Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



Gorące wieści, plotki itp. - Great Gonzo - 29-08-2005

Pomyślałem, ze może warto założyć topic dla różnych wiadomości znalezionych w necie o różnym stopniu wiarygodności, żeby nie zaśmiecać różnych działów. Nie wiem, może to głupi pomysł, ale tak mi się pomyślało:wink:
Na interii(http://film.interia.pl/news?inf=660906) wyczytałem, że Spielberg znów się za remake filmu sf bierze. Tym razem ma to być "When Worlds Collide". Nie wiem jak Was, ale mnie to zaciekawiło, o ile oczywiście ta wiadomość to nie jakiś dziennikarski wybryk, może chce pokazać, że stać go na znacznie więcej niż WoW, na co liczę. Ja jakoś czuję głód dobrej fantastkyki katastroficznej, bo w sumie wszystkim dotychczasowym obrazom ,bynajmniej tym chcącym podejść do tematu trochę poważniej, można dość dużo zarzucić, dlatego z ciekawością będę obserwował bieg wydarzeń. Swoją drogą oryginalna wersja jest podobno całkiem dobra, czy ktoś może ją widział?


- LPC - 30-08-2005

jezeli to prawda to bedzie znoow kaszana w stylu armagedonu "dwie lecace planety w kierunku ziemi" gdy koło nas przeleca zniszcza ziemie i pewnie wnuki liv i bena które odziedziczyły firmę wiertniczą polecą na te planety promem columbia2 i majac jedynie 20 dni zdaża przewiercic sie do jądra i wysadzic obie planety

BTW sory za spojlery :lol:


- Great Gonzo - 30-08-2005

Ja tam do Spielberga, mimo nie do końca udanego WoW (Terminalu niestety jeszcze nie widziałem) jednak trochę zaufania wciąż mam. Choć z drugiej strony, jasne, też wolałbym coś bardziej oryginalnego.


- LPC - 30-08-2005

Great Gonzo napisał(a):(Terminalu niestety jeszcze nie widziałem) .
nie oglądaj...

cast away na lotnisku czyli nuuuda


- Dusqmad - 11-09-2005

Podsumowanie letniego sezonu w kinach


- Great Gonzo - 15-09-2005

Łódzki projekt Lyncha:
http://film.onet.pl/0,0,1164036,wiadomosci.html
Może być ciekawie.


- military - 15-09-2005

Co do tego projektu Spielberga, to może być ciekawie, bo wciąż mam w pamięci świetną scenę z nowego Wehikułu czasu, kiedy bohater zatrzymał się na chwilę tuż przed kolizją Ziemi z Księżycem.

PS
A Terminal to film co najmniej dobry.

PS2
"Bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej".


- Dusqmad - 16-09-2005

Nowy film Tomasza Bagińskiego


- Dusqmad - 29-01-2006

Ciekawe :lol:
W Bollywood powstaje remake "Podziemnego kręgu"

A tu:
Podsumowanie 2005 roku w kinach na świecie

Pierwszą trójkę łatwo było przewidzieć, choć ja raczej obstawiałem na "Zemstę Sithów".


- Kakapo - 29-01-2006

Dusqmad napisał(a):Ciekawe :lol:
W Bollywood powstaje remake "Podziemnego kręgu"
Czasem mydło, czasem deszcz...


- massif - 29-01-2006

Kakapo napisał(a):Czasem mydło, czasem deszcz...

