![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberbug 2077 - Khet - 16-02-2022 (16-02-2022, 11:19)simek napisał(a): Ja tam wciąż mam ochotę przejść tą gierkę, ale czekam na stabilną, załataną wersję na najnowsze konsole. Może za jakiś rok będzie to już możliwe :) No to dokładnie taka wersja wjechała wczoraj. Pograłem kilka godzin i to jest niebo a ziemia w porównaniu do tego, co się odpierdalało po premierze. Wersja na PS5 wygląda fajnie - rt jest do wywalenia ale lepsze tekstury, oświetlenie, draw distance, framerate czy w końcu zwiększony ruch na ulicach są widoczne nawet bez porównań 1:1. Gra ani razu się nie wysypała, jakieś tam śmieszne glitche nadal się pojawiają ale widać że sporo ogarnęli (m.in. zachowanie npc, chociaż to akurat loteria). Działa i wyglada ok, wiec teraz mogą w końcu grzebać przy zawartości. RE: Cyberbug 2077 - Paszczak - 02-07-2022 Wiecie, uznałem, że jednak wypada wreszcie zagrać w Cyberpunka i wyrobić sobie zdanie z pierwszej ręki. Na Steamie trwa wakacyjna przecena, pomyślałem, a co mi tam. Tworzę swojego V, pochodzenie korpo, wczytuje się poziom, wychodzę z kibelka do lobby Arasaki i widzę przez ścianę drzewka rosnące przed budynkiem, wychodzę z gry i włączam Mankind Divided. Także tego, tyle moich wrażeń z Cyberpunka jak na razie. RE: Cyberbug 2077 - Mental - 03-07-2022 Poprawili wreszcie wybuchy granatów w wodzie? RE: Cyberbug 2077 - Paszczak - 03-07-2022 Jeśli jeszcze odważę się toto odpalić to sprawdzę. RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 03-07-2022 Tak, to było poprawione już w okolicach września 2021. RE: Cyberbug 2077 - Bartholomew - 31-08-2022 RE: Cyberbug 2077 - Kluski - 06-09-2022
RE: Cyberbug 2077 - Paszczak - 06-09-2022 To pewnie ten kot ze Stray. RE: Cyberbug 2077 - Albertino - 06-09-2022 To podobno nie wyjdzie na starej generacji? :D Niezła beka. Zapowiedzieli też nowy patch, podobno ostatni na starej generacji - następne będą tylko na nowej. Muszą być tam niezłe problemy z tym silnikiem, bo z tego co wydedukowałem, to nie da się na starej generacji wprowadzić niektórych rzeczy, dlatego mam teorię, że zrezygnowali ze starych konsol, bo chcą w następnym patchu w końcu ogarnąć policję/AI (w sumie poniekąd sami to zapowiedzieli). RE: Cyberbug 2077 - nawrocki - 20-09-2022 (31-08-2022, 11:40)Bartholomew napisał(a):Rzucił ktoś okiem? Ja w sumie trochę od niechcenia włączyłem pierwszy odcinek, potem drugi, trzeci... i w zasadzie obejrzałem całość na dwóch posiedzeniach. Bardzo dobra rzecz. W swojej niszy - czyli cyberpunkowego akcyjniaka na sterydach - nawet bardzo dobra. Wiadomo, w fabule roi się od klisz i przewidywalnych rozwiązań, ale jest podana na tyle dobrze, a bohaterowie na tyle wyraziści, że historię mimo wszystko śledzi się z przyjemnością. Sceny akcji są znakomite, ogólnie kreska, choć miewa słabsze momenty, jest świetna, całość nie miewa przestojów, a finałowe odcinki to jeden wielki rozpierdol. Ja tam polecam, zwłaszcza fanom gatunku. A gry tym bardziej (sam nie grałem). RE: Cyberbug 2077 - Bucho - 20-09-2022 Na pomidorach poki co 100% (przy czym brak recek od TC), na IMDB 8.7, niezle. https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/09/17/cyberpunk-edgerunners-has-some-of-netflixs-highest-audience-scores-ever/?sh=f3fb3173132c