![]() |
|
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
409
410
411
|
- Gal Anonim - 01-10-2009 Bucho napisał(a):Z Ciebie patriota jest, wiec wierze, ze zostaniesz w kraju ;)Rotfl. To do kawałów i dowcipów wrzuć. ;) - Battonsson - 01-10-2009 Mental napisał(a):swoją drogą, niech ktoś sprawdzi, jakie ustawy przegłosowano w czasie, kiedy motłoch "roztrząsał" aresztowanie Polańskiego. bo się jeszcze za tydzień okaże, że ceny paliwa podskoczyły o 20 gr na litrze:) Kwestie podatkowe też głosowano, ale ciekawsze jest coś innego :) Otóż 25 września 2009 roku w Sejmie RP przegłosowano taki projekt: "Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks karny, ustawy - Kodeks postępowania karnego, ustawy - Kodeks karny wykonawczy oraz ustawy o Policji. Projekt dotyczy: zaostrzenia odpowiedzialności karnej za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności popełniane wobec osób poniżej 15 roku życia (gwałt pedofilski) lub członków najbliżej rodziny (gwałt kazirodczy). Zakładają uznanie gwałtu na takich osobach za zbrodnię. Mają też zwiększyć skuteczność działań podejmowanych wobec sprawców tego typu przestępstw przez przymusowe poddanie ich terapii farmakologicznej i psychoterapii obniżających popęd seksualny" (źródło: http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/1276.htm) (głosowania: http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/listaglos?OpenAgent&1013) Cóż za zbieg okoliczności prawda? Zgodnie z obecnie obowiązującym polskim prawem, to co zrobił Polański jest gwałtem pedofilskim i jak kwalifikowane jako zbrodnia. Terapia farmakologiczna (w ewentualnie tak zwana kastracja chemiczna) jest w przypadku skazania stosowana przez sąd obligatoryjnie. Ale przecież prawo nie działa wstecz i mamy cudowną, wspaniałą, humanitarną instytucję przedawnienia w naszym wspaniałym systemie, więc po 10 latach ukrywania się wszyscy przestępcy mogą spokojnie wrócić na łono społeczeństwa :). (Zbrodnia przedawnia się w Polsce po dłuższym czasie niż 10 lat, ale teraz nie pamiętam po ilu) - Bucho - 01-10-2009 Crov napisał(a):Co vice versa? Wytłumacz mi, bro. ;) Bo napisałeś do tych "co kozaczą" (najwyraźniej do mnie, bo to ja wspomniałem o wieku w różnych krajach), że zmienią zdanie jak ich córka będzie miała 11 lat itd. No to mówię, że to głupie argument/stwierdzenie/[moja-wiedza-na-temat-określeń-z-języka-pl-właśnie-popełniła-samobójstwo], bo kierując się tym ja w ogóle nie chcę, żeby jakikolwiek facet dotykał mojej córki. Jak będzie miała te w pełni dojrzałe emocjonalnie, fizycznie i psychicznie 18 lat (bo przeciez wiadomo, ze wtedy to juz sie jest na full rozwiniętym w tych sprawach - sarkazm! ;)) i będzie zakochana w 60-cio letnim kolesiu to też bedzie mnie to wkurzało. Tak samo jak będzie mnie wkurzało, że posunie ją jakiś 19 latek. Bo to moja córeczka i chce, żeby za chłopa znalazła sobie Jezusa i nie uprawiała w ogóle seksu (nie mówiąc już o jakichś wariaciach w stylu sado-maso czy innych), bo moja głowa eksploduje. A ona tak samo może byc wykorzystana mając 18 lat. Chlip. ;) Crov, Twoja sprawa czy bedzie Tobie przeszkadzalo co Twoja corka robi gdy jest dorosla i z kim uprawia seks - corka tatusia i te sprawy (calkiem spoko i powodzenia) ale naprawde nie widzisz roznicy w: ktos uprawia seks z moja 19 letnia corka, a ktos uprwia seks z moja 13 letnia corka? Crov napisał(a):Rotfl. To do kawałów i dowcipów wrzuć. ;) Musialem cos wymyslic...tylko mi nie pisz, ze do Hiszpani smigasz ;) ;) ;) - Karaluch - 01-10-2009 Cytat:Ale narcyzm nie sprawi, że będzie miała potrzebę blokowania swojego popędu seksualnego - wręcz przeciwnie. Będzie po prostu myślała, że może wybrać ilu chce i jakich chce. Z wysokim poczuciem własnej wartości przychodzą wysokie wymagania, których pierwszy lepszy koleś może nie spełnić. Nieważne, bo w kolejce nius dnia: Transformers 3 nadchodzą! Bay nie jest obrażony na Megan, choć przy okazji ogłoszenia wbił jej parę szpilek. Premierę zapowiedział na 1 lipca 2011. Zdąży przed końcem świata! - Bucho - 01-10-2009 Transformers 3 to koniec swiata!!! - Gal Anonim - 01-10-2009 [post do usunięcia] - Anonymous - 01-10-2009 Bucho napisał(a):Transformers 3 to koniec swiata!!! A to ci nowina. Ja obstawiam, że transformatory będą kręcone co najmniej w 7 częściach. - Bucho - 01-10-2009 Crov napisał(a):No i toć przecież do tego piło twoje stwierdzenie. To moja córka i ja nie chcę, żeby moja córka uprawiała z kimś seks. Moja corka nalezy wziac w cudzyslow...corka