Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 01-10-2012

Oscary 2013 poprowadzi Seth McFarlane? Ciekawe.

http://www.slashfilm.com/seth-macfarlane-to-host-the-oscars/


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mefisto - 01-10-2012

Super :D


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Perfik - 01-10-2012






RE: Gorące wieści, plotki itp. - Craven - 01-10-2012

"Seth came out of my penis, and then he hosted Oscars."


RE: Gorące wieści, plotki itp. - smackey - 01-10-2012

to może być na prawdę bardzo dobry wybór, rozśmiesza ludzi od wielu lat w swoich serialach, teraz też jego ted osiągnął sukces, jak nie billy cristal to seth inne wybory będą słabe


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Perfik - 01-10-2012

Jestem jedynym, który uważa, że śmiejący się z własnych dowcipów Crystal był tragiczny w zeszłym roku?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bucho - 01-10-2012

Zaliczyl dno wciskajac Justina Biebera - straszne to bylo.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bartholomew - 02-10-2012

Seth MacFarlane poprowadzi ceremonie rozdania oscarów


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Jakuzzi - 02-10-2012

Jednak? Super, bardzo lubię gościa, a ze da radę być fajnym gospodarzem czegoś podobnego udowodnił przy okazji otwarcia tego sezonu snl. Oby tylko nie skończyło się tak jak z Murphym.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Gal Anonim - 02-10-2012

Lol, co z tego, że nius wkleiłem stronę wcześniej i własnie o nim gadamy. :)
A McFarlane pokazal, ze fajnym gospodarzem jest podczas Celebrity Roastów :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Perfik - 02-10-2012

Nie czepiaj się. Może Jakuzz czekał na oficjalne potwierdzenie od Filmwebu :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 03-10-2012

Daniel Radcliffe na planie "Horns", czyli nowego filmu Alexandre Aji:[Obrazek: 91189-01.jpg]
Książka Joe Hilla, na podstawie której kręcą jest całkiem dobra, ale zarazem dość specyficzna i nie ukrywam, że jestem bardzo ciekaw tej produkcji, bo jednak średnio pewne rzeczy widzę na ekranie.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - raven.second - 03-10-2012

Dziwnie wygląda Potter z zarośniętą mordą, klatą i rogami na łbie. Coś więcej o filmie wiadomo?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 03-10-2012

Opis fabuły przedstawia się tak:

Radcliffe wcieli się w Iga Perrisha, który jest głównym podejrzanym w sprawie o gwałt i morderstwo na swojej dziewczynie. Pewnego dnia, gdy budzi się na ciężkim kacu, odkrywa, że z głowy wyrastają mu rogi. Sprawiają one, że ludzie zaczynają wyznawać Igowi swoje grzechy. To pomaga chłopakowi w odkryciu okoliczności śmierci dziewczyny i wykonaniu zemsty na sprawcach.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - simek - 03-10-2012

Też bym od razu wyznał wszystkie moje grzechy gdybym spotkał skacowanego faceta z rogami :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - raven.second - 03-10-2012

Hm... brzmi interesująco, ale obawiam się, że Radcliffe może położyć film. W Potterze nie pokazał nic szczególnego, w Woman in Black też nie porwał swoją grą.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - nawrocki - 03-10-2012

Ale w Woman in Black był lepszy, niż jako Potter, widać że robi chłopak postępy. Może to będzie jego przełomowa rola.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - BezcelowyAlbatros - 03-10-2012

Radcliffe kompletnie mi do tej roli nie pasuje. W ogóle ten chłopaczek stworzony jest do ról miłych kolesi, młodych maklerów giełdowych, czy tam nieopierzonych prawników. Nie wiem dlaczego z taką milusią gębą pcha się tak intensywnie w tego typu produkcje. Że co? Że niby chce pokazać, jaki tak naprawdę "mhoczny" potrafi być, czy co?

Czytając "Rogi" Hilla (było to po tym, jak podano pierwsze newsy o nadchodzącej ekranizacji) - którą to powieść bardzo polecam! - widziałem przed oczami Jessiego z Breaking Bad. Idealny odtwórca tej roli, serio (sięgnijcie po książkę, to się przekonacie, o co mi chodzi).

Cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale obawiam się, że aktorsko nic dobrego :-(


RE: Gorące wieści, plotki itp. - hanys - 06-10-2012

Cytat:Zobaczcie pierwsze zdjęcie z planu filmu "Malavita". Możemy przyjrzeć się, jak Robert De Niro, Tommy Lee Jones i Luc Besson wspólnie pracują nad sceną.
Film jest oparty na powieści Tonino Banacquisty i opowiada o amerykańskim gangsterze, który w ramach programu ochrony świadków zostaje przesiedlony do Normandii. Oczywiście, nowy styl życia nie bardzo mu odpowiada.
filmweb.pl
[Obrazek: 42199.$.jpg]

Może jeszcze na starość nas De Niro czymś zaskoczy?! Podobno zagrał bardzo dobrą drugoplanową rolę w "Silver Linings Playbook", a powyższy projekt też wydaje się niezły(choć może motyw gangstera, który nie potrafi odejść z fachu jest już trochę przeruchany).



RE: Gorące wieści, plotki itp. - BezcelowyAlbatros - 06-10-2012

Nowe "gejmstory", znowu po długim oczekiwaniu, niestety słabsze. Głównie dlatego, że śmierdzi trochę laurką dla CDProjekt (coś, jakoś za "nowa" ta gra, jak na ten cykl?...). Ogląda się bezboleśnie, momentami nawet ciekawe, ale... UWAGA! Jeśli ktoś nie czytał / nie skończył cyklu Sapkowskiego to znajduje się tu chamski spoiler z zakończenia sagi (poza tym chyba nieco je przeinterpretowano?).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wh6vf9qDLVo[/youtube]