RE: Cyberbug 2077 - Huntersky - 20-09-2022 Cedep ma jeszcze okazję wyjść z twarzą. Seriał narobił trochę pozytywnego szumu (największa ilość aktualnie grających graczy od czasu premiery gry), ale nadchodzący dodatek musi być perfekcyjny. Miejmy nadzieję, że mniejszy w skali, ale bardziej dopracowany. Tylko wtedy marka ostatecznie nie upadnie. RE: Cyberbug 2077 - yacajackowski - 20-09-2022 Przede wszystkich dobrze, że zrezygnowali ze starej generacji jeżeli chodzi o dodatek. RE: Cyberbug 2077 - Capt. Nascimento - 21-09-2022 Pierwszy odcinek po prostu dobry, wizualnie rewelka, oczywiście klimatyczna wizja świata... Tylko trochę uproszczona fabuła i nie do końca podeszła mi muzyka/piosenki. Taki Joker w wersji Cyberpunkowej, przedstawionej w 20 minut. Ale od drugiego odcinka poziom ostro idzie w górę. Ba, pierwszy jest uproszczony bo jest tylko wstępem do dalszej części. Odcinki 2-4 są doskonałe, mocno w stylu Arcane, ale w czwartym odcinku nie ma spadku formy ani nie biegają żadne wąsiaste Picachu będące profesorem uczelni i tak dalej. xd Świetnie przedstawione postacie, ich relacje, motywacje, wszystko żywe i z werwą. Nie mogę się doczekać co dalej. RE: Cyberbug 2077 - nawrocki - 21-09-2022 Jeśli odcinki 2-4 są według Ciebie doskonale, ciekaw jestem co napiszesz po szóstym. :) RE: Cyberbug 2077 - Paszczak - 21-09-2022 Pierwszy odcinek był jak dla mnie totalnie mdły, komentarz społeczny jak przystało na uniwersum Pondsmitha karykaturalny i leniwy, w scenach akcji fizyka oczywiście nie istnieje, a główny bohater to Kaneda. Mówicie, że dalej jest lepiej? RE: Cyberbug 2077 - nawrocki - 21-09-2022 Pierwszy odcinek najsłabszy. Skojarzenie z Akirą całkiem słuszne. Poczekaj na finał. ;) Ogólnie tak jak pisałem wcześniej - serial ogrywa klisze i nie wymyśla gatunku na nowo, ale to się po prostu dobrze ogląda. Widać, że twórcy odrobili lekcje z klasyki. RE: Cyberbug 2077 - Capt. Nascimento - 21-09-2022 Co za wspaniała mieszanka Cyberpunku z Ghost in the Shell, Berserkiem i Akirą. :D Skończyłem 9 odcinek, jak w scenie zdrady wjechała ta muzyka z gry to normalnie ciary. Póki co tak z półeczkę wyżej niż Arcane. Jadę z finałem. nawrocki napisał(a):Jeśli odcinki 2-4 są według Ciebie doskonale, ciekaw jestem co napiszesz po szóstym. :) W szóstym wywaliło poziom mroku poza skalę, takie anime właśnie lubię. Ogólnie odcinki 2-6 są doskonałe, potem 7-8 spowolnienie tempa, dużo mniej przebojowe, z podbudową pod finał, no i 9 znowu rewelka. RE: Cyberbug 2077 - Capt. Nascimento - 21-09-2022 No dobra, to cały sezon obejrzany. Spodziewałem się większego kopa w finale, może jakiegoś zaskoczenia, albo jeszcze lepszego zawiązania wątku? Z drugiej strony, fajnie że serial pozostał w ramach pewnego realizmu, no i zakończenie jest takie słodko-gorzkie, zależnie od perspektywy - można tu widzieć złe zakończenie, albo happy end. Jako całość 8+/10, jak kiedyś obejrzę drugi raz, może będzie 9/10, najlepsze anime jakie oglądałem od dobrych paru lat. RE: Cyberbug 2077 - Capt. Nascimento - 22-09-2022 Przejrzałem sobie wszystkie 3 wersje językowe. Polecam oglądać po japońsku. Angielski dubbing gorszy, polski kaleczy uszy. |