![]() |
|
Ankieta - MasterPlakat - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15) +--- Wątek: Ankieta - MasterPlakat (/Thread-Ankieta-MasterPlakat--2344) |
Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 15-09-2011 Czy bylibyście zainteresowani MasterKadrem w wersji plakatowej? Do odgadnięcia byłyby fragmenty plakatów, oczywiście tylko i wyłącznie filmów znanych, ale żeby nie było za łatwo fragmenty takie, które będą stanowić wyzwanie ;) RE: Ankieta - MasterPlakat - Danus - 15-09-2011 Ja jestem za, bardzo dobry pomysł. RE: Ankieta - MasterPlakat - patyczak - 15-09-2011 Ja też za, ale to by było chyba trudne do przeprowadzenia. Nawet jak wymaże się tytuł to nie powinno być problemu z odgadnięciem. RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 15-09-2011 Do odgadnięcia będą fragmenty plakatów :) RE: Ankieta - MasterPlakat - patyczak - 15-09-2011 No dobra:) Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie. RE: Ankieta - MasterPlakat - Bogdan - 16-09-2011 Jasne, że jestem za. Czekam. RE: Ankieta - MasterPlakat - picek - 17-09-2011 tak :) RE: Ankieta - MasterPlakat - Berus - 17-09-2011 Ja również jestem za :) RE: Ankieta - MasterPlakat - Cassel - 07-11-2011 To może ja spytam: co z tym konkursem? :) RE: Ankieta - MasterPlakat - Rinzler - 08-11-2011 Pomysł pagib;p a szkoda bo takie konkursy to fajna sprawa:) RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 08-11-2011 Pomysł żyje, potrzebuję tylko czasu żeby z nim ruszyć. Będzie jeszcze w tym roku, I'm a man of my word :) RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 30-12-2011 Dzisiaj wieczorem ruszy MasterPlakat, gotowi? :) |