wogole, nie spotkalem sie z osoba, ktora majac dziecko mialaby w nosie, to ze corka lat 13 bylaby bzykana przez starego pryka (czy bzykana wogole) i nie chodzi tylko haslo: Nie, bo to moja corka, ale o: Nie, bo to jeszce dziecko...a to, ze juz piersi urosly? Crov napisał(a):nie ma w tej kwestii żadnego absolutu i de facto autorytetu (najlepszy to ten biologiczny, ale jest raczej niedokładny, zmienia się, a do tego średnio pokrywa się z tym prawnym) Jasne, masz 13-latki wygladajace jak 13-latki i 13 latki wygladajace jak 20-latki, ale chyba nie tak czesto...imho patrzac na biologie, wiek 16 lat jest logicznie bardziej bezpieczny i tyle. Dajac pozwolenie na grzmocenie 13 latek....na 1000 ( a nawet niech to bedzie 10 tys) przypadkow pewnie sie trafi jendo dziewcze bedace fizycznie jeszcze dzieckiem i co wtedy? Nic, bo to zgodne z prawem. Teraz tez patrze gdzie my sie rozpisujemy...jesli cos krece, to sorry, ale...na ostanie 48 godzin przypadlo ok 6 godzin snu...:/ - Gal Anonim - 01-10-2009 Bucho, przenieśmy to na PW. Przepraszam, pana Moderatora, za Off-topic. I tak warto byloby cala dysputę od wczesniejszy postów o Polańskim przenieść do tematu światopoglądowego. Karaluch napisał(a):Prawda, ale to nie znaczy, że będzie mniej seksu uprawiać. Zwłaszcza jeżeli długo będzie czekała, a w miarę tego będzie rosła jej chcica to w końcu obniży wymagania.Cytat:Ale narcyzm nie sprawi, że będzie miała potrzebę blokowania swojego popędu seksualnego - wręcz przeciwnie. Będzie po prostu myślała, że może wybrać ilu chce i jakich chce. - Karaluch - 01-10-2009 Cytat: jeżeli długo będzie czekała, a w miarę tego będzie rosła jej chcica to w końcu obniży wymagania. Można spróbować jeszcze kilku sposobów, np. odpowiednio wczesne poinformowanie dzieci o takim czymś, jak: 1. Masturbacja, 2. Petting. 3. Bezpieczny seks. W ostateczności pozostaje: 4. Własny zamek ze smokiem lub/i atestowany pas cnoty, 5. Konsekrowane dziewictwo*, 6. Brom. * do niczego, bo skuteczne tylko w pakiecie z religią. No co, też jestem tylko teoretykiem wychowania. - Azgaroth - 01-10-2009 Karaluch napisał(a):A nie lepiej wpoić jej nienormalnie wysokiego poczucia własnej wartości, żeby sama odwalała potencjalnych absztyfikantów? Czyli jak kobieta chce się z kimś przespać to ma niskie poczucie własnej wartości? - Mental - 01-10-2009 jest różnica między "przespać się z kimś, bo fajny gość", a kurwić się, bo super reżyser:) poza tym trzynastolatka to żadna kobieta - do bycia kobietą brakuje jej ponad dwóch dekad:) - Azgaroth - 01-10-2009 Ja piszę ogólnie odnosząc się do "wpajania poczucia własnej wartości", a nie o przypadku Polańskiego. - Mental - 01-10-2009 ja również piszę ogólnie:) laska z opinią kurwy raczej nie znajdzie lojalnego faceta:) zresztą - wisi mi to. ja tam się zadaje tylko z porządnymi niewiastami:) - Mierzwiak - 01-10-2009 Mental napisał(a):ja tam się zadaje tylko z porządnymi niewiastamiTo fanki Manna istnieją? : ) - Artemis - 01-10-2009 Istnieją. - Karaluch - 01-10-2009 Cytat:Czyli jak kobieta chce się z kimś przespać to ma niskie poczucie własnej wartości? Wut? To znaczy, tak, o czym świadczy, że kobiety o wysokim poczuciu własnej wartości zostają aż do śmierci dziewicami. - Monika - 02-10-2009 Karaluch napisał(a):A nie lepiej wpoić jej nienormalnie wysokiego poczucia własnej wartości, żeby sama odwalała potencjalnych absztyfikantów? Wysokiego poczucia wartości nie można wpoić czy nauczyć wyłącznie przez dobre wychowanie. Jest wiele czynników decydujących o tym czy dana osoba w życiu dorosłym będzie czuła się dowartościowana czy być może będzie osobą zakompleksioną. Wpływ na to mają czynniki: psychologiczne, fizyczne, społeczne oraz predyspozycje indywidualne. Jeżeli jakaś dziewczyna trafi w środowisko gdzie będzie poniżana przez rówieśniczki i stanie się tak zwanym "outsiderem" to nie ma mowy o żadnym wykształceniu się poczucia własnej wartości. W takiej sytuacji muszą zadziałać rodzice, nauczyciele. Karaluch napisał(a):Wut? To znaczy, tak, o czym świadczy, że kobiety o wysokim poczuciu własnej wartości zostają aż do śmierci dziewicami. Nie, zakonnicami! ;) - Anonymous - 02-10-2009 Czy moderator mógłby te śmieciowe rozmowy wyrzucić z tego tematu do np. tematu światopoglądowego? Ja rozumiem drobny offtop, ale nie takie coś w temacie gdzie prezentuje się newsy ze świata filmu... - Hitch - 02-10-2009 Hola, hola, panie kolego! Czerwony kolor jest tylko dla służb porządkowych, tak jak czerwony długopis dla pani w szkole. |