Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



RE: Co to za film? - Reno - 01-09-2017

A to nie wiedziałem, że ma być akurat odrąbana. Ale opis filmu by się zgadzał: "John Landsdale jest twórcą komiksów. W wyniku wypadku samochodowego traci prawą rękę. Ale co najdziwniejsze... ręka powraca i morduje wszystkich na swojej drodze." (Filmweb)


RE: Co to za film? - Paszczak - 01-09-2017

Może klasyk kinematografii meksykańcowskiej - Demonoid: Messenger of Death? Ale to chyba nie miało sequeli. Natomiast pasuje ręka zamknięta w pudle.
Ja to jednak znam dziwne filmy.


RE: Co to za film? - tchopz - 02-09-2017

Paszczak, to chyba to! Sprawdzę na pewno.
Widać tylko wydawało mi się, że było więcej części. Nawet mam teorię dlaczego. Moja mama szczerze nienawidziła tego filmu, a mój ojciec oglądał go ze swoim bratem kilka razy. I chyba kiedyś na pytanie co za film wujek przyniósł tym razem zażartował, że cześć drugą. Kilka lat wtedy miałem i mogłem nie złapać żartu. ;)


RE: Co to za film? - nawrocki - 31-10-2017

"Dream Girl", krótkometrażówka z Margaret Qualley w tytułowej roli:
http://www.imdb.com/title/tt6095632/?ref_=nm_flmg_act_9


RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 04-11-2017

Szukam takiego filmu akcja dzieje się na wyspie w ciepłych krajach, słońce zieleń, na tę wyspę trafiły jakieś osoby rozbitkowie, potem okazuje sie że nie są sami,
a tymi drugimi są zombie naziści, wychodzą z wody i atakują tamtych, potem ich powoli dopadają... jeden miał klaustrofobię więc nie mogli się nigdzie razem chować,
przez niego zginęli, końcówki nie pamiętam.. film klasy B jak nie dalej...


RE: Co to za film? - Paszczak - 04-11-2017

Shock Waves. Szacowny klasyk z Peterem Cushingiem a nie żadne dalej.


RE: Co to za film? - Mariusz1980 - 05-11-2017

Witam serdecznie.

Potrzebuję pomocy.
Mianowicie szukam tytułu filmu którego kiedyś oglądałem kawałek. Film z lat około 70tych. Akcja rozgrywa się pod koniec drugiej wojny światowej. Na nie dokończonym lotnisku ląduje myśliwiec P 51 Mustang. Pilot wyskakuje z kabiny zabiera jeepa od zaskoczonych żołnierzy jedzie w las i ratuje swojego kolegę wyciągając go z bagna. Razem wracają wskakują do samolotu i odlatują.

Za pomoc w odgadnięciu tytułu serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam
M


RE: Co to za film? - Norton - 08-11-2017

Kolega widział film w okolicach 1996. Grupa komandosów (coś w tym stylu) wbija do jakiejś jaskini na wyspie (chyba) i atakuje ich jakiś obcy. Na wyspie jest jeden ocalały, który chowa się w króliczej norze.

Kojarzy ktoś?

:)


RE: Co to za film? - Bucho - 08-11-2017



(ok)


RE: Co to za film? - Norton - 08-11-2017

Dzięki panie - to wygląda na strzał w dziesiątkę.


RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 10-11-2017

(04-11-2017, 22:56)Paszczak napisał(a): Shock Waves. Szacowny klasyk z Peterem Cushingiem a nie żadne dalej.

Tak, tak to świetny dreszczowiec inaczej bym zapomniał dlatego robię powtórkę.
A jest coś jeszcze o nazistach zombie? Na oku mam jeszcze Bloodstorm
https://www.amazon.co.uk/Bloodstorm-DVD-Dominique-Swain/dp/B007JI9B9C
ale to o nazistach kosmitach.


RE: Co to za film? - Pai-Chi-Wo - 14-11-2017

Kiedyś leciał w telewizji tak około 95' chyba, amerykański serial w którym główną rolę grał antykwariusz czyli handlarz antykami, miał polskie nazwisko Kaziński i na planie wołali na niego "kazyncky", zajmował sie on rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.
Próbuję znaleźć ten serial mam na oku takie coś http://www.filmweb.pl/serial/Lovejoy-1986-92241/cast/actors bo był to prawdopodobnie tytuł polski Antykwariusz Lovejoy. Na pewno w polskim tytule był "Abtykwariusz ..."Ale wciąż nie mam pewności czy to ten tytuł?


RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017

Przejrzałem oceny z ostatnich 3 lat i nie znajduję filmu, który widziałem i chodzi mi po głowie. A więc... :)

Co to za film? Kojarzę, że SF albo horror i tylko scenę na jakiejś łodzi, gdzie grupa naukowców/ poszukiwczy przygód płynie rzeką w dźungli (amazońskiej ?) i leją ze strachu bo z wody, brzegu (?) mogą atakwoać ich jakieś potwory (?). Jest tam też typ, który kręci wszystko kamerą i jest dużo ujęć własnie takich ala found footage.

Help!


RE: Co to za film? - Corn - 26-12-2017

To nie jest żadna Anakonda?


RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017

Nie :)
Nie mam pojęcia co to. Nawet przez chwilę pomyślałem, że to może był jakiś odcinek serialu ale nie oglądałem żadnych takich seriali.
Właśnie bardzo wbił mi się w łeb ten motyw z cieciem, który wszystko filmował (nawet nie wiem czy te jego nagrania nie robiły później za własnie "found footage" dla innych bohaterów).

Nienawidzę tego uczucia ;)


RE: Co to za film? - Grievous - 26-12-2017

http://www.filmweb.pl/serial/Rzeka-2012-597700

?

Widziałem kiedyś pilota i jakoś mi się skojarzyło z twoim opisem.


RE: Co to za film? - shamar - 26-12-2017

Mi to też pasowało tylko właśnie to jest serial. I to taki, którego nigdy nie widziałem ;)
Czy w tym pilocie był typ, który filmował i było to wszsytko przeplatane właśnie wizją z oka kamery?
Cholera nie no. Ja tej rzeki nigdy nie oglądałem :)


RE: Co to za film? - Mefisto - 29-12-2017

Film francuski, lata 90. lub 2000 - przy czym jest to duże chyba. Dom handlowy z działami damskim i męskim. Dwóch konkurentów walczy o stołek dyrektora, aż w końcu jeden z nich zabija rywala spychając do windy (?) - ten nabija się na hak i ginie na miejscu, więc żeby zatrzeć ślady, tamten chce go spalić. Ciało jednak znika.

ktoś coś?


Co to za film? - pkiedrowski9 - 31-12-2017

Witam około 25 lat temu oglądałem w telewizji film o kobiecie w zamku co zabijała tam śpiących ludzi , która okazała się potem kukłą albo robotem może ktoś zna tytuł strzelam że to może być jakiś odcinek Sherloka Holmsa .Pamiętam jeszcze że ta kobieta miała być duchem i wchodziła do komnat gdzie spali ludzie z wyciągniętymi rękami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Co to za film? - Cassel - 31-12-2017

Mefisto: http://www.filmweb.pl/Zbrodnia.Ferpekcyjna