![]() |
|
Black Sheep - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19) +---- Wątek: Black Sheep (/Thread-Black-Sheep--162) |
Black Sheep - Yossa - 22-11-2007 Po przeczytaniu dyskusji o horrorach na Esensji, gdzie Black Sheep był wymieniany jako film "który wydepcze nową, ciekawą ścieżkę" stwierdziłem, że muszę to zobaczyć. W końcu o jakiś powiew świeżości w tym gatunku jest naprawdę trudno. To co zobaczyłem... zresztą co ja wam będę się spowiadał. Wystarczy, że powiem wam, że to film o zmutowanych genetycznie owcach, które pożerają ludzi, a ci którym udało się przeżyć atak wełniaków zamieniają się w wielkie owcołaki. Dodajcie do tego garść najbardziej ogranych klisz z horrorów, jedno supertajnelaboratorium w stodole na środku pola, trzymajcie na wolnym ogniu przez półtorej godziny i macie już pełną wizję. Dla mnie, jako fana kiczowatego kina klasy B to coś wspaniałego, a ostatni raz tak śmiałem się chyba na Zabójczych klownach z kosmosu. Warte wspomnienia jest to, że całość stoi na całkiem niezłym poziomie pod względem technicznym, a i muzyka znacznie odbiega od poziomu tego typu produkcji. Stronka: http://www.blacksheep-themovie.com/ Plakacik:
- Snuffer - 23-11-2007 kiedy czytałem ten tekst z esencji, bardzo spodobał mi się screen zapodany tam. Był... hmm.. Creepy :) A jeśli ty mówisz że dobry, ściągam. - Danus - 04-01-2008 hehehe mialem ta przyjemnosc(tak to byla przyjemnosc) Powiem ze to jest swietna komedia gore. Naprawde polecam ja wszystkim ktorzy chca sie posmiac z kolega,i przy piwku w zimowy wieczor. - Joe Chip - 21-09-2010 No, w sumie taki przeciętniak wyszedł. Mało śmieszny film w którym twórcy zawierzyli, że temat zabójczych owiec to filmowy samograj. Ale po końcowym efekcie to widać, że nie jest. - Craven - 21-09-2010 Oglądałem w 2007 i w sumie nic nie pamiętam, ale kołacze mi się, że film był OK, choć po trailerze byłem nakręcony na coś fajniejszego. Ale w końcu gdzie jeszcze występują owcołaki :D |