Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Eastbound & Down [HBO] - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Eastbound & Down [HBO] (/Thread-Eastbound-Down-HBO--2325)

Strony: 1 2 3 4


RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 30-07-2012

Zabrałem się za pierwszy sezon. Dobra rzecz z masą chamskich tekstów :) Po 4 odcinkach faworytem jest Stevie Janowski, który ma wyraz twarzy podręcznikowego socjopaty :)

[Obrazek: steve-janowski-1024.jpg]

Kenny Powers to oczywiście megapostać. Fajny był motyw jak otworzył stragan z pamiątkami przed szkołą, podeszła do niego April (swoją drogą - fajna laska) i ubrała jakąś tandeciarską maskę z podobizną Kennyego - You look like a f*cked up Michael Myers .... If I took you from behind right now I’d be f*cking myself over.

:D


RE: Eastbound & Down [HBO] - bartek - 01-08-2012

Ale świetny serial! Dwa sezony obejrzane praktycznie z miejsca (chociaż za dużo tego nie jest).
Mnóstwo świetnych tekstów, które aż trudne spamiętać. Najbardziej jednak mnie bawi ciągły patos w poczynaniach Kennego: od pójścia do kibla, do gry w baseball.
Zaraz będę oglądać 3 sezon, ale chyba nie ma jeszcze do niego polskich napisów, muszę się zadowolić angielskimi? edit: heh, już znalazlem. Po prostu nie było ich w bazie napiprojekt.


RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 01-08-2012

BĘDZIE
CZWARTY
SEZON!!!

http://tvline.com/2012/07/02/surprise-eastbound-and-down-is-renewed/

[Obrazek: kenny-powers.jpg]


RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 04-08-2012

Skończyłem drugi sezon. Ależ to jest zajebiste! :) Kenny Powers to obok Omara White i Nate'a Fishera moja ulubiona postać wykreowana przez HBO. Ziomek jest pępkiem tej galaktyki, elitarnym burakiem, typowym meteorytem amerykańskiego sportu. Przygody w Meksyku jakkolwiek mniej śmieszne od szkolnych ekscesów z pierwszego sezonu, posiadały kilka naprawdę wyśmienitych momentów a przede wszystkim postaci - Eduardo Sancheza, właściciela drużyny i oczywiście...osiołka przerobionego na zebrę ;)

Temu gościowi należy się pomnik!

[Obrazek: kenny-powers-danny-mcbride-thomas-hoyle.jpg]


RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 05-08-2012



Kiss my ass and suck my dick. Everyone.


RE: Eastbound & Down [HBO] - Hitch - 05-08-2012

Cytat:faworytem jest Stevie Janowski

Którego to upośledzonego ryja i totalnie spedalonego, mongoloidalnego zachowania oraz głosu nie mogę zdzierżyć. Przez tego czereśniaka serial traci u mnie 5 punktów i przerwy między kolejnymi sezonami (tak krótkimi przecież!) rozciągają się na miesiące.


RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 05-08-2012

Hitch, dokładnie to samo mówił ojciec Kenny'ego - nazwał Stevie'ego pedałem, ciotą, cipą, a potem nawet spytał, jaka jest jego płeć i co na to jego ginekolog :)



:)


RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 08-08-2012

Wklepanie młodego Ruska w trzecim sezonie okazało się strzałem w dziesiątkę ;)




RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 08-08-2012

Ta scena to arcydzieło. Lałem w gacie jak to oglądałem. Wszystkie sceny z Ruskiem są wybitne, druga najlepsza to ta przy stole, kiedy Ruski przyznaje się, że organizuje konkurencyjną imprezę :)


RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 20-08-2012

Skończyłem trzeci sezon. Minimalnie słabszy od drugiego, ale to dalej wyborna rzecz. Ogólnie oceniam sezony tak:
I - 10/10
II - 8,5/10
III - 8/10

A najlepsze jest to, że materiał związany z postacią Kenny'ego Powersa wydaje się zupełnie niewyeksploatowany. McBride dzieli i rządzi na ekranie.

[Obrazek: chapter-5-1024.jpg]


RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 20-08-2012

Honey, I love you. You're a terrific girl. But you've got clothes like a fuckin dickhead.






RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 21-08-2012

Dialog od 1:08 wymiata, pisał to chyba geniusz:




RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 21-08-2012

Zatrudnilibyście Powersa do swojej drużyny po obejrzeniu tego?








RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 21-08-2012

Ja bym zatrudnił, ale jako team-spirit a nie realne wzmocnienie ;)


RE: Eastbound & Down [HBO] - joozeek - 30-12-2012

Właśnie po raz piąty obejrzałem wszystkie trzy sezony. Masterpiece!!!


RE: Eastbound & Down [HBO] - xardas90 - 21-01-2013

Mistrzowski serial i epickie teksty :D Obejrzany właśnie trzeci sezon i jestem usatysfakcjonowany tym co zobaczyłem. Ten serial albo się kocha albo się go nienawidzi :P Wie ktoś kiedy będzie 4 sezon ?


RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 21-01-2013

Cytat:epickie teksty

Nie zakopujcie go jeszcze - tego nigdy nie zapomnę:




RE: Eastbound & Down [HBO] - Snappik - 22-01-2013

Ekstra reakcja Sudeikisa w 14 sekundzie :)


RE: Eastbound & Down [HBO] - Jakuzzi - 19-08-2013

Kenny wraca 29-ego września.




RE: Eastbound & Down [HBO] - Mental - 20-08-2013

Z tej okazji przypomnijmy sobie wszyscy najlepszy dialog w historii kina:



You want people to say your name gay why dont you go to France? TWO YOUNG BLOODZ!!!! :)