Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Jakuzzi - 10-01-2010

http://www.impawards.com/2010/edge_of_darkness_ver3_xlg.html

Oh, yeah.


- Mefisto - 10-01-2010

[Obrazek: Red-Riding.jpg]
[Obrazek: lahorde.jpg]


- Bucho - 11-01-2010

Luis Cyfer napisał(a):fajny plakat. podoba mi sie mnie mi:



Gryf jakis taki...krotki.


Jakuzzi napisał(a):http://www.impawards.com/...s_ver3_xlg.html
Oh, yeah.


"Oh, yeah" wersja ironiczna jak sadze, bo plakat mocno sredni, zeby nie powiedziec slaby ;)




PS Jedyny plus, to: Mel Gibson of SS 8)


- slepy51 - 14-01-2010

Nowy plakat "Wolfmana" autorstwa samego Basila Gogosa:

[Obrazek: wolfmanchudcorner2500.jpg]

Większy tutaj, natomiast wywiad z autorem tu.


- Azgaroth - 15-01-2010

[Obrazek: i_connectedposter.jpg]


- wujo444 - 15-01-2010

Wolfman - cudo.

Connected - nie wiem o co chodzi w filmie, ale plakat jakis nijaki.


- Karol - 15-01-2010

[Obrazek: e2dd9b9c0fcc23fdc62143fe06a4f153.jpg]

Imho całkiem niezła rzecz jak na polską okładkę DVD - szczególnie świetny jest motyw nad tytułem.


- Mierzwiak - 15-01-2010

Karol napisał(a):niezła rzecz jak na polską okładkę DVD
Brytyjczycy mają taką samą, więc - na szczęście - Kino Świat nie ma z tym nic wspólnego ;)


- Karol - 15-01-2010

I wszystko jasne :D. Ale i tak trzeba się radować, że Kino Świat nie zdecydowało się na własną okładkę, z cyklu "Pięć minut z Photoshopem"...


- B2Ka - 15-01-2010

Plakaty do nowego filmu Machulskiego:

[Obrazek: 6107.$.jpg]

[Obrazek: 6108.$.jpg]


- slepy51 - 15-01-2010

Taka bardziej ciekawostka: przypadkowo znalazłem śmigając po necie kilka niewykorzystanych grafik do "Rogue" McLeana:

[Obrazek: 455057_rogue.jpg] [Obrazek: 455062_rogue2.jpg] [Obrazek: 455064_rogue3.jpg]
[Obrazek: 455067_rogue6.jpg] [Obrazek: 455068_rogue7.jpg] [Obrazek: 455070_rogue-draft-8.jpg]

Jak dla mnie trzy pierwsze najlepsze, ze wskazaniem na dwójkę (kapitalna kolorystyka), jedynkę (choć za bardzo kojarzy się z "Komodo") i trójkę, gdyby ta była w oryginalnej wielkości tak jak głosi taglajn.

Na stronce Jeremy'ego Saundersa trochę więcej tego typu rzeczy.


- Albertino - 16-01-2010

Zauważyliście, że plakaty do filmu Machulskiego nie mają pod spodem litanii sponsorów? Więc jednak się da.


- military - 16-01-2010

Ale ogólnie ciągle się nie da. Ani robić plakatów, ani kręcić filmów - bo wychodzi podróbka. W tym przypadku na dodatek z beznadziejnym, teatralnym makijażem.


- soldamn - 16-01-2010

Ale przecież o to w tym filmie chodzi? ten makijaż jest jak najbardziej zamierzony.


- Mierzwiak - 16-01-2010

Co nie znaczy że wygląda to dobrze, bo nie wygląda. A plakaty jak pierwsze próby z photoshopem, tylko czemu je opublikowano?


- Jakuzzi - 16-01-2010

Machulski niby taki profesjonalista, a promuje film tak fatalnymi, zalosnymi technicznie plakatami.


- Bucho - 16-01-2010

Plakaty jak plakaty (Avatar tez mial fatalne) mnie bardziej odstrasza makijaz rodem z teatrzykow szkolnych - jizas, ale tandeta (no chyba, ze to swiadomy uklon do klasykow z lat 20. XX wieku 8) )


- Mefisto - 16-01-2010

[Obrazek: mulanposter2.jpg]


- tomashec - 16-01-2010

"Kołysanka" to ma być taka polska rodzina Addamsów czy jak?


- Cassel - 17-01-2010

Heh, czekam na polską komedię, w której głównymi bohaterkami będą dziwki w burdelu. Tagline będzie pewnie brzmiał: "Wykurwista komedia". ;)