![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - simek - 11-08-2017 Hehe dobry koleś :) wojujący ateista w roli krzewiciela wiary sprawia że jeszcze bardziej czekam na ten film. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 17-08-2017 Nie...
RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 17-08-2017 Obsada, tytuł, plakat, tagline...
RE: Zapowiedzi - nawrocki - 17-08-2017 Oho, ktoś zwęszył piniondz po sukcesie "Pitbulla". Ale stawiam, że twórcy celują raczej w target fanów Barw szczęścia. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 17-08-2017 taa, każdy hejtuje a i tak pójdziecie do kina!!! RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 17-08-2017 Prędzej zjem swoją kartę Unlimited! Wszystko ma swoje granice :) RE: Zapowiedzi - Corn - 17-08-2017 O Milowicz :D Nie rozumiem tylko czemu Polska komedia ma premierę 8 września... ani to walentynki, ani święta Bożego Narodzenia, ani to wakacje... jak oni chcą sprzedać to coś? RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 18-08-2017 Jezu, mam nadzieje, ze to prawda: Mlode Wilki 3 http://www.telemagazyn.pl/artykuly/mlode-wilki-powstanie-3-czesc-kultowego-filmu-kto-w-obsadzie-kiedy-start-zdjec-wideo-zdjecia-57711.html Ale bez Jakimowicza? :( To moze chociaz niech pojawi się Milowicz jako The Rock tych Szybkich i Wściekłych. :P RE: Zapowiedzi - srebrnik - 19-08-2017 Jakby faktycznie poszli w pełne F&F polish edition to byłbym autentycznie rozbawiony i oczekiwał. Milowicz <3 RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-08-2017 Był plakat. Jest i zwiastun. Zapowiada się naprawdę fajnie - oryginalnie, na czasie, obsada sympatyczna, spoko humor (CBA i ABW, lol - uśmiałem się). Jestem w dniu premiery w kinie. RE: Zapowiedzi - nawrocki - 22-08-2017 Chyba jakiś inny zwiastun oglądałeś. RE: Zapowiedzi - PropJoe - 22-08-2017 (22-08-2017, 12:18)Pelivaron napisał(a): Zapowiada się naprawdę fajnie - oryginalnie, na czasie, obsada sympatyczna, spoko humor (CBA i ABW, lol - uśmiałem się). Jestem w dniu premiery w kinie.Raczej sztampowo, archaicznie, obsada irytująca żeby nie powiedzieć odpychająca, humor nieśmieszny. Zmarnowałem czas na ten zwiastun. RE: Zapowiedzi - Snuffer - 22-08-2017 Co Wy, kawy nie wypiliście rano i nie do końca trybi? :) Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :) RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 22-08-2017 Pelivaron, gdzie ostrzeżenie o chorobie popromiennej? Właśnie zdałem sobie sprawę że miałem ten trailer przed seansem Bodyguarda Zawodowca ale nie pamiętam żebym go widział. Pomroczność jakaś czy coś :) RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-08-2017 (22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Co Wy, kawy nie wypiliście rano i nie do końca trybi? :) :D (22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :) Liczyłem, że jak odbierze drugi telefon to nadal będzie dzwonił telefon. I wtedy twórcy zaserwują nam doskonały gag z telefonem w szufladzie :D RE: Zapowiedzi - nawrocki - 22-08-2017 Scenarzysta, wymyślając ten gag, pewnie dławił się ze śmiechu. @Snuffer, nie lubię kawy, ale przyznaję, nie wyłapałem sarkazmu. :) RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-08-2017 Wiem jedno - gorzej od filmu "Porady na zdrady" być nie może. W przypadku "Na układy nie ma rady" stawiam takie mocne 1,5/10 albo może w porywać 2-/10. RE: Zapowiedzi - Snuffer - 22-08-2017 Cytat:Liczyłem, że jak odbierze drugi telefon to nadal będzie dzwonił telefon. I wtedy twórcy zaserwują nam doskonały gag z telefonem w szufladzie :D Też byłem mocno zaskoczony, że w sumie tak oszczędnie potraktowano gag, wręcz ucięto! nawrocki, ja się posiłkuję ksywkami i dobrą pamięcią - jak normalnie użytkownicy polecają "dobre rzeczy", to nie ma opcji, musi być sarkazm :) RE: Zapowiedzi - PropJoe - 22-08-2017 Trochę szkoda czasu na pochylanie się nad tym, ale tylko mnie dobija archaiczność realizacyjna tego czegoś? Nie wiem, czy to kwestia obsady, scenografii, zdjęć czy wszystkiego razem, ale wygląda jak z lat 90. albo w najlepszym razie jak jakieś Ranczo. Nie mogę pojąć dlaczego cały świat potrafi robić komercyjne filmy, które odpowiednio wyglądają a my poza rzadkimi wyjątkami prezentujemy tak żałosny poziom. Dostęp do przyzwoitego sprzętu jest, mamy topowych operatorów, można podpatrywać najlepszych, szkolić się itd. Świat reklamy czy youtuberzy jakoś tam nadążają za resztą świata a kino rozrywkowe nie bardzo. Edit: Fuck, kawe piłem i to nawet całkiem mocną. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.;) Zignorujcie powyższe biadolenie. RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 22-08-2017 No i to jest smutne. Trochę boli, że najlepszym komediami ostatnich lat są... Pitbulle Patryka Vegi. W zasadzie ostatnim filmem, który można podciągnąć pod gatunek - ale to też nie do końca - jest wg mnie Vinci. A ten film ma juz już 13 lat! Od tamtego czasu nie przypominam sobie komedii - nawet z elementami innych gatunków - której dałbym 7 czy 8 :) |