Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Ankieta - MasterPlakat - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Zagadki (https://forumkmf.pl/Forum-Zagadki--15)
+--- Wątek: Ankieta - MasterPlakat (/Thread-Ankieta-MasterPlakat--2344)



Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 15-09-2011

Czy bylibyście zainteresowani MasterKadrem w wersji plakatowej?

Do odgadnięcia byłyby fragmenty plakatów, oczywiście tylko i wyłącznie filmów znanych, ale żeby nie było za łatwo fragmenty takie, które będą stanowić wyzwanie ;)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Danus - 15-09-2011

Ja jestem za, bardzo dobry pomysł.


RE: Ankieta - MasterPlakat - patyczak - 15-09-2011

Ja też za, ale to by było chyba trudne do przeprowadzenia. Nawet jak wymaże się tytuł to nie powinno być problemu z odgadnięciem.


RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 15-09-2011

Do odgadnięcia będą fragmenty plakatów :)


RE: Ankieta - MasterPlakat - patyczak - 15-09-2011

No dobra:) Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie.


RE: Ankieta - MasterPlakat - Bogdan - 16-09-2011

Jasne, że jestem za. Czekam.


RE: Ankieta - MasterPlakat - picek - 17-09-2011

tak :)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Berus - 17-09-2011

Ja również jestem za :)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Cassel - 07-11-2011

To może ja spytam: co z tym konkursem? :)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Rinzler - 08-11-2011

Pomysł pagib;p a szkoda bo takie konkursy to fajna sprawa:)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 08-11-2011

Pomysł żyje, potrzebuję tylko czasu żeby z nim ruszyć.

Będzie jeszcze w tym roku, I'm a man of my word :)


RE: Ankieta - MasterPlakat - Mierzwiak - 30-12-2011

Dzisiaj wieczorem ruszy MasterPlakat, gotowi? :)