A nawet "Czasem mydło, czasem dreszcz..." ;)


- Dusqmad - 30-01-2006

Kolejny nietypowy news dotyczący Bollywood ;):
10-letni reżyser rozpoczyna podbój Bollywood

10-latek filmowcem? Brzmi groźnie ;)


- Kakapo - 30-01-2006

Dusqmad napisał(a):Kolejny nietypowy news dotyczący Bollywood ;):
10-letni reżyser rozpoczyna podbój Bollywood

10-latek filmowcem? Brzmi groźnie ;)
Jak miałem dziesięć lat, to nakręciłem kamerą wujka film o niejakim Gotfrydzie (była taka książka pani Haliny Górskiej, wydana przez Nową Księgarnię w takiej serii z czerwoną okładką... Książka była o cudownym dziecku-rycerzu coś tam coś tam, kochałem ją miłością najwierniejszą i najczystrzą). Pościągałem wszystkie lalki z osiedla (odtwórca roli Godfryda nie miał ręki), z ręcznika zrobiłem jezioro, z poduszek góry, wcale źle nie wyszło, gdzię jeszcze mam na kasecie...

Btw, ciekawi mnie, kim ten dzieciak jest. Jak jest mowa o cudownych dzieciach to na koniec zawsze okazuje się, że jak mały literat, to dzieciak wydawców, jak mały muzyk, to dzieciak muzyków itd...


- Mefisto - 31-01-2006

w księdze rekordów stoi, że najmłodszy rezyser miał coś koło 12


- Dusqmad - 03-02-2006

Brad Pitt chciałby zagrać geja:
http://film.onet.pl/0,0,1252298,wiadomosci.html

Ciekawe, czy po takim występie przybyłoby mu fanek, czy ubyło :lol:


- DUX - 03-02-2006

Kakapo napisał
>Jak miałem dziesięć lat, to nakręciłem kamerą wujka film
>o niejakim Gotfrydzie

Jak ja miałem 10 lat i brat pożyczył od kolegi kamerę Panasonic (taką dużą, na dużą kasetę VHS i na ramieniu trzymaną) i miałem ją do dyspozycji na jakieś 15 minut, to nagrałem otwarty kibel i otwarte łóżko z pościelą w środku. Nawet z perspektywy czasu nie potrafię tego zrozumieć ;)


- Kakapo - 04-02-2006

Wodzu, poczytaj wykłady Freuda, może kiedyś zrozumiesz ;)


- DUX - 04-02-2006

Właśnie kilka dni temu dotarła do mnie książka "Wstęp do psychoanalizy" Freuda, więc chyba jakiś prorok jesteś czy jasnowidz jakiś ;)


- Dusqmad - 05-02-2006

Marilyn Manson, jeden z najbardziej kontrowersyjnych muzyków chce, aby Angelina Jolie zagrała w jego najnowszym filmie, którego jest również scenarzystą, czyli "Phantasmagora: The Visions Of Lewis Carroll". Pragnie, aby Angelina wystąpiła w roli Czerwonej Królowej. W roli Alicji wystąpi zaś modelka, Lily Cole. Do obsadzenia zostały jeszcze dwie bliźniaczki, ale jak na razie brakuje chętnych. Oto wymagania ;):
"Mogę dodać, że dziewczyny, które zagrają Tweedle Dee i Dum to bliźniaczki, które będą uprawiać przed kamerą prawdziwy seks. Lubię realizować swoje marzenia".
W kazdym razie ciekaw jestem co z tego wyjdzie. Manson jak na razie ma na koncie "Guns, God and Government World Tour" i krótkometrażowy "Doppelherz". Robowi Zombie się udało, więc zobaczymy :P.


- Dusqmad - 12-02-2006

Koniec Jasia Fasoli. Rowan Atkinson wraz z Richardem Curtisem pracuje teraz nad scenariuszem do ostatniego filmu z tym bohaterem.
"To będzie ostatnie tchnienie Pana Fasoli. Richard i ja pracujemy nad scenariuszem filmu, który powstanie prawdopodobnie w Europie. Najlepiej w obcym kraju, w którym Fasola nie będzie potrafił się dogadać".
Trochę szkoda, że to już koniec. Filmy i serial o Jasiu Fasoli zawsze bawiły do łez, a ja o dziwo nigdy nie miałem dość Atkinsona. Mimo to kolejna część zapowiada się bardzo ciekawie. Już po przeczytaniu o prawdopodobnej fabule mogłem się tylko uśmiechnąć.