![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Jakuzzi - 10-01-2010 http://www.impawards.com/2010/edge_of_darkness_ver3_xlg.html Oh, yeah. - Mefisto - 10-01-2010
- Bucho - 11-01-2010 Luis Cyfer napisał(a):fajny plakat. podoba mi sie mnie mi: Gryf jakis taki...krotki. Jakuzzi napisał(a):http://www.impawards.com/...s_ver3_xlg.html "Oh, yeah" wersja ironiczna jak sadze, bo plakat mocno sredni, zeby nie powiedziec slaby ;) PS Jedyny plus, to: Mel Gibson of SS 8) - slepy51 - 14-01-2010 Nowy plakat "Wolfmana" autorstwa samego Basila Gogosa: Większy tutaj, natomiast wywiad z autorem tu. - Azgaroth - 15-01-2010
- wujo444 - 15-01-2010 Wolfman - cudo. Connected - nie wiem o co chodzi w filmie, ale plakat jakis nijaki. - Karol - 15-01-2010 ![]() Imho całkiem niezła rzecz jak na polską okładkę DVD - szczególnie świetny jest motyw nad tytułem. - Mierzwiak - 15-01-2010 Karol napisał(a):niezła rzecz jak na polską okładkę DVDBrytyjczycy mają taką samą, więc - na szczęście - Kino Świat nie ma z tym nic wspólnego ;) - Karol - 15-01-2010 I wszystko jasne :D. Ale i tak trzeba się radować, że Kino Świat nie zdecydowało się na własną okładkę, z cyklu "Pięć minut z Photoshopem"... - B2Ka - 15-01-2010 Plakaty do nowego filmu Machulskiego: ![]()
- slepy51 - 15-01-2010 Taka bardziej ciekawostka: przypadkowo znalazłem śmigając po necie kilka niewykorzystanych grafik do "Rogue" McLeana: Jak dla mnie trzy pierwsze najlepsze, ze wskazaniem na dwójkę (kapitalna kolorystyka), jedynkę (choć za bardzo kojarzy się z "Komodo") i trójkę, gdyby ta była w oryginalnej wielkości tak jak głosi taglajn. Na stronce Jeremy'ego Saundersa trochę więcej tego typu rzeczy. - Albertino - 16-01-2010 Zauważyliście, że plakaty do filmu Machulskiego nie mają pod spodem litanii sponsorów? Więc jednak się da. - military - 16-01-2010 Ale ogólnie ciągle się nie da. Ani robić plakatów, ani kręcić filmów - bo wychodzi podróbka. W tym przypadku na dodatek z beznadziejnym, teatralnym makijażem. - soldamn - 16-01-2010 Ale przecież o to w tym filmie chodzi? ten makijaż jest jak najbardziej zamierzony. - Mierzwiak - 16-01-2010 Co nie znaczy że wygląda to dobrze, bo nie wygląda. A plakaty jak pierwsze próby z photoshopem, tylko czemu je opublikowano? - Jakuzzi - 16-01-2010 Machulski niby taki profesjonalista, a promuje film tak fatalnymi, zalosnymi technicznie plakatami. - Bucho - 16-01-2010 Plakaty jak plakaty (Avatar tez mial fatalne) mnie bardziej odstrasza makijaz rodem z teatrzykow szkolnych - jizas, ale tandeta (no chyba, ze to swiadomy uklon do klasykow z lat 20. XX wieku 8) ) - Mefisto - 16-01-2010
- tomashec - 16-01-2010 "Kołysanka" to ma być taka polska rodzina Addamsów czy jak? - Cassel - 17-01-2010 Heh, czekam na polską komedię, w której głównymi bohaterkami będą dziwki w burdelu. Tagline będzie pewnie brzmiał: "Wykurwista komedia". ;) |