![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - nawrocki - 22-08-2017 Przecież Polacy nigdy nie umieli w komedie - Seksmisja, Kiler, Chłopaki nie płaczą, Bareja, Koterski i to w zasadzie tyle, reszta to pażdzierze ew. średniaki. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 22-08-2017 Ej, Bitwa Warszawska 1920 była zajebista. RE: Zapowiedzi - nawrocki - 22-08-2017 Jeśli już podchodzimy w ten sposób, to owszem, Polacy co roku dostarczają znakomitą komedię. :) Sala samobójców, Smoleńsk, Hans Kloss, Tajemnica Westerplatte, Bitwa pod Wiedniem, Obce ciało... jest tego trochę. :) RE: Zapowiedzi - Dr Strangelove - 22-08-2017 (22-08-2017, 12:54)Pelivaron napisał(a):Oj to wolę nie oglądać trailera. Już sam ten opis wywołał u mnie histeryczny śmiech. Jakbym zobaczył to bym umarł.(22-08-2017, 12:50)Snuffer napisał(a): Najlepszy żart jest gdy bohater wchodzi do gabinetu.. Dzwoni telefon i podnosi słuchawkę, ale dźwięk nadchodzącego połączenia wciąż słychać. Okazuje się, że to dzwonił drugi telefon, tuż z boku :) RE: Zapowiedzi - Tomasz099 - 22-08-2017 Uśmiałem się na trailerze na tyle, że z niecierpliwością czekam na film. Wszystko mnie rozbawiło! RE: Zapowiedzi - shamar - 29-08-2017 Polaki nacjosatki vs cudowni anarchiści https://naekranie.pl/aktualnosci/agata-kulesza-kontra-skutki-marszu-niepodleglosci-pierwsze-zdjecia-z-filmu-pewnego-razu-w-listopadzie-2264116 RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 30-08-2017 RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 30-08-2017 czo te zblizenia ło jeny RE: Zapowiedzi - Klos60 - 04-09-2017 (30-08-2017, 11:03)Crov napisał(a): czo te zblizenia ło jeny o tym samym pomyslalem :D hahha RE: Zapowiedzi - Kerev - 25-09-2017 Ludzie, drugie w tym tysiącleciu polskie sci-fi. RE: Zapowiedzi - Quay - 18-10-2017 Przejrzałam temat, ale nie znalazłam zwiastuna, w którym niejaki Piękny Władzio zapowiada film biograficzny o sobie. Zatem RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 18-10-2017 Film średni. Wczoraj miałem okazję oglądać. Próba stworzenia polskiego noir, z dupiastym twistem. RE: Zapowiedzi - Quay - 18-10-2017 Och. A "Wyborcza" pieje, że Chyra jak nowy Hannibal Lecter i w ogóle super. Nawet brałam pod rozwagę, żeby iść, bo ten zwiastun mi się podoba, choć obawiałam się zawalenia klimatu epoki. No ale dobra, nie idę. A jaki jest ten słaby twist? RE: Zapowiedzi - Pelivaron - 18-10-2017 (18-10-2017, 18:42)Quay napisał(a): A jaki jest ten słaby twist? Wiesz, ja wychodzę z założenia, że kazdy powinien samemu obejrzeć film i wyrobić sobie opinię. Co do Hannibala - są takie dwa ujęcia, że Chyra przypomina tego kultowego bohatera. To aż bije z ekranu. Też mi się to średnio podobało. RE: Zapowiedzi - OGPUEE - 11-11-2017 Polskie "Wspaniałe Stulecie" Póki co jeszcze jako tako wygląda i nie czuję zażenowania. No, może aktorstwo kuleje. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 11-11-2017 Wiochy nie ma, kinowa panorama to miłe zaskoczenie, ale nie jest to coś co chciałoby mi się oglądać. RE: Zapowiedzi - shamar - 19-11-2017 Skasowali to wstawiam. Niestety ale wygląda jak droższy teatr. Gdzie temu do "Wspaniałego stulecia". A wystarczyłoby wybrać taki sposób filmowania, żeby bardziej przypominało film kinowy RE: Zapowiedzi - Snuffer - 19-11-2017 W czym Wspaniałe Stulecie wygląda lepiej? W życiu nie widziałem odcinka, ale przy podobnym twierdzeniu na fb ktoś wrzucił zwiastun i ja nie widzę wielu różnić. RE: Zapowiedzi - shamar - 24-11-2017 Wygląda drożej. Jest filmowane lepiej. Ma ten filmowy look. Tymczasem. To wcale nie wygląda najgorzej. RE: Zapowiedzi - Quay - 27-11-2017 Nie tylko nie najgorzej, ale naprawdę dobrze, może nawet więcej niż dobrze. Plus za nowe, nieznane twarze i folkową muzykę, czuć klimat dawnej Słowiańszczyzny. Czuję się zachęcona. Mam tylko nadzieję, że czar nie pryśnie w momencie, gdy zaczną gadać. Btw czy ta zapowiedź nie powinna być w dziale "Seriale"? |