![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberbug 2077 - Pelivaron - 02-01-2022 CYBERPUNK: EDGERUNNERS Ten serial animowany to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, chłopak stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami. Za produkcję serialu odpowiada firma CD PROJEKT RED, która stoi za grą "Cyberpunk 2077". Nad projektem — już od 2018 roku — pracuje zespół kreatywny złożony z osób zaangażowanych w gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" i "Cyberpunk 2077". Ożywieniem cyberpunkowego świata, czyli animacją, zajmie się japońska wytwórnia Studio Trigger ceniona za charakterystyczny i efektowny styl. Premiera w tym roku na Netflix. RE: Cyberbug 2077 - marsgrey21 - 03-01-2022 Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore. RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 03-01-2022 Ta marka umarła zanim zaczęła na dobre żyć więc nie rozumiem ale hajs od Netflixa zawsze spoko więc w sumie nie jestem zdziwiony. Pewnie obejrzę z ciekawości bo jednak lubię takie klimaty. RE: Cyberbug 2077 - Corn - 03-01-2022 Jeśli serial okaże się w pytkę to marka może odżyć, ale do tego czasu gra powinna być wypuszczona w wersji 2.137 ;) RE: Cyberbug 2077 - Ted - 03-01-2022 (03-01-2022, 08:31)marsgrey21 napisał(a): Pieniądze wywalone w błoto, nobody cares anymore. Zobaczymy, Arcane zrobiło szum, może tu też się uda. RE: Cyberbug 2077 - Maćko - 03-01-2022 Studio Trigger produkuje zazwyczaj rzeczy z gatunku "hit or miss", ale z Netflixowym budżetem i cyberpunkowym anturażem w tle może im się udać. Ja tam czekam, bo cyberpunku na ekranie nigdy dość. RE: Cyberbug 2077 - Badus - 03-01-2022 Walić Netfliksa i walić Redów, obu firmom się należy ;) Zacząłem ogrywać Cybercrapa i jeśli ta gra wygląda tak teraz po kilku(nastu) patchach, to cały hejt przy premierze był w pełni zasłużony.
RE: Cyberbug 2077 - streamus - 03-01-2022 Wstrzymajcie konie, może coś z tego jeszcze będzie: https://www.ppe.pl/news/164767/cyberpunk-2077-samurai-edition-moze-zapewnic-grze-nowe-zycie-ekscytujace-plotki-o-nowosciach-i-dodatku.html RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 03-01-2022 Rozumiem, że każdy kto kupił i nie oddał gry otrzyma upgrade do Samurai Edition za free? To byłoby fair RE: Cyberbug 2077 - Salto - 03-01-2022 Jeden wpis na 4chanie, no trochę naciągane. Szczególnie takie rzeczy jak "więcej wiadomości od Panam i Judy" tak jakby ściśle skierowane do gości trzepiących do panienek. Ale zobaczymy, najwyżej pęknie kolejny balonik do kolekcji. RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 04-01-2022 Można się rozejść: https://www.ppe.pl/news/164816/cyberpunk-2077-samurai-edition-nie-powstaje-cd-projekt-red-komentuje-plotke.html RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 04-01-2022 "Musimy zdementować tę bezpodstawną plotkę, żadna z tych fantastycznych rzeczy opisanych w wycieku na pewno nie pojawi się w przyszłej aktualizacji (o ile jakakolwiek będzie, LOL)". RE: Cyberbug 2077 - Snappik - 04-01-2022 No szkoda, byłoby na czym reaktywować tę grę. A tak pozostaje czekać na: - ELEX 2 - Starfield - Steelrising - nowe Vampire: The masqureade - Broken Roads RE: Cyberbug 2077 - Salto - 15-02-2022 Do Cybera wjeżdża patch 1.5 a z nim długo wyczekiwane... efekty po wrzuceniu granatu do wody! ![]() No i next gen na konsole, plus troche bajerow i bug fixow. Szkoda że nie ogłosili dużego dodatku RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 15-02-2022 Ogólnie to nic specjalnego, już tradycyjnie :) Miło, że poprawili SI i przebudowali skille, ale też poprawili parę mniej pilnych rzeczy, a te wytykane przez wszystkich znowuż olali. Największym hitem streamu była informacja od prowadzącej dziewoi, że patch jest całkowicie za darmo XD Ogólnie te całe DLC z karabinkami to lipa, a o dodatku NIC. No ale first things first: gra najpierw musi wyjść z open bety. RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 15-02-2022 Straszne :) Cala ta historia z CP77, co za piekna, januszowa katastrofa :) RE: Cyberbug 2077 - Gal Anonim - 15-02-2022 RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 15-02-2022 Timing doskonały :) RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 16-02-2022 Ziew, ta firma już stała się memem. Życzę dalszych spadków na giełdach. RE: Cyberbug 2077 - simek - 16-02-2022 Ja tam wciąż mam ochotę przejść tą gierkę, ale czekam na stabilną, załataną wersję na najnowsze konsole. Może za jakiś rok będzie to już możliwe :) |