2010 widzialem:) jarod napisał(a):The Phantom Menacena plejstejszyn chwile. i starczylo:) - Glut - 18-01-2010 Czadowy arcik do nowego K&L.
- Ciuniek - 21-01-2010 Mocno epicki zwiastun Mass Effect 2 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y2O-0-fQOOs[/youtube] Robi wrażenie. Serio. - Snappik - 21-01-2010 Szczerze? Zwiastun fajny, ale jak dowiedziałem się, że w grze nie ma żadnych statystyk broni i w sumie całość poszła jeszcze bardziej w stronę akcji-napierdzielanki to odechciało mi się preordera. - Wawrzyniec - 21-01-2010 Dobry zwiastun. Nie jakiś zrywający czapę z głowy, ale całkiem nakręcający. Już bym pewnie gierę dawno zamawiał, gdyby mi nie przysłano niemieckiej wersji pierwszego Mass Effect (ale w polskim opakowaniu). A grać w sequel bez znajomości poprzednika to jakoś tak głupio. - Rodia - 22-01-2010 O, chciałem zamieścić ten zwiastun, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził :) Żeby nie było nieporozumień - dla mnie ten trailer to jest małe arcydzieło BioWare'u. Dawno już nie widziałem tak doskonale zrobionej zapowiedzi jakiegokolwiek filmu, o grze nie wspominając. Jest absolutnie genialny, przykro mi :) Choć może to też wina faktu, że bardzo lubię 1 część i odliczam dosłownie dni do premiery drugiej. Zwłaszcza po entuzjastycznych recenzjach z całego świata. Snappik -> Skąd Ty żeś wziął info, że w ME2 nie będzie statystyk broni? oO A że poszło w stronę akcji - może i tak, ale mi to nie przeszkadza. Ostatnio przechodzę Planescape Torment więc ME2 będzie miłą odmianą po tym oldschoolowym erpegu :) - Negrin - 22-01-2010 Rodia napisał(a):dla mnie ten trailer to jest małe arcydzieło BioWare'u. Dawno już nie widziałem tak doskonale zrobionej zapowiedzi jakiegokolwiek filmu, o grze nie wspominając. Jest absolutnie genialny, przykro miDla mnie to niewiele zwiastunów gier oglądasz, o filmach nie wspominając. Ładna grafika, poprawny, ale niezbyt porywający montaż, banalna fabuła. Jest absolutnie przeciętny, przykro mi :) (For the record: ME1 wciąż nie skończyłem). - simek - 22-01-2010 Ja pograłem ze 3-4 godziny w jedynkę i mnie znudziła, wywaliłem ją wpizdu. Jako, że jestem fanem kotorów to spodziewałem się i oczekiwałem dokładnie tego samego, tylko, że z celowaniem. Wiem, złe podejście, bo można powiedzieć, że nie polubiłem tej gry dlatego, że nie było w niej mieczy świetlnych i gwiezdno-wojennych postaci. - Rodia - 23-01-2010 Negrin -> Czy ja wiem... oglądam raczej sporo, to jest kwestia gustu. Faktem jest, że od bar-dzo długiego czasu nie miałem do czynienia ze zwiastunem czegokolwiek (czy to filmu czy gry), który oglądałbym po kilka razy i chciałbym mieć na u siebie na dysku. Ostatnia taka okazja była chyba przy trailerze to The Old Republic. Większość zajawek gier to rozrywka na minutę, o której po kolejnej się zapomina - a ten zwiastun naprawdę zrobił na mnie wrażenie. I w sumie dość łatwo doszedłem do tego czym, bo muzyką i jej inteligentnym użyciem, które pozwala na kontrolę emocji u widza. Czy montaż kiepski... widziałem dużo gorsze i dużo lepsze. No to kruchy grunt jest i odbiór jednak chyba od gustu zależy :) Mnie i tak najbardziej z tego trailera zainteresowały dwie oceny 10/10 :D (powinna być jeszcze trzecia taka z nowego CDA ;) simek -> Nie czaję jak to możliwe, że jesteś fanem kotora, a ME Ci nie podszedł, to jest przecież kropka w kropkę ten sam mechanizm rozgrywki :) - Mierzwiak - 23-01-2010 