Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 13-09-2011

(07-09-2011, 09:25)Jakuzzi napisał(a):
(06-09-2011, 23:46)Crov napisał(a): Szczerze to zainteresuje mnie jako prowadzący tylko, jeżeli dadzą mu Gervaisa jako partnera, który będzie non stop komentował ironicznie karierę Murphy'ego.

Ironiczne komentarze na temat kariery Eddiego na pewno będą, tylko że ze strony jego samego. ;)
Wracając do tego... Eddie Murphy jakoś nigdy nie sprawiał wrażenia gościa z dystansem do samego siebie. Nie widziałem ani razu, żeby żartował z ostatnich dwudziestu lat swojej kariery, które w dużej mierze składały się z filmowych porażek. Stąd moja obawa.



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 13-09-2011

http://www.slashfilm.com/point-break-reboot/

http://www.slashfilm.com/top-gun-converted-3d/

Czy ktoś może mi powiedzieć co się do kroćset fur beczek! dzieje?!




RE: Gorące wieści, plotki itp. - Martinipl - 13-09-2011

z ciekawych rzeczy w pierwszym newsie jest to, że Scott będzie kręcił nowego Blade Runnera (sequel albo prequel).


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 13-09-2011

Sensowność nowego Blade Runnera będzie można ocenić po premierze Prometeusza. Niemniej o tyle dziwny mi się ten projekt wydaje, że BR nie jest marką o jakimś kasowym potencjale. Nawet przy całym aktualnym hajpie na wersje reżyserską nie wydaje mi się, aby - powiedzmy - 150 baniek mogło się zwrócić. Chyba, że zrobią z tego akcyjniaka, co jest niestety wielce prawdopodobne.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 13-09-2011

A ja ciągle żywię się nadzieją, że ten film nie powstanie. Niedawno słyszałem plotki, że podobno adaptacja "Monopoly" coraz bliżej, co mnie o dziwo cieszy. Niech Ridley bierze się za wszystko tylko nie za "Blade Runnera".


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Perfik - 13-09-2011

Adaptacja Monopoly coraz bliżej? Z tego co wiem, to Universal już parę miesięcy temu zrezygnował z całego projektu.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Motoduf - 14-09-2011

(13-09-2011, 12:34)Albertino napisał(a): Zawsze mnie zastanawiało jak to się dzieje, że twórca o wielkiej intuicji, kręcący niejednokrotnie dzieła wybitne (czyli wiedzący jak "to" się robi), nagle kręci gniota.

Wydaje mi się, że w tym wypadku odpowiedź może być bardzo prosta - starość ; )




RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 14-09-2011

[Obrazek: 6f6q2.jpg]

http://www.rickygervais.com/thissideofthetruth.php

Awesome!


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Jakuzzi - 14-09-2011

Ciekawe czy to wypali. W każdym razie piszę się na to.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Martinipl - 14-09-2011

(13-09-2011, 23:00)Lawrence napisał(a): A ja ciągle żywię się nadzieją, że ten film nie powstanie. Niedawno słyszałem plotki, że podobno adaptacja "Monopoly" coraz bliżej, co mnie o dziwo cieszy. Niech Ridley bierze się za wszystko tylko nie za "Blade Runnera".

Co jak co, ale RS czuje ten klimat - i, choćby mnie na kole łamali, nie chcę (jeśli do tego dojdzie) aby inny reżyser brał się za to. Wierzę ()o tak!), iż RS nie potrzebuje nowego spojrzenia, a nade wszystko, stare, ponure wizje. Jeśli BR ma być tykany przez hollywood, niech bierze się za to RS, albo nikt inny.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 16-09-2011

a Oleszczyk broni "Twixt": http://www.filmweb.pl/article/TORONTO+2011+Emmerich+czyta+Szekspira-77881

"Tetro" też miał sporo negatywnych recenzji, a nie było wcale tak źle (rzekłbym nawet, że nieźle), więc mimo wszystko poczekam i sam ocenię.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 17-09-2011

Cytat:With actor Ryan Gosling and director Nicolas Winding Refn gathering plenty of critical attention for their action-drama DRIVE, we're wondering what they can do with their next collaboration.

The duo are updating LOGAN'S RUN, the sci-fi novel previously adapted as a cheesy 1976 movie with Michael York and AMERICAN WEREWOLF IN LONDON babe Jenny Agutter.

