Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


- Gal Anonim - 01-10-2009

Bucho napisał(a):Z Ciebie patriota jest, wiec wierze, ze zostaniesz w kraju ;)
Rotfl. To do kawałów i dowcipów wrzuć. ;)


- Battonsson - 01-10-2009

Mental napisał(a):swoją drogą, niech ktoś sprawdzi, jakie ustawy przegłosowano w czasie, kiedy motłoch "roztrząsał" aresztowanie Polańskiego. bo się jeszcze za tydzień okaże, że ceny paliwa podskoczyły o 20 gr na litrze:)

Kwestie podatkowe też głosowano, ale ciekawsze jest coś innego :)
Otóż 25 września 2009 roku w Sejmie RP przegłosowano taki projekt:

"Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks karny, ustawy - Kodeks postępowania karnego, ustawy - Kodeks karny wykonawczy oraz ustawy o Policji. Projekt dotyczy: zaostrzenia odpowiedzialności karnej za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności popełniane wobec osób poniżej 15 roku życia (gwałt pedofilski) lub członków najbliżej rodziny (gwałt kazirodczy). Zakładają uznanie gwałtu na takich osobach za zbrodnię. Mają też zwiększyć skuteczność działań podejmowanych wobec sprawców tego typu przestępstw przez przymusowe poddanie ich terapii farmakologicznej i psychoterapii obniżających popęd seksualny"
(źródło: http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/1276.htm)
(głosowania: http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/listaglos?OpenAgent&1013)

Cóż za zbieg okoliczności prawda?

Zgodnie z obecnie obowiązującym polskim prawem, to co zrobił Polański jest gwałtem pedofilskim i jak kwalifikowane jako zbrodnia. Terapia farmakologiczna (w ewentualnie tak zwana kastracja chemiczna) jest w przypadku skazania stosowana przez sąd obligatoryjnie. Ale przecież prawo nie działa wstecz i mamy cudowną, wspaniałą, humanitarną instytucję przedawnienia w naszym wspaniałym systemie, więc po 10 latach ukrywania się wszyscy przestępcy mogą spokojnie wrócić na łono społeczeństwa :). (Zbrodnia przedawnia się w Polsce po dłuższym czasie niż 10 lat, ale teraz nie pamiętam po ilu)


- Bucho - 01-10-2009

Crov napisał(a):Co vice versa? Wytłumacz mi, bro. ;) Bo napisałeś do tych "co kozaczą" (najwyraźniej do mnie, bo to ja wspomniałem o wieku w różnych krajach), że zmienią zdanie jak ich córka będzie miała 11 lat itd. No to mówię, że to głupie argument/stwierdzenie/[moja-wiedza-na-temat-określeń-z-języka-pl-właśnie-popełniła-samobójstwo], bo kierując się tym ja w ogóle nie chcę, żeby jakikolwiek facet dotykał mojej córki. Jak będzie miała te w pełni dojrzałe emocjonalnie, fizycznie i psychicznie 18 lat (bo przeciez wiadomo, ze wtedy to juz sie jest na full rozwiniętym w tych sprawach - sarkazm! ;)) i będzie zakochana w 60-cio letnim kolesiu to też bedzie mnie to wkurzało. Tak samo jak będzie mnie wkurzało, że posunie ją jakiś 19 latek. Bo to moja córeczka i chce, żeby za chłopa znalazła sobie Jezusa i nie uprawiała w ogóle seksu (nie mówiąc już o jakichś wariaciach w stylu sado-maso czy innych), bo moja głowa eksploduje. A ona tak samo może byc wykorzystana mając 18 lat. Chlip. ;)


Crov, Twoja sprawa czy bedzie Tobie przeszkadzalo co Twoja corka robi gdy jest dorosla i z kim uprawia seks - corka tatusia i te sprawy (calkiem spoko i powodzenia) ale naprawde nie widzisz roznicy w: ktos uprawia seks z moja 19 letnia corka, a ktos uprwia seks z moja 13 letnia corka?


Crov napisał(a):Rotfl. To do kawałów i dowcipów wrzuć. ;)


Musialem cos wymyslic...tylko mi nie pisz, ze do Hiszpani smigasz ;) ;) ;)


- Karaluch - 01-10-2009

Cytat:Ale narcyzm nie sprawi, że będzie miała potrzebę blokowania swojego popędu seksualnego - wręcz przeciwnie. Będzie po prostu myślała, że może wybrać ilu chce i jakich chce.

Z wysokim poczuciem własnej wartości przychodzą wysokie wymagania, których pierwszy lepszy koleś może nie spełnić.

Nieważne, bo w kolejce nius dnia:

Transformers 3 nadchodzą!

Bay nie jest obrażony na Megan, choć przy okazji ogłoszenia wbił jej parę szpilek. Premierę zapowiedział na 1 lipca 2011. Zdąży przed końcem świata!


- Bucho - 01-10-2009

Transformers 3 to koniec swiata!!!


- Gal Anonim - 01-10-2009

[post do usunięcia]


- Anonymous - 01-10-2009

Bucho napisał(a):Transformers 3 to koniec swiata!!!

A to ci nowina. Ja obstawiam, że transformatory będą kręcone co najmniej w 7 częściach.


- Bucho - 01-10-2009

Crov napisał(a):No i toć przecież do tego piło twoje stwierdzenie. To moja córka i ja nie chcę, żeby moja córka uprawiała z kimś seks.

Moja corka nalezy wziac w cudzyslow...corka wogole, nie spotkalem sie z osoba, ktora majac dziecko mialaby w nosie, to ze corka lat 13 bylaby bzykana przez starego pryka (czy bzykana wogole) i nie chodzi tylko haslo: Nie, bo to moja corka, ale o: Nie, bo to jeszce dziecko...a to, ze juz piersi urosly?

