![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
RE: Co to za film? - Reno - 01-09-2017 A to nie wiedziałem, że ma być akurat odrąbana. Ale opis filmu by się zgadzał: "John Landsdale jest twórcą komiksów. W wyniku wypadku samochodowego traci prawą rękę. Ale co najdziwniejsze... ręka powraca i morduje wszystkich na swojej drodze." (Filmweb) RE: Co to za film? - Paszczak - 01-09-2017 Może klasyk kinematografii meksykańcowskiej - Demonoid: Messenger of Death? Ale to chyba nie miało sequeli. Natomiast pasuje ręka zamknięta w pudle. Ja to jednak znam dziwne filmy. RE: Co to za film? - tchopz - 02-09-2017 Paszczak, to chyba to! Sprawdzę na pewno. Widać tylko wydawało mi się, że było więcej części. Nawet mam teorię dlaczego. Moja mama szczerze nienawidziła tego filmu, a mój ojciec oglądał go ze swoim bratem kilka razy. I chyba kiedyś na pytanie co za film wujek przyniósł tym razem zażartował, że cześć drugą. Kilka lat wtedy miałem i mogłem nie złapać żartu. ;) RE: Co to za film? - nawrocki - 31-10-2017 "Dream Girl", krótkometrażówka z Margaret Qualley w tytułowej roli: http://www.imdb.com/title/tt6095632/?ref_=nm_flmg_act_9 RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 04-11-2017 Szukam takiego filmu akcja dzieje się na wyspie w ciepłych krajach, słońce zieleń, na tę wyspę trafiły jakieś osoby rozbitkowie, potem okazuje sie że nie są sami, a tymi drugimi są zombie naziści, wychodzą z wody i atakują tamtych, potem ich powoli dopadają... jeden miał klaustrofobię więc nie mogli się nigdzie razem chować, przez niego zginęli, końcówki nie pamiętam.. film klasy B jak nie dalej... RE: Co to za film? - Paszczak - 04-11-2017 Shock Waves. Szacowny klasyk z Peterem Cushingiem a nie żadne dalej. RE: Co to za film? - Mariusz1980 - 05-11-2017 Witam serdecznie. Potrzebuję pomocy. Mianowicie szukam tytułu filmu którego kiedyś oglądałem kawałek. Film z lat około 70tych. Akcja rozgrywa się pod koniec drugiej wojny światowej. Na nie dokończonym lotnisku ląduje myśliwiec P 51 Mustang. Pilot wyskakuje z kabiny zabiera jeepa od zaskoczonych żołnierzy jedzie w las i ratuje swojego kolegę wyciągając go z bagna. Razem wracają wskakują do samolotu i odlatują. Za pomoc w odgadnięciu tytułu serdecznie dziękuję. Pozdrawiam M RE: Co to za film? - Norton - 08-11-2017 Kolega widział film w okolicach 1996. Grupa komandosów (coś w tym stylu) wbija do jakiejś jaskini na wyspie (chyba) i atakuje ich jakiś obcy. Na wyspie jest jeden ocalały, który chowa się w króliczej norze. Kojarzy ktoś? :) RE: Co to za film? - Bucho - 08-11-2017 (ok) RE: Co to za film? - Norton - 08-11-2017 Dzięki panie - to wygląda na strzał w dziesiątkę. RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 10-11-2017 (04-11-2017, 22:56)Paszczak napisał(a): Shock Waves. Szacowny klasyk z Peterem Cushingiem a nie żadne dalej. Tak, tak to świetny dreszczowiec inaczej bym zapomniał dlatego robię powtórkę. A jest coś jeszcze o nazistach zombie? Na oku mam jeszcze Bloodstorm https://www.amazon.co.uk/Bloodstorm-DVD-Dominique-Swain/dp/B007JI9B9C ale to o nazistach kosmitach. RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 14-11-2017 Kiedyś leciał w telewizji tak około 95' chyba, amerykański serial w którym główną rolę grał antykwariusz czyli handlarz antykami, miał polskie nazwisko Kaziński i na planie wołali na niego "kazyncky", zajmował sie on rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Próbuję znaleźć ten serial mam na oku takie coś http://www.filmweb.pl/serial/Lovejoy-1986-92241/cast/actors bo był to prawdopodobnie tytuł polski Antykwariusz Lovejoy. Na pewno w polskim tytule był "Abtykwariusz ..."Ale wciąż nie mam pewności czy to ten tytuł? RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017 Przejrzałem oceny z ostatnich 3 lat i nie znajduję filmu, który widziałem i chodzi mi po głowie. A więc... :) Co to za film? Kojarzę, że SF albo horror i tylko scenę na jakiejś łodzi, gdzie grupa naukowców/ poszukiwczy przygód płynie rzeką w dźungli (amazońskiej ?) i leją ze strachu bo z wody, brzegu (?) mogą atakwoać ich jakieś potwory (?). Jest tam też typ, który kręci wszystko kamerą i jest dużo ujęć własnie takich ala found footage. Help! RE: Co to za film? - Corn - 26-12-2017 To nie jest żadna Anakonda? RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017 Nie :) Nie mam pojęcia co to. Nawet przez chwilę pomyślałem, że to może był jakiś odcinek serialu ale nie oglądałem żadnych takich seriali. Właśnie bardzo wbił mi się w łeb ten motyw z cieciem, który wszystko filmował (nawet nie wiem czy te jego nagrania nie robiły później za własnie "found footage" dla innych bohaterów). Nienawidzę tego uczucia ;) RE: Co to za film? - Grievous - 26-12-2017 http://www.filmweb.pl/serial/Rzeka-2012-597700 ? Widziałem kiedyś pilota i jakoś mi się skojarzyło z twoim opisem. RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017 Mi to też pasowało tylko właśnie to jest serial. I to taki, którego nigdy nie widziałem ;) Czy w tym pilocie był typ, który filmował i było to wszsytko przeplatane właśnie wizją z oka kamery? Cholera nie no. Ja tej rzeki nigdy nie oglądałem :) RE: Co to za film? - Mefisto - 29-12-2017 Film francuski, lata 90. lub 2000 - przy czym jest to duże chyba. Dom handlowy z działami damskim i męskim. Dwóch konkurentów walczy o stołek dyrektora, aż w końcu jeden z nich zabija rywala spychając do windy (?) - ten nabija się na hak i ginie na miejscu, więc żeby zatrzeć ślady, tamten chce go spalić. Ciało jednak znika. ktoś coś? Co to za film? - pkiedrowski9 - 31-12-2017 Witam około 25 lat temu oglądałem w telewizji film o kobiecie w zamku co zabijała tam śpiących ludzi , która okazała się potem kukłą albo robotem może ktoś zna tytuł strzelam że to może być jakiś odcinek Sherloka Holmsa .Pamiętam jeszcze że ta kobieta miała być duchem i wchodziła do komnat gdzie spali ludzie z wyciągniętymi rękami Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka RE: Co to za film? - Cassel - 31-12-2017 Mefisto: http://www.filmweb.pl/Zbrodnia.Ferpekcyjna |