And no one is more aware of that pungent cheese odor than Gosling. When asked if their version would draw influence from the first movie, the actor tells flixist: "No, because it?s so different from our idea for LOGAN'S and we want to go back more to the book. Also, we have other ideas. And that film was shot in a mall in the 70s. I can?t see how it would influence us. I?ve been really enjoying the process of developing it. We?re focusing on that. We?re trying to create this world and make a movie we want to see, like we did with DRIVE."

LOGAN?S RUN (based on a 1967 novel by William F. Nolan and George Clayton Johnson) was set in a futuristic society where gem-palmed citizens willingly die at a certain age (21 in the book, 30 in the movie) as a means of population control. Logan is a ?Sandman?, a law officer sent to hunt humans who escape the city to continue existing after their designated death day, and while on the hunt he ultimately discovers reasons to keep living.

Bryan Singer, Carl Rinsch (47 RONIN) and Joseph Kosinski (TRON LEGACY) have all been attached to direct during the project's lengthy development.


Source: flixist


Cytat:James Franco is a man of many projects. I have no issue with this whatsoever.

At the beginning of the year, Franco really wanted to direct an adaptation of Cormac McCarthy's "Blood Meridian". There was really no update on the issue after it was initially brought up. However, at TIFF this year the question was asked if Franco was actually going to do the adaptation. This is what he said:

?We shot a 20 minute test of it (Blood Meridian) that turned out pretty well? we were gearing up to do the feature but that for various reasons is on hold, but we are going to make a movie based on his (Cormac McCarthy?s) third book Child Of God.?

So on top of doing "Blood Meridian", he also wants to do "Child of God". I don't blame him. McCarthy created some great literary material to work with.

Here's a summary of "Child of God": ?Set in mountainous Servier Sounty, Tennessee Child of God tells the story of Lester Ballard, a dispossessed, violent man whom the narrator describes as ?a child of God much like yourself perhaps.? Ballard?s life is a disastrous attempt to exist outside the social order. Successively deprived of parents and homes and with few other ties, Ballard descends literally and figuratively to the level of a cave dweller as he falls deeper into crime and degradation.?

Source: We Got This Covered



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mickey - 20-09-2011

Nowy film Malicka


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bucho - 02-10-2011

http://www.filmweb.pl/news/Diego+Klattenhoff+w+scenie+otwieraj%C4%85cej+%22Pacific+Rim%22-78342

Kolejny projekt od Del Toro (ktory to juz?) Brzmi ok, potwory z innego wymiaru vs. mechy - z takim rezyserem moze wyjsc cos przyjemnego dla oka, ale nie absolutnie durnego. Filmy z mechami w tle zawsze mile widziane, tylko niech to bedzie jakis futurystyczny swiat, a nie cyrk w stylu :"z dupska wyciagamy technolgie i tworzymy mechy, bo czolgi, wyrztunie rakiet i mysliwce nie daja rady". No nic, zobaczymy co z tego wyjdzie, choc pewnie Del Toro odda rezyserke w inne rece.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Danus - 02-10-2011

Mechy? Potwory? Inwazja? Brzmi ciekawie, ale jaki to ma budżet?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 02-10-2011

Skąd takie wnioski? Od dość dawna wiadomo, że Del Toro jest reżyserem tego filmu i liczne wypowiedzi wskazują, że cieszy się, iż wreszcie znalazł jakiś pewny projekt. Nie sądzę, aby zrezygnował, chyba że wytwórnia nie zgodzi się na budżet, bo słyszałem, że szacowany jest na kwotę zbliżoną do 200 milionów, a na podobny okres szykuje się premiera remake'u "Godzilli". Cóż, zobaczymy :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bucho - 02-10-2011


Mialem taki sen, Del Toro mial juz rezyserowac jakies 473 filmy, wiec nic nie jest tutaj pewne ;) Na moje to niech on rezyseruje, lepszy wybor niz Mcbayomerich <ok>


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Azgaroth - 03-10-2011

(02-10-2011, 22:04)Bucho napisał(a): Filmy z mechami w tle zawsze mile widziane,

Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mało jest filmów aktorskich, które wykorzystują mechy.




RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bucho - 03-10-2011

Dokladnie!


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Lawrence - 03-10-2011

Hm, brzmi to trochę jak skrzyżowanie Lovecrafta, Evangelionu i filmu o inwazji kosmitów. Sam nie wiem co o tym myśleć.