![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Anonymous - 09-12-2009 Kolejna gra komputerowa na ekranie. Oczywiście w 3D. Po co to robią? - wujo444 - 09-12-2009 gra? A plakacik ciekawy, acz mozna bylo to lepiej skomponowac. - Anonymous - 09-12-2009 No gra, widziałeś trailer? - wujo444 - 09-12-2009 Widzialem. Intrygujacy. Nie rozumiem zarzutu? - Anonymous - 09-12-2009 Dla ciebie intrygujący, dla mnie kolejny komputerowo zrobiony film, zapewne zanimowany w 99%. To nie jest kino jakie chcę oglądać. - wujo444 - 09-12-2009 oglądałes Ty oryginał? - Anonymous - 09-12-2009 Nigdy w całości. Tak, wiem o co chodzi, ale nie zmienia to faktu że mi się to nie podoba. - wujo444 - 09-12-2009 Jasne, Transformersy to rzeź, także przez CGI, ale nie uwazam, ze to warunkuje jakosc filmu. tron bedzie sie dzial w srodowisku wymagajacym uzycia masy CGI, i tam to bedzie jak najbardziej na miejscu. Jesli mialbym obawy, to o nazwe wytworni... EDIT: wydaje mi sie, czy nie, ale czy to nie Solo rozpetal dyskusje o nieocenianiu filmu przed obejrzeniem? - Corn - 09-12-2009 Cytat:Jesli mialbym obawy, to o nazwe wytworni...Disney przecież robił też oryginał. - Anonymous - 09-12-2009 wujo444 napisał(a):EDIT: wydaje mi sie, czy nie, ale czy to nie Solo rozpetal dyskusje o nieocenianiu filmu przed obejrzeniem? Nie, nie oceniam. Bo to fizycznie niemożliwe oceniać coś czego się nie widziało. Wyrażam tylko obawy, że to co robią (na podstawie tego co wiem i widziałem), ma duże szanse mi się nie spodobać. - wujo444 - 09-12-2009 zauwazylem. Ale i tak moze byc za lajtowo. Za bardzo mnie trailer nakrecil, zebym sie nie bal o tej film :P - Craven - 09-12-2009 Tak to jest jak się gada o czymś nie mając pojęcia. "Trailer" był tak naprawdę tech demem, które miało zachęcić producentów do nakręcenia filmu, miał prezentować designersko-techniczną warstwę potencjalnego filmu a nie fabułę. Motorek i dysk są najkultowsiejszymi i najbardziej rozpoznawalnymi elementami pierwotnego Trona, trudno, żeby na plakacie było cokolwiek innego. Co więcej plakat jest prosty i stylowy nie powiem - wolałbym dwa kolory z "trailera" zamiast tego żółtego z bladoniebieskim, ale wciąż jest to dobry plakat dla tego filmu. Ale nie wiem po co marnuję klawiaturę z powodu ignorancji Solo, który najwyraźniej wbrew deklaracjom nie wie jak wyglądał oryginał i co się w nim działo. No i jeszcze 3D biedaczka też najwyraźniej kole w oczy :) - Anonymous - 10-12-2009 wujo444 napisał(a):Ale i tak moze byc za lajtowo. W jakim sensie? Będzie to miało w ogóle jakiś sens? - SonnyCrockett - 10-12-2009 Solo napisał(a):Wyrażam tylko obawy, że to co robią (na podstawie tego co wiem i widziałem), ma duże szanse mi się nie spodobać.A mnie za "Predators" to opieprzał... :P - Craven - 10-12-2009 SonnyCrockett napisał(a):Solo napisał(a):Wyrażam tylko obawy, że to co robią (na podstawie tego co wiem i widziałem), ma duże szanse mi się nie spodobać.A mnie za "Predators" to opieprzał... :P Co wolno wojewodzie... :mrgreen: - Anonymous - 10-12-2009 SonnyCrockett napisał(a):mnie za "Predators" to opieprzał... Lekka różnica: ja krytykuję na podstawie trailera i plakatu, Ty robiłeś to nie wiedząc o powstającym filmie prawie kompletnie nic. - Snappik - 10-12-2009 Złote rady Solo vol. 86 - oceniajmy filmy po trailerach i plakatach. - Anonymous - 10-12-2009 Przecież pisałem, że nie oceniam filmu. Czytałeś w ogóle co pisałem, że komentujesz? - Snappik - 10-12-2009 A mój boże :roll: Over and out. - Mierzwiak - 10-12-2009 Solo napisał(a):To nie jest kino jakie chcę oglądać.A co, reżyser zagroził że będziesz wąchać kwiatki od spodu jak nie obejrzysz? :razz: Dlaczego Tron nie może wchodzić do kin tego grudnia?! A tak, Avatar :mrgreen: |