![]() |
|
Sudden Death - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: Sudden Death (/Thread-Sudden-Death--2258) |
Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011 Nie ukrywam "Nagła śmierć" jest filmem przeciętnym, taką gorszą kopią Die Hard i Cliffhanger. A na początku zapowiadało się tak ciekawie, wejściem i opanowaniem przez terrorystów hali sportowej w Pittsburghu. Terroryści nie ideowcy, a po prostu rządki kasy mordercy dla których życie ludzkie nie ma znaczenia. JCVD nie machający mocno nogami na lewo i prawo, a po prostu zwykły nieustępliwy strażak z macgyveryzm który też łomot potrafi zebrać. Ponad to perspektywa hali w której toczą się dwie gry, wątek hokeja i nieźle wpleciony tytuł filmu. Do tego niezła, budująca klimat muzyka Johna Debneya. I kilka całkiem niezłych scen. Wszystko jednak w filmie zaczyna się psuć kiedy JCVD próbuje unieszkodliwić maskotkę pingwina, za bardzo widać w niektórych ujęciach kaskadera. Potem gdy agent Hallmark wchodzi do akcji, za szybko wychodzi na to że nie jest po właściwiej stronie. JCVD z dziecinną łatwością odnajduje ładunki wybuchowe, zabawę w hokeja można było sobie darować. Najgorzej jednak jest na końcu, córeczka jakoś tak wydaje mi się dziwne w tym tłumie demaskuje Fossa. A spadający do hali helikopter to już w ogóle takie niepotrzebne. RE: Sudden Death - nawrocki - 11-08-2011 Stworzyłeś temat tylko po to, by opisać fabułę filmu? RE: Sudden Death - patyczak - 11-08-2011 Nie, to po prostu taki styl:D Ja nie oglądałem i nie zamierzam, więc cieszę się, że Kinomaniak streścił film:) RE: Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011 Chociaż jeden patyczak docenia styl :D, szkoda tylko że niektórzy dalej twierdzą że streszczam im fabułę filmu RE: Sudden Death - nawrocki - 11-08-2011 No dobra, dostrzegam "elementy krytyki". Ale i tak 90% tego tematu to streszczenie fabuły ;) RE: Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011 (11-08-2011, 22:56)nawrocki napisał(a): No dobra, dostrzegam "elementy krytyki". To się nazywa progres, jest więc nadzieja :) |