Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Sudden Death - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: Sudden Death (/Thread-Sudden-Death--2258)



Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011





Nie ukrywam "Nagła śmierć" jest filmem przeciętnym, taką gorszą kopią Die Hard i Cliffhanger. A na początku zapowiadało się tak ciekawie, wejściem i opanowaniem przez terrorystów hali sportowej w Pittsburghu. Terroryści nie ideowcy, a po prostu rządki kasy mordercy dla których życie ludzkie nie ma znaczenia. JCVD nie machający mocno nogami na lewo i prawo, a po prostu zwykły nieustępliwy strażak z macgyveryzm który też łomot potrafi zebrać. Ponad to perspektywa hali w której toczą się dwie gry, wątek hokeja i nieźle wpleciony tytuł filmu. Do tego niezła, budująca klimat muzyka Johna Debneya. I kilka całkiem niezłych scen. Wszystko jednak w filmie zaczyna się psuć kiedy JCVD próbuje unieszkodliwić maskotkę pingwina, za bardzo widać w niektórych ujęciach kaskadera. Potem gdy agent Hallmark wchodzi do akcji, za szybko wychodzi na to że nie jest po właściwiej stronie. JCVD z dziecinną łatwością odnajduje ładunki wybuchowe, zabawę w hokeja można było sobie darować. Najgorzej jednak jest na końcu, córeczka jakoś tak wydaje mi się dziwne w tym tłumie demaskuje Fossa. A spadający do hali helikopter to już w ogóle takie niepotrzebne.


RE: Sudden Death - nawrocki - 11-08-2011

Stworzyłeś temat tylko po to, by opisać fabułę filmu?


RE: Sudden Death - patyczak - 11-08-2011

Nie, to po prostu taki styl:D

Ja nie oglądałem i nie zamierzam, więc cieszę się, że Kinomaniak streścił film:)


RE: Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011

Chociaż jeden patyczak docenia styl :D, szkoda tylko że niektórzy dalej twierdzą że streszczam im fabułę filmu


RE: Sudden Death - nawrocki - 11-08-2011

No dobra, dostrzegam "elementy krytyki". Ale i tak 90% tego tematu to streszczenie fabuły ;)


RE: Sudden Death - Kinomaniak - 11-08-2011

(11-08-2011, 22:56)nawrocki napisał(a): No dobra, dostrzegam "elementy krytyki".

To się nazywa progres, jest więc nadzieja :)