Crov napisał(a):nie ma w tej kwestii żadnego absolutu i de facto autorytetu (najlepszy to ten biologiczny, ale jest raczej niedokładny, zmienia się, a do tego średnio pokrywa się z tym prawnym)


Jasne, masz 13-latki wygladajace jak 13-latki i 13 latki wygladajace jak 20-latki, ale chyba nie tak czesto...imho patrzac na biologie, wiek 16 lat jest logicznie bardziej bezpieczny i tyle. Dajac pozwolenie na grzmocenie 13 latek....na 1000 ( a nawet niech to bedzie 10 tys) przypadkow pewnie sie trafi jendo dziewcze bedace fizycznie jeszcze dzieckiem i co wtedy? Nic, bo to zgodne z prawem.


Teraz tez patrze gdzie my sie rozpisujemy...jesli cos krece, to sorry, ale...na ostanie 48 godzin przypadlo ok 6 godzin snu...:/


- Gal Anonim - 01-10-2009

Bucho, przenieśmy to na PW.

Przepraszam, pana Moderatora, za Off-topic. I tak warto byloby cala dysputę od wczesniejszy postów o Polańskim przenieść do tematu światopoglądowego.

Karaluch napisał(a):
Cytat:Ale narcyzm nie sprawi, że będzie miała potrzebę blokowania swojego popędu seksualnego - wręcz przeciwnie. Będzie po prostu myślała, że może wybrać ilu chce i jakich chce.

Z wysokim poczuciem własnej wartości przychodzą wysokie wymagania, których pierwszy lepszy koleś może nie spełnić.
Prawda, ale to nie znaczy, że będzie mniej seksu uprawiać. Zwłaszcza jeżeli długo będzie czekała, a w miarę tego będzie rosła jej chcica to w końcu obniży wymagania.


- Karaluch - 01-10-2009

Cytat: jeżeli długo będzie czekała, a w miarę tego będzie rosła jej chcica to w końcu obniży wymagania.

Można spróbować jeszcze kilku sposobów, np. odpowiednio wczesne poinformowanie dzieci o takim czymś, jak:

1. Masturbacja,
2. Petting.
3. Bezpieczny seks.

W ostateczności pozostaje:

4. Własny zamek ze smokiem lub/i atestowany pas cnoty,
5. Konsekrowane dziewictwo*,
6. Brom.

* do niczego, bo skuteczne tylko w pakiecie z religią.
No co, też jestem tylko teoretykiem wychowania.


- Azgaroth - 01-10-2009

Karaluch napisał(a):A nie lepiej wpoić jej nienormalnie wysokiego poczucia własnej wartości, żeby sama odwalała potencjalnych absztyfikantów?

Czyli jak kobieta chce się z kimś przespać to ma niskie poczucie własnej wartości?


- Mental - 01-10-2009

jest różnica między "przespać się z kimś, bo fajny gość", a kurwić się, bo super reżyser:) poza tym trzynastolatka to żadna kobieta - do bycia kobietą brakuje jej ponad dwóch dekad:)


- Azgaroth - 01-10-2009

Ja piszę ogólnie odnosząc się do "wpajania poczucia własnej wartości", a nie o przypadku Polańskiego.


- Mental - 01-10-2009

ja również piszę ogólnie:) laska z opinią kurwy raczej nie znajdzie lojalnego faceta:) zresztą - wisi mi to. ja tam się zadaje tylko z porządnymi niewiastami:)


- Mierzwiak - 01-10-2009

Mental napisał(a):ja tam się zadaje tylko z porządnymi niewiastami
To fanki Manna istnieją? : )


- Artemis - 01-10-2009

Istnieją.


- Karaluch - 01-10-2009

Cytat:Czyli jak kobieta chce się z kimś przespać to ma niskie poczucie własnej wartości?

Wut? To znaczy, tak, o czym świadczy, że kobiety o wysokim poczuciu własnej wartości zostają aż do śmierci dziewicami.


- Monika - 02-10-2009

Karaluch napisał(a):A nie lepiej wpoić jej nienormalnie wysokiego poczucia własnej wartości, żeby sama odwalała potencjalnych absztyfikantów?

Wysokiego poczucia wartości nie można wpoić czy nauczyć wyłącznie przez dobre wychowanie. Jest wiele czynników decydujących o tym czy dana osoba w życiu dorosłym będzie czuła się dowartościowana czy być może będzie osobą zakompleksioną. Wpływ na to mają czynniki: psychologiczne, fizyczne, społeczne oraz predyspozycje indywidualne.
Jeżeli jakaś dziewczyna trafi w środowisko gdzie będzie poniżana przez rówieśniczki i stanie się tak zwanym "outsiderem" to nie ma mowy o żadnym wykształceniu się poczucia własnej wartości. W takiej sytuacji muszą zadziałać rodzice, nauczyciele.

Karaluch napisał(a):Wut? To znaczy, tak, o czym świadczy, że kobiety o wysokim poczuciu własnej wartości zostają aż do śmierci dziewicami.

Nie, zakonnicami! ;)


- Anonymous - 02-10-2009

Czy moderator mógłby te śmieciowe rozmowy wyrzucić z tego tematu do np. tematu światopoglądowego?
Ja rozumiem drobny offtop, ale nie takie coś w temacie gdzie prezentuje się newsy ze świata filmu...



- Hitch - 02-10-2009

Hola, hola, panie kolego! Czerwony kolor jest tylko dla służb porządkowych, tak jak czerwony długopis dla pani w szkole.