Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Don Vito - 22-12-2009

Co do tego polskiego... pomyślałem sobie "wreszcie jakiś interesujący polski projekt". Wchodzę na filmweb i co widzę...
Cytat:Młody bokser Igor, dowiaduje się, że jest umierający. Chce więc pozostawić coś na świecie coś po sobie. Decyduje, że powinno być to dziecko. Zaczyna więc szukać kobiety, która zgodzi się mu je urodzić. Niedługo potem poznaje młodą Wietnamkę... Film opowiada o zderzeniu dwóch kultur: europejskiej i azjatyckiej.

Szkoda słów :/ Ale plakat fajny


- tomashec - 22-12-2009

Filmy o boksie ZAWSZE w cenie. Mam do nich słabość.


- Don Vito - 22-12-2009

Ale nie o bokserze, który chce zrobić dziecko, bo wie że umrze...


- simek - 22-12-2009

Pewnie boksu tam będzie tyle co kot napłakał, bo w co jak co, ale nakręcenie dobrych scen z walki bokserskiej póki co przerasta każdego reżysera w Polsce.
A sam plakat bardzo dobry.


- Jakuzzi - 22-12-2009

Plakat ok, ale ten do Epidemii milosci go przebija. Swoja droga dziwne, ze nikt do tej pory slowem sie na jego temat nie zajaknal. Kapitalny polski plakat - rarytas.


- Phlogiston2 - 23-12-2009

Ja się zająknąłem. Jednym słowem :oops:

Edit: Dokładnie ten, tomashcu

Edit2: Żeby nie było niedomówień- plakat zapodał Ronaldinho, ja tylko skomentowałem.


- tomashec - 23-12-2009

Jak już gadasz o nim to byś zarzucił linkiem. ;) To ten?
[Obrazek: 22962_3.jpg]


- Jakuzzi - 23-12-2009

Tomash, plakat jest wklejony na poprzedniej stronie - myslisz, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy do niego pilem? ;)


- B2Ka - 23-12-2009

Nowy plakat Inception:

[Obrazek: news_inception04.jpg]


- tomashec - 23-12-2009

Jakuzzi napisał(a):Tomash, plakat jest wklejony na poprzedniej stronie - myslisz, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy do niego pilem? ;)

Kurde przegapiłem, sorry :oops: - sam nie wiem jak.
A już myślałem, że zacząłeś śledzić produkcje rodem z naszego pięknego kraju :wink:


- BezcelowyAlbatros - 26-12-2009

Co prawda to nie plakat, ale za to fajne nawiązanie do posterów promujących serię "Saw".

[Obrazek: 2crsoc41.jpg]

P.S. Muzyka raczej w nie moim guście, ale okładka zarąbista :)


- Gal Anonim - 29-12-2009

Super stuff.

[Obrazek: 5635.$.jpg]
[Obrazek: 5636.$.jpg]


- Snuffer - 29-12-2009

Mierzwiak, do boju ;)


- SonnyCrockett - 29-12-2009

Wiem co będę robił w życiu...zostanę projektantem plakatów do polskich filmów z moją obsługą GIMPa i Painta poradzę sobie w branży na luzie :) A jak już będę bogatszy to pieprzne se poradnik do jakiegoś Photoshopa i będę trzepał już mega kasę :P


- Snappik - 29-12-2009

Szyc rządzi :D


- Mefisto - 29-12-2009

napiszę to po raz kolejny - już gorzej się nie da...aż do następnego żenującego filmu


- Mierzwiak - 29-12-2009

Snuffer napisał(a):Mierzwiak, do boju ;)
Phi, to jest płotka. Wolę grube ryby :)

Spójrzcie na to: http://www.impawards.com/2010/i_love_you_phillip_morris_ver2_xlg.html [szczególnie na McGregora] :shock:

Jak tylko dorwę wersję w rozdziałce HarDkorowej opiszę na sweet blogasku.


- Jakuzzi - 29-12-2009

Ale plakat fajny. Swoja droga wciaz nie moge doczekac sie tego filmu...


- Luis Cyfer - 08-01-2010

fajny plakat. podoba mi sie mnie mi:

[Obrazek: TheGuitarPoster.jpg]


- tomashec - 08-01-2010

Rosyjski plakat do Phillip Morris to hit!
Bezbłędny! <rotfl>