Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 13-01-2012

(13-01-2012, 19:28)Hitch napisał(a): "Firefly" powraca?

http://geek-news.mtv.com/2011/12/15/will-netflix-bring-back-joss-whedons-firefly-nathan-fillion-says-hmmm/

chyba bym zszedł z radości :D


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Hitch - 14-01-2012

Ja bardziej :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 20-01-2012

Nie dotyczy to bezpośrednio filmów, ale jednak, zwłaszcza, że dotyczy bardzo głośnego ostatnio SOPA. Rząd USA zamknął Megaupload, a w ramach odwetu Anonymous zamknął ich strony:

http://rt.com/usa/news/anonymous-doj-universal-sopa-235/


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 20-01-2012

Lepiej żeby mi filesonica nie zamknęli :]


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Khet - 20-01-2012

Oczywiście większość portali nazywa inteligentnie Megaupload "znanym serwisem pirackim", łojbosz.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 20-01-2012

Megaupload był fajny, bo jak coś tam wsadziłeś to mogło być na wieczność, a w przypadku innych stron tego typu to po jakimś czasie jest dupa.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - BezcelowyAlbatros - 20-01-2012

No i jako, bodajże, jedyny hosting w postaci darmowej nie atakował captcha, oraz miał przyzwoite transfery. R.I.P.
Swoją drogą, zastanawiam się, jak to się ma do tego, że ludzie mieli tam abonamenty powykupowane (widziałem opcje nawet na jeden rok). Czytałem na jakiejś stronie masę komentarzy, ludzi, którzy utracili dane, w postaci własnych dokumentów, zdjęć i plików. Nie wiem, czy wszystkie te akcje są w jakiś sposób przemyślane - co z tego, że część (może większa, ja nie wiem) treści tam umieszczany miała była piracka, skoro założenie hostingu same w sobie nielegalne nie są. Zresztą, jak wypowiadali się właściciele Megaupload, wszystkie zgłoszone, podejrzane linki i konta były systematycznie kasowane. Nie rozumiem w czym rzecz, zwłaszcza w kontekście tych aresztowań - przecież to nie oni uprawiali proceder, no nie? To tak, jakby, nie wiem, zamknąć sklep AGD, po ktoś tam użył widelca, żeby zadźgać teściową albo wrzucił kupioną suszarkę do włosów, do wanny kąpiącej się żony ;-)

Inna sprawa, słyszeliście, o akcji polskich policjantów, którzy zamknęli pewien bar, w którym można było przy piwku pograć na konsolach. Zamknęli, bo właściciele baru nie mieli licencji na "publiczne odtwarzanie" gier - licencji, których nikt w Polsce nie wydaje :-)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - wujo444 - 20-01-2012

Rapidshare, hello? :) po zmianach w premium spadło zainteresowanie i nie ma captchy, a u mnie transfer przeważnie pełną parą.

Na szczęście nastroje w senacie się zmieniły, i ustawy powinny upaść.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - raven.second - 20-01-2012

(20-01-2012, 14:10)wujo444 napisał(a): Na szczęście nastroje w senacie się zmieniły, i ustawy powinny upaść.

Na ile to jest prawdziwe, nie wiem, ale taki link wyczaiłem. No i jeden z ludzi tworzących SOPAPIPA, czy ktoś taki, na własnej stronie miał nielegalnie czyjąś grafikę :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - BezcelowyAlbatros - 20-01-2012

Przyznam się do wstydliwego procederu kupowania treści - płacę legalnie za gry, płacę za muzykę i kupuję filmy. Są jednak rzeczy, które "piracę", ale tylko i wyłącznie, kiedy czegoś nie mogę w normalny sposób kupić (nawet jeśli chciałbym) - chodzi tu głównie o seriale (i filmy nieemitowane w Polsce) i eBooki (chociaż i tu coraz częściej - o ile coś interesującego wypatrzę - to kupuję). Jednak po takich akcjach (+DRM, +OnlinePass, +wycięta zawartość w "używkach" gier etc.), to mam coraz mniej ochoty wydawać jakiekolwiek pieniądze na utrzymanie tej "świni nienażartej"...

wujo444 napisał(a):Rapidshare, hello? :) po zmianach w premium spadło zainteresowanie i nie ma captchy, a u mnie transfer przeważnie pełną parą.

Dzięki - rzeczywiście transfer idzie pełną mocą łącza, nie ma captcha, nie trzeba czekać po ściągnięciu nawet dużych plików. Miałem kiedyś, prawie przez rok Premium u nich, potem mi nagle abonament przepadł, bo zmienili bez uprzedzenia zasady (trochę kasy na tym straciłem), wiec stracili moją przychylność ;-) i myślałem, że do tej pory zupełnie RS podupadł. No, ale wygląda na to, że czasem lepiej zejść trochę z widoku. Wychodzi na to, że MU wyszedł za bardzo "przed szereg".



