Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)



- Mierzwiak - 03-08-2009

Danus napisał(a):Nazwisko powinno być wystarczającym powodem by sądzić, że film może być czymś niezwykłym
Jak Indiana Jones i Gniot O Którym Wolę Nie Pamiętać? : )


- Danus - 03-08-2009

To tylko jeden film, jedna wpadka- przecież taki Michael Mann też ma na swoim koncie gniota. Każdemu się zdarzy. Prawda?


- Corn - 03-08-2009

Cuaron nie ma gniota, bo Cuaron to Bóg! :twisted:


- Mefisto - 03-08-2009

Danus napisał(a):Temat jest bardzo ciekawy. Poczekajcie z osądami aż film pojawi się w kinach. Nazwisko powinno być wystarczającym powodem by sądzić, że film może być czymś niezwykłym.

widziałeś Ty w ogóle oryginał? Jak sądzę nie - więc z czym do ludzi?
Jedyne co Stefek może z tym filmem zrobić, to jeszcze bardziej go osłodzić - a fe!


- Danus - 03-08-2009

Mefisto napisał(a):widziałeś Ty w ogóle oryginał? Jak sądzę nie - więc z czym do ludzi?
Sądząc po wypowiedzi ty widziałeś, ale co z tego??!! Spielberg może zrobić z tego ciekawy film acz nie musi. Z ostatecznym osądem poczekam do premiery.
Corn napisał(a):Cuaron nie ma gniota
A Harry Cioter??


- Snuffer - 03-08-2009

Danus napisał(a):A Harry Cioter??

Harry nr. 3 to całkiem solidna i przyjemna produkcja, na przynajmniej 7/10.


- Corn - 03-08-2009

Cytat:A Harry Cioter??
Więzień Azkabanu to najlepszy film dla dzieciaków ever!


- Danus - 03-08-2009

Kurde przekonaliście mnie, żeby kiedyś sięgnąć po ten film. Chociażby zobaczyć ja sobie Cuaron poczynił z małym czarodziejem. :razz:


- Corn - 03-08-2009

Mega nudny i pozbawiony jakiejkolwiek 'charyzmy' Charlie ma być lepszy od przefajnego filmu przygodowego? Bez jaj.


- Danus - 03-08-2009

Corn napisał(a):Mega nudny i pozbawiony jakiejkolwiek 'charyzmy' Charlie ma być lepszy od przefajnego filmu przygodowego? Bez jaj.
Uu tu się z Cornem zgodzę. Bardzo wynudziłem się na tym filmie i strasznie rozczarowałem. Przerost formy nad treścią i bardzo nudna i nie porywająca historia. A trailer zapowiadał wspaniałą zabawę bez zobowiązań.


- Krove - 03-08-2009

'Charlie' ssie. Poza rozpasaniem wizualnym to niewiele tutaj do oglądania co nie zmienia faktu, ze Potter nr. 3 tez ssie chociaż jest najlepszy ze wszystkich filmowych części.

Najlepszym filmem dla dzieciaków ever - 'E.T.' i kropka.


- Corn - 03-08-2009

Wspaniały? Chyba okrutnie przerysowany, naiwny i nudny. To już więcej z życia rodzinnego ma Rodzina Zastępcza albo Alf :]


- Corn - 03-08-2009

Może bym poczuł gdybym miał 12 lat, albo był życiową pipą.


- Krove - 03-08-2009

Mi to mama lepsze bajki czytała :razz:


- wujo444 - 03-08-2009

jezu, Phil, współczuje Ci, jesli tak Ci czytali bajki :D


- Mefisto - 04-08-2009

Danus napisał(a):Sądząc po wypowiedzi ty widziałeś, ale co z tego??!!

powiem tak, w USA oryginał to klasyka - say no more

Cytat:Spielberg może zrobić z tego ciekawy film acz nie musi. Z ostatecznym osądem poczekam do premiery.

ale to już JEST fajny film, więc po co mi drugi od Spielberga?
Bez dwóch zdań kolesiowi brakuje lepszych pomysłów.


- Danus - 04-08-2009

Mefisto napisał(a):Bez dwóch zdań kolesiowi brakuje lepszych pomysłów.
Na pewno nie brakuje, przecież sam stwierdziłeś że miał na oku parę ciekawych projektów. Widocznie stwierdził że ten będzie dla niego największym wyzwaniem artystycznym
Cytat:powiem tak, w USA oryginał to klasyka - say no more
.
Jeśli tak to chętnie zobaczę:P


- jarod - 06-08-2009

Ujawniono obsadę "Machete" Rodrigueza. Aż banana zaliczyłem...


- Anonymous - 06-08-2009

Ładnie to wygląda, ale to zapewnie będzie seria cameos, a nie poważne role.


- jarod - 06-08-2009

No nie wiem. Serii cameos zwykle się nie ujawnia.