Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberbug 2077 - Pelivaron - 02-01-2022

CYBERPUNK: EDGERUNNERS

Ten serial animowany to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, chłopak stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami.

Za produkcję serialu odpowiada firma CD PROJEKT RED, która stoi za grą "Cyberpunk 2077". Nad projektem — już od 2018 roku — pracuje zespół kreatywny złożony z osób zaangażowanych w gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" i "Cyberpunk 2077". Ożywieniem cyberpunkowego świata, czyli animacją, zajmie się japońska wytwórnia Studio Trigger ceniona za charakterystyczny i efektowny styl.

Premiera w tym roku na Netflix.


RE: Cyberbug 2077 - marsgrey21 - 03-01-2022

Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore.


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 03-01-2022

Ta marka umarła zanim zaczęła na dobre żyć więc nie rozumiem ale hajs od Netflixa zawsze spoko więc w sumie nie jestem zdziwiony. Pewnie obejrzę z ciekawości bo jednak lubię takie klimaty.


RE: Cyberbug 2077 - Corn - 03-01-2022

Jeśli serial okaże się w pytkę to marka może odżyć, ale do tego czasu gra powinna być wypuszczona w wersji 2.137 ;)


RE: Cyberbug 2077 - Ted - 03-01-2022

(03-01-2022, 08:31)marsgrey21 napisał(a): Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore.

Zobaczymy, Arcane zrobiło szum, może tu też się uda.


RE: Cyberbug 2077 - Maćko - 03-01-2022

Studio Trigger produkuje zazwyczaj rzeczy z gatunku "hit or miss", ale z Netflixowym budżetem i cyberpunkowym anturażem w tle może im się udać. Ja tam czekam, bo cyberpunku na ekranie nigdy dość. 


RE: Cyberbug 2077 - Badus - 03-01-2022

Walić Netfliksa i walić Redów, obu firmom się należy ;)
Zacząłem ogrywać Cybercrapa i jeśli ta gra wygląda tak teraz po kilku(nastu) patchach, to cały hejt przy premierze był w pełni zasłużony.
[Obrazek: comment_16236742223T89wrT7LLZaph39wma5eH.jpg]


RE: Cyberbug 2077 - streamus - 03-01-2022

Wstrzymajcie konie, może coś z tego jeszcze będzie:

https://www.ppe.pl/news/164767/cyberpunk-2077-samurai-edition-moze-zapewnic-grze-nowe-zycie-ekscytujace-plotki-o-nowosciach-i-dodatku.html


RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 03-01-2022

Rozumiem, że każdy kto kupił i nie oddał gry otrzyma upgrade do Samurai Edition za free? To byłoby fair


RE: Cyberbug 2077 - Salto - 03-01-2022

Jeden wpis na 4chanie, no trochę naciągane. Szczególnie takie rzeczy jak "więcej wiadomości od Panam i Judy" tak jakby ściśle skierowane do gości trzepiących do panienek. Ale zobaczymy, najwyżej pęknie kolejny balonik do kolekcji.


RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 04-01-2022

Można się rozejść: https://www.ppe.pl/news/164816/cyberpunk-2077-samurai-edition-nie-powstaje-cd-projekt-red-komentuje-plotke.html


RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 04-01-2022

"Musimy zdementować tę bezpodstawną plotkę, żadna z tych fantastycznych rzeczy opisanych w wycieku na pewno nie pojawi się w przyszłej aktualizacji (o ile jakakolwiek będzie, LOL)".


RE: Cyberbug 2077 - Snappik - 04-01-2022

No szkoda, byłoby na czym reaktywować tę grę. A tak pozostaje czekać na:
- ELEX 2
- Starfield
- Steelrising
- nowe Vampire: The masqureade
- Broken Roads


RE: Cyberbug 2077 - Salto - 15-02-2022

Do Cybera wjeżdża patch 1.5 a z nim długo wyczekiwane... efekty po wrzuceniu granatu do wody!

[Obrazek: RDT-20220215-1742238810204884106891331.jpg]

No i next gen na konsole, plus troche bajerow i bug fixow. Szkoda że nie ogłosili dużego dodatku


RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 15-02-2022

Ogólnie to nic specjalnego, już tradycyjnie :) Miło, że poprawili SI i przebudowali skille, ale też poprawili parę mniej pilnych rzeczy, a te wytykane przez wszystkich znowuż olali.

Największym hitem streamu była informacja od prowadzącej dziewoi, że patch jest całkowicie za darmo XD

Ogólnie te całe DLC z karabinkami to lipa, a o dodatku NIC. No ale first things first: gra najpierw musi wyjść z open bety.


RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 15-02-2022

Straszne :)

Cala ta historia z CP77, co za piekna, januszowa katastrofa :)


RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 15-02-2022




RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 15-02-2022

Timing doskonały :)


RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 16-02-2022

Ziew, ta firma już stała się memem. Życzę dalszych spadków na giełdach.


RE: Cyberbug 2077 - simek - 16-02-2022

Ja tam wciąż mam ochotę przejść tą gierkę, ale czekam na stabilną, załataną wersję na najnowsze konsole. Może za jakiś rok będzie to już możliwe :)