Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Avengers: Infinity War (2018) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Avengers: Infinity War (2018) (/Thread-Avengers-Infinity-War-2018--4513)



RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - zombie001 - 07-05-2018

(07-05-2018, 12:24)Arahan napisał(a): Najciekawsza teoria na którą trafiem to taka, że rzeczywiście połowa istnień zginęła i już nigdy nie wróci... 

Lepiej tych teorii nie czytać, bo od głupoty co niektórych, to mózg wysiada. 

(07-05-2018, 17:22)Szaman napisał(a): Nowe zdjęcie promocyjne..



Kurczę... O ile Thor nie umrze na amen w A4 ja bym to widział tak, albo:
GotG Vol 3 (4) z udziałem Thora,
lub 
Thor 4 z udziałem Groota/Królika.


Ewentualnie jakiś zupełnie odrębny tytuł o przygodach tej trójki. No nie wiem, "Królik i przyjaciele", czy cuś.
Niech się Marvel za to bierze i na co komu wtedy ta solowa Black Widow? 


:)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - harlequinade - 07-05-2018

(07-05-2018, 09:21)Crov napisał(a): Ostatnie słowa Groota w filmie to: "Tato".

https://twitter.com/JamesGunn/status/993265674616221696

Gunn zbyt często używa twittera żeby zdołować ludzi


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Badus - 07-05-2018

Cytat:Ewentualnie jakiś zupełnie odrębny tytuł o przygodach tej trójki. No nie wiem, "Królik i przyjaciele", czy cuś.

TO. 

Takie "Happy Tree Friends" z Królikiem i Deską (#pdk), szalona jazda bez trzymanki. Zresztą był chyba jakiś komiksowy run kilka lat temu, gdzie Rocket i Groot wrócili na planetę-więzienie z innymi zwierzątkami. 
Szkoda tylko, że to pewnie zbyt odważny pomysł na Marvela.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 08-05-2018

[Obrazek: 004-1.jpg]


RE: Avengers: Infinity War (2018) - nawrocki - 08-05-2018




RE: Avengers: Infinity War (2018) - Dr Strangelove - 08-05-2018

Nie ma się co śmiać. Prawdopodobieństwo zapewne bardzo niskie, ale może się okazać, że w kolejnym filmie został sam, nawet nie z połową swoich koleżków.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Craven - 08-05-2018

(08-05-2018, 14:10)Dr Strangelove napisał(a):

Jak ktoś ma pecha



RE: Avengers: Infinity War (2018) - Bradesinarus - 08-05-2018

Przecież została jeszcze Nebula


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Gal Anonim - 08-05-2018

I
(Tj. chyba.)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 08-05-2018

Wiecie co, koledzy? Całą tę stronę tematu albo bym usunął, albo przeniósł. Chyba w jakimś celu powstał wątek spoilerowy, co nie?


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Gal Anonim - 08-05-2018

A, ode mnie sory - myslalem, ze to watek spoilerowy wlasnie. Zostawiam moj post dla moda do przeniesienia czy cos.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Badus - 08-05-2018

Tak się kończy dublowanie tematów, "bo spoilery" :P


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Juby - 08-05-2018

(03-05-2018, 00:58)Mefisto napisał(a): EDIT: przypomniał mi się jeszcze jeden drobny minus, abstrahując już od tej koszmarnej armii potworków (bo przecież właśnie jeśli chcesz zdobyć ostatni kamień, to wypuszczenie bandy popierdolonych piesków jest rozwiązaniem) - prezentacja Thanosa. Koleś jest przepotężny, waży chyba ze dwie tony (z czego połowa to mięśnie i podbródek), a chodzi... jak baletnica. Serio. Kompletnie nie czuć jego gabarytów, gdy stąpa po jakiejkolwiek powierzchni. WTF dźwiękowcy w filmie za tryliard dolarów?

Filmowy Hulk waży między 500-725 kg, Thanos jest od niego mniejszy, więc bez zbroi nie powinien ważyć 500 kg. Czy jak idzie pięciu kulturystów to trzęsie się ziemia? Słyszysz ich tupot z oddali? :)


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Gal Anonim - 08-05-2018

Stop fat shamingowi Thanosa.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Gal Anonim - 09-05-2018

(07-05-2018, 12:13)Maćko napisał(a): Ok - można się oficjalnie przestać jarać. ;) Russo potwierdzili, że Gamora jest w Soul World

https://nerdist.com/infinity-war-soul-stone-world-russo-brothers-nerdist-news/
Nope:

http://www.slashfilm.com/infinity-war-soul-stone-theory-debunked/


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Bucho - 09-05-2018

To co, Thanosowi pewnie wpierdoli (wspolwpierdoli) Adam Warlock, tak?


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Gal Anonim - 09-05-2018

Nie, Adam Warlock pojawi się najpewniej dopiero w GOTG 3. Raczej nie będą wciskać w czwartych Avengers nowej postaci tylko skupią się na tych, z którymi kończa zabawę.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Pelivaron - 09-05-2018

(09-05-2018, 04:10)Bucho napisał(a): To co, Thanosowi pewnie wpierdoli (wspolwpierdoli) Adam Warlock, tak?

Bracia Russo już zapowiedzieli, że nie będą wprowadzać w swoim filmie Warlocka.

Thanosowi wpierdoli Hawkeye.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - temat spoilerowy - Danus - 09-05-2018

Thanosowi wpierdoli Captain Marvel z pomoca odchodzacej starej gwardii Avengers, ale to chyba zbyt oczywiste jest.
Dawac mi Infinity War na blu ray.


RE: Avengers: Infinity War (2018) - Juby - 09-05-2018

Dwa artykuły o VFX w filmie:
https://www.framestore.com/avengersinfinitywar
https://www.fxguide.com/featured/making-thanos-face-the-avengers/

Deadline prognozuje profit IW (przy okazji szacując budżet na $316 milionów + $170 mln na reklamę - wcześniej mówiło się o $150 milionach!)
http://deadline.com/2018/05/avengers-infinity-war-box-office-profit-russo-brothers-success-1202382804/

Jak dla mnie coś tu nie halo. Tzn. Trudno prognozować Chiny, gdzie film wciąż czeka na premierę, więc mogę kupić te $275 mln, $1 mld z reszty rynków poza USA jest w zasięgu, więc też jestem w stanie to kupić, ale USA? $600 mln? Na razie sytuacja wygląda tak, że IW będzie mieć jakieś $620-630 mln do końca maja! Ktoś tam zakłada, że przy premierze Deadpoola Avengersi zanotują 90% spadek przychodów? :P