Rodia, mylisz chyba oczekiwanie na Mass Effect 2 i podniecenie wywołane oglądaniem tego co będzie w grze z samym trailerem jako takim. Zdarza się, ale warto oddzielić te dwie rzeczy. Trailer zrobiony jest na modłę zwiastunów kinowych blockbusterów i zawiera wszystkie możliwe chwyty muzyczno-montażowe. Banalny. - simek - 23-01-2010 Cytat:simek -> Nie czaję jak to możliwe, że jesteś fanem kotora, a ME Ci nie podszedł, to jest przecież kropka w kropkę ten sam mechanizm rozgrywki :) Gram mało, bo jak mi się cokolwiek w gierce nie podoba to ją wyrzucam do kąta, a co do samego ME to nie ruszyła mnie historia ani troche, owszem, prawie wszystko było jak kotorze, ale tylko prawie. Żeby skończyć jakiegoś rpga potrzebuję świata, który lubię, dlatego nie zagram w nic z rycerzami i smokami, których nie znam, bo mnie to nie kręci. - Wawrzyniec - 23-01-2010 Gears of War 2 - Cliff B. nie przesadzał - sequel GoW naprawdę jest "bigger, better, more badass". Brakowało komuś walki z Brumakiem w pierwszej części (i nie miał dostępu do wersji PC)? Tutaj walczymy z ok. tuzinem tych bydlaków (chociaż możliwe, że mocno zaniżyłem). Albo Corpser, czyli jeden z bossów jedynki. Kontynuacja może pochwalić się lokacją, w której walczymy z trzema takimi okazami naraz. I walka ta nie trwa dłużej niż 10 sekund. Dawniej mięso armatnie padało setkami, ale było to rozciągnięte na całą grę. Obecnie do dyspozycji gracza oddawane są bronie o takiej sile rażenia, że jeden strzał pozbawia życia liczby locustów odpowiadającej około 5 pomieszczeniom z pierwszego GoW (bo i są lokacje, w których biega sobie ponad trzydziestu piechurów). Komuś było za mało juchy? Dość powiedzieć, że w dwójce w pewnym momencie gracz walczy z czasem, żeby nie utopić się we krwi przeciwnika. Czaicie? Marcus i jego oddział topi się we krwi. I żeby nie było - to co napisałem powyżej, to w moim odczuciu wyłącznie zalety. Chciałem po prostu pokazać jak bardzo Epic dowaliło do pieca z tą grą. Nawet grafa doprowadzała nieraz moją szczękę do padu na glebę, czego się po żadnej grze sprzed 2009 roku nie spodziewałem. Gdyby tylko była nieco dłuższa... Ale i tak warto. Jak jasna cholera. - Luis Cyfer - 23-01-2010 jak dla mnie za duzo podziemi, no ale gierka nadal zajebista przeszedlem KOTORa. Znakomita gra i straszny pochłaniacz czasu tak, ze daruje sobie narazie dwojke. Teraz mecze guitar hero 3 aha, mozecie polecic jakies fajnie gierki z co opem przez net z fabula? - Snuffer - 23-01-2010 Cytat:Teraz mecze guitar hero 3 Masz gitarkę? To ściągaj Frets on Fire, nie będziesz musiał się zdawać na gust panów z Aspyra ; ) - Luis Cyfer - 23-01-2010 gitare mam rzecz jasna wlasnie sciagam FoF i mam problem. Cholernie sie tnie! Wymagań to nie ma niby duzych. GH3 mi chodzi bez problemu, a w to grac nie idzie. Mozna na tym grac na gitarce od GH? Bo na klawiaturze to jakas patologia, a co dopiero na padzie;] (jak ją wlaczylem to gitara nie dzialala. moze trzeba plugin albo co?) - Snuffer - 23-01-2010 No nie - ja po prostu zainstalowałem, podłączyłem gitarkę i w ustawień pozmieniałem klawisze na kolorki na gitarze i żadnego problemu nie było. - Luis Cyfer - 23-01-2010 ok, tak samo zrobilem i jest git. Tylko, ze sie strasznie zacina. Nie wiem co z tym zrobic. Najwyzej pozostane przy GH3 i poczekam na nową;) A w sumie szkoda - Snuffer - 23-01-2010 Poczytaj coś o tym - jakiś mod powinien pomóc a od biedy zmiana rozdzielczości.. |