![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Don Vito - 22-12-2009 Co do tego polskiego... pomyślałem sobie "wreszcie jakiś interesujący polski projekt". Wchodzę na filmweb i co widzę... Cytat:Młody bokser Igor, dowiaduje się, że jest umierający. Chce więc pozostawić coś na świecie coś po sobie. Decyduje, że powinno być to dziecko. Zaczyna więc szukać kobiety, która zgodzi się mu je urodzić. Niedługo potem poznaje młodą Wietnamkę... Film opowiada o zderzeniu dwóch kultur: europejskiej i azjatyckiej. Szkoda słów :/ Ale plakat fajny - tomashec - 22-12-2009 Filmy o boksie ZAWSZE w cenie. Mam do nich słabość. - Don Vito - 22-12-2009 Ale nie o bokserze, który chce zrobić dziecko, bo wie że umrze... - simek - 22-12-2009 Pewnie boksu tam będzie tyle co kot napłakał, bo w co jak co, ale nakręcenie dobrych scen z walki bokserskiej póki co przerasta każdego reżysera w Polsce. A sam plakat bardzo dobry. - Jakuzzi - 22-12-2009 Plakat ok, ale ten do Epidemii milosci go przebija. Swoja droga dziwne, ze nikt do tej pory slowem sie na jego temat nie zajaknal. Kapitalny polski plakat - rarytas. - Phlogiston2 - 23-12-2009 Ja się zająknąłem. Jednym słowem :oops: Edit: Dokładnie ten, tomashcu Edit2: Żeby nie było niedomówień- plakat zapodał Ronaldinho, ja tylko skomentowałem. - tomashec - 23-12-2009 Jak już gadasz o nim to byś zarzucił linkiem. ;) To ten?
- Jakuzzi - 23-12-2009 Tomash, plakat jest wklejony na poprzedniej stronie - myslisz, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy do niego pilem? ;) - B2Ka - 23-12-2009 Nowy plakat Inception:
- tomashec - 23-12-2009 Jakuzzi napisał(a):Tomash, plakat jest wklejony na poprzedniej stronie - myslisz, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy do niego pilem? ;) Kurde przegapiłem, sorry :oops: - sam nie wiem jak. A już myślałem, że zacząłeś śledzić produkcje rodem z naszego pięknego kraju :wink: - BezcelowyAlbatros - 26-12-2009 Co prawda to nie plakat, ale za to fajne nawiązanie do posterów promujących serię "Saw". ![]() P.S. Muzyka raczej w nie moim guście, ale okładka zarąbista :) - Gal Anonim - 29-12-2009 Super stuff. ![]()
- Snuffer - 29-12-2009 Mierzwiak, do boju ;) - SonnyCrockett - 29-12-2009 Wiem co będę robił w życiu...zostanę projektantem plakatów do polskich filmów z moją obsługą GIMPa i Painta poradzę sobie w branży na luzie :) A jak już będę bogatszy to pieprzne se poradnik do jakiegoś Photoshopa i będę trzepał już mega kasę :P - Snappik - 29-12-2009 Szyc rządzi :D - Mefisto - 29-12-2009 napiszę to po raz kolejny - już gorzej się nie da...aż do następnego żenującego filmu - Mierzwiak - 29-12-2009 Snuffer napisał(a):Mierzwiak, do boju ;)Phi, to jest płotka. Wolę grube ryby :) Spójrzcie na to: http://www.impawards.com/2010/i_love_you_phillip_morris_ver2_xlg.html [szczególnie na McGregora] :shock: Jak tylko dorwę wersję w rozdziałce HarDkorowej opiszę na sweet blogasku. - Jakuzzi - 29-12-2009 Ale plakat fajny. Swoja droga wciaz nie moge doczekac sie tego filmu... - Luis Cyfer - 08-01-2010 fajny plakat. podoba mi sie mnie mi:
- tomashec - 08-01-2010 Rosyjski plakat do Phillip Morris to hit! Bezbłędny! <rotfl> |