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 20-01-2012

(20-01-2012, 13:46)BezcelowyAlbatros napisał(a): Inna sprawa, słyszeliście, o akcji polskich policjantów, którzy zamknęli pewien bar, w którym można było przy piwku pograć na konsolach. Zamknęli, bo właściciele baru nie mieli licencji na "publiczne odtwarzanie" gier - licencji, których nikt w Polsce nie wydaje :-)
Co jeszcze zabawniejsze, gry dostali od dystrybutorów którzy wyczuli w tym niezłą promocję swoich tytułów :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 20-01-2012

Welcome to Poland :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - soldamn - 21-01-2012

Jakieś źródło tej informacji może?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - BezcelowyAlbatros - 21-01-2012

Tej informacji?

Spektakularna akcja policji w Lublinie - w PadBarze na razie nie pogramy


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 01-02-2012

Cytat:Work on the forthcoming RoboCop reboot continues to move forward, with MGM announcing that Gran Torino screenwriter Nick Schenk has signed on to write the script.

One of a raft of classic properties that MGM is seeking to revive (see this week?s news story about Joe Carnahan?s Death Wish revamp), RoboCop will be directed by Jose Padilha, who has outlined his plan to delve deeper into how Alex Murphy became a cyborg.

?I have my take on it," Padilha told Superhero Hype, "And I can tell you this: In the first RoboCop, Alex Murphy is shot, gunned down, then you see some hospitals and stuff and then you cut to him as RoboCop. My movie is between those two cuts.?

?How do you make RoboCop?? he continues. ? How do you slowly bring a guy to be a robot? How do you actually take humanity out of someone and how do you program a brain, so to speak, and how does that affect an individual?"

No further casting news has been released as yet, but rumours linking Michael Fassbender to the project refuse to go away. We?re yet to be convinced by the need to reboot RoboCop, but if Fassbender were attached, we?d admit to having our interest piqued.

Production is set to begin later this year, with RoboCop is expected to open at some point in 2013.



RE: Gorące wieści, plotki itp. - military - 01-02-2012

Cytat:?How do you make RoboCop?? he continues. ? How do you slowly bring a guy to be a robot? How do you actually take humanity out of someone and how do you program a brain, so to speak, and how does that affect an individual?"

Eeeeee? Przecież on był w zasadzie martwy i niekontaktujący, więc nie było żadnego stopniowego przeprogramowywania, tylko "przykręćcie mu metalowe ręce i przeprogramujcie. Gotowe!".


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 01-02-2012

Eeeeee military? To chyba dobrze że chcą odejść od oryginału i dać motyw, którego u Verhoevena nawet nie było?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 02-02-2012

Carnahan, gośc od Narc, A-Team i Grey robi remake Death Wish osadzony w - jak sam mówi - LA w stylu Collateral/Drive. Nie wiem, jak wy, ale ja czekam!

http://www.slashfilm.com/joe-carnahan-death-wish-remake-star-frank-grillo-set-drivecollateralstyle-los-angeles/


RE: Gorące wieści, plotki itp. - military - 02-02-2012

Mierzwiak, jak dla mnie sam pomysł robienia remaku jest debilny, a teraz jeszcze reżyser twierdzi, że chce dopowiedzieć historię "między cięciami", której po prostu NIE BYŁO, bo nie mogło być, bo cały film zasadzał się na tym, że wymazują mu pamięć w trzy sekundy, a potem ma przebłyski i WRACA do bycia człowiekiem, którym NAGLE przestał być, a nie powoli przestaje nim być. To, co mówi ten facet, wskazuje na niezrozumienie filmu - co mnie zresztą wcale nie dziwi. Ale niech się bawią - ja za oglądanie tego syfu im nie zapłacę. A że to będzie syf, wiem tak samo, jak wiedziałem że syfem będzie The Thing czy nowy Autostopowicz.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 02-02-2012

(02-02-2012, 02:04)Crov napisał(a): Carnahan, gośc od Narc, A-Team i Grey robi remake Death Wish osadzony w - jak sam mówi - LA w stylu Collateral/Drive. Nie wiem, jak wy, ale ja czekam!

http://www.slashfilm.com/joe-carnahan-death-wish-remake-star-frank-grillo-set-drivecollateralstyle-los-angeles/


Ja tak samo. Carnahan wraca na dobre tory.