Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



- Gal Anonim - 19-03-2009

Fak dat szit. Szkoda i szkoda Liama.


- Artemis - 19-03-2009

Strasznie mi przykro. Uwielbiam The Parent Trap - jest tam znakomita. Ostatni raz widziałam ją w Wieczorze. Mój tato zawsze pyta: czemu ona nie zrobiła większej kariery? Teraz już nie spyta. Kurde.


- Oconnel - 20-03-2009

Geje i ostre sadomaso w nowej wersji "Hellraisera"

Jak wiadomo Pascal Laugier (reżyser brutalnego "Skazani na strach") pracuje właśnie nad nową wersją "Hellraisera". Projekt wciąż jeszcze jest we wstępnej fazie i reżyser ostatnio wypowiedział się, w jakim kierunku chciałby aby poszła fabuła.

Chcę być wierny książce Clive'a Barkera. To mroczna, transgresyjna proza dotykająca spraw homoseksualizmu i sadomasochizmu – powiedział Laugier w wywiadzie dla Sci-Fi Online. – Dlatego też zaproponowałem Dimension zachowanie kilku elementów z oryginalnego filmu i dodanie sporo nowych rzeczy wziętych bezpośrednio z książki.

Laugier dodał, iż w przypadku gdyby Hollywood zażądało od niego złagodzenia filmu, natychmiast zrezygnuje z reżyserii.

Frank Cotton rozwiązuje tajemnicę magicznej kostki Lemarchanda i wkracza w świat Cenobitów - piekielnego wymiaru, w którym ból i rozkosz są nierozłączne. Przywrócony do życia, wraca na Ziemię jako przerażające monstrum. By stać się na powrót człowiekiem, Frank potrzebuje ofiar. Te zaś postanawia dostarczyć mu znudzona spokojnym życiem bratowa. Demoniczni Cenobici, pod wodzą okrutnego Pinheada, nie zamierzają rezygnować i robią wszystko, by Frank znowu zaczął cierpieć. [źródło: Filmweb]


- Mierzwiak - 20-03-2009

Jedno pytanie: who cares?


- Oconnel - 20-03-2009

Hellraiser to jeden z klasyków kina. Osobiście wolał bym, aby ten film nie został spieprzony. Stąd moja odpowiedź, I care.


- Mierzwiak - 20-03-2009

Powiem ci tak: Hellraiser to jeden z klasyków kina. Właśnie dlatego wolałbym żeby nowa wersja nie została nakręcona.


- Oconnel - 20-03-2009

O, chyba pierwszy raz się z tobą zgadzam. Nie mniej, skoro już kręcą... to trzeba trzymać rękę na pulsie.


- Mierzwiak - 23-03-2009

Nowe fotki z Where the Wild Things Are:
http://www.usatoday.com/life/l090319_wildthings/flash.htm?gid=920&aid=4368


- Anonymous - 23-03-2009

http://www.filmweb.pl/Kurt+Russell+odm%C3%B3wi%C5%82+udzia%C5%82u+w+filmie+Stallone%27a,News,id=50193

Nieładnie Kurt, nieładnie...


- Mierzwiak - 23-03-2009

Co nieładnie? Że facet ma na tyle rozumu by trzymać się z daleka od filmu zajeżdżającego na kilometr mega kupą?


- Anonymous - 23-03-2009

Jak na razie za mało o tym filmie wiadomo żeby mówić czym zajeżdża.

Jak dla mnie wygląda to póki co na zjazd byłych i obecnych gwiazd kina akcji - na dobrą sprawę jakby taki Russell czy choćby Arnold pojawili się choćby tylko w małych rólkach to i tak jak dla mnie byłoby to mile widziane. O ile Van Damme dobrze że się trzyma z daleka to jednak Kurta byłoby fajnie zobaczyć zważywszy że w niczym dobrym od dawna nie grał.

Z taką obsadą:

Cytat:Sylvester Stallone as Barney 'the schizo' Ross[1]
Mickey Rourke as Tool[1]
Jet Li as Bao[1]
Jason Statham as Lee Christmas[1]
Dolph Lundgren as Gunnar Jensen[2]
Charisma Carpenter as Lacy
Eric Roberts as Monroe[1]
Terry Crews as Hale Caesar
Randy Couture as Agent Will Sands [1]
Arnold Schwarzenegger as Himself, Governor of California[2]
Stone Cold Steve Austin as Dan Paine


Scenariusz nie jest potrzebny :P


- Mierzwiak - 23-03-2009

Ninja napisał(a):Jak na razie za mało o tym filmie wiadomo żeby mówić czym zajeżdża.
Skoro tak to skąd to "nieładnie"? :roll:


- Anonymous - 23-03-2009

Patrz post powyżej.


- Gal Anonim - 24-03-2009

Oj nieładnie! Szkoda, że Russel odmówił. Fajno wiedzieć, że Stallone chociaż próbował zebrać więcej klasyków w filmie.


- Negrin - 25-03-2009

Jakiś czas temu była tu mowa o tym, że film kinowy o Veronice Mars jest w zaklepany, ale jednak nie jest zaklepany i (na razie?) nie powstanie:

http://blogs.nypost.com/popwrap/archives/2009/03/no_veronica_mars_movie.html


- Mental - 26-03-2009

superman nie powstanie, bo za poważny i za brutalny

moja rada dla marka millara: niech idzie z pomysłem do hbo.


- Mefisto - 31-03-2009

Cytat:David Cronenberg is working on making a sequel to EASTERN PROMISES. He told MTV that:

“We are moving forward with it... We all are excited about the idea of doing a sequel... We are going to have a meeting very soon between me, Steve Knight and Paul Webster to discuss what the script would be... I have some very strong ideas about what I would like to see, but I would like to hear what they have to say as well. And then after that, if all goes well, Steve goes away and writes a great script. If we all like it, we make it.”

“It’s the first time I’ve ever been in a situation where I actually want to do a sequel to something... I’ve never had the desire to do that before. But in this case, I thought we had unfinished business with those characters. I didn’t feel that we had finished with Nikolai and we had done a lot of research that was more than we could stuff into that one movie.”

hmm...sequel od Cronenberga - to może być ciekawe


- Gal Anonim - 31-03-2009

Fantastycznie! Pierwsza część była świetna, ale to za sprawą historii mafii rosyjskiej. Liczę, że w sequelu nie będzie żadnych pierdół w stylu wątku Naomi Watts.


- Danus - 31-03-2009

Dla mnie jest to świetna wiadomość, jeśli nie zrobią złych efektów to mogą zacząć się liczyć na świecie.
Polacy robią szatańskie efekty do "Antychrysta" von Triera!


- simek - 01-04-2009

Coraz bardziej czekam na nowego Sherlocka, bo najbardziej w tym książkowym lubiłem nie jego dedukcję, tylko to, że wcale nie był świętoszkiem, tylko normalnym facetem zdolniachą, który postanowił zarabiać na życie w jeden z najfajniejszych sposobów na świecie. To będzie dobry film.