![]() |
|
LockOut - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: LockOut (/Thread-LockOut--2551) |
LockOut - vast - 29-01-2012 Ostatnio dobrego kina s/f jak na lekarstwo ale szykuje się taki film. co prawda nie wiem czy będzie dobry bo mam lekkie obawy. W roli głównej zawsze spoko Gej Pirs. Na wstępie trzeba powiedzieć że bardzo dużym minusem jest historyjka, bezwzględnie zerżnięta z Ucieczki Carpentera. Córeczka prezydenta pracująca w kosmicznej puszce potrzebuje pomocy bo wybucha bunt. Na ratunek wyślą oczywiście super commando (pierce) na którego mają jakieś haki. Wbrew swojej woli poleci do puchy, zrobi rozpierdol i wróci na ziemię. Reżyserują to jacyś nieznani krętacze, za to za scenariusz odpowiedzialny jest min. Luc Besson. Z trailera wynika że będzie to raczej tępawy filmik stawiający na akcję i spryskany cgi wizualny zapierdol. Tutaj inny trailer RE: LockOut - Mental - 29-01-2012 Pewnie scena przesłuchanie to jedyne, co mają do zaoferowania twórcy, dlatego tak ją eksponują. Bo reszta mi nie podchodzi: wizualnie odpychający (oczywiście nie w tym sensie, co np. Alien 3), komputerowy, a scenariusz pisał kroczący na czele awangardy tępej, pretensjonalnej, przeszarżowanej, kolorowej jarmarcznej rozrywki Luc Besson. RE: LockOut - Pitero - 29-01-2012 Może nie będzie to jakieś arcydzieło, ale liczę chociaż na poziom "Taken". Guy Pearce to jeden z moich ulubionych aktorów poza tym. Mignął mi tam nawet Rudy z Misfits. Jedyne co mnie lekko zniechęca to Grace, śmiesznie wygląda w tym mundurze. Ale czekam i liczę na dobrą, odmózdżającą sensację. RE: LockOut - nawrocki - 29-01-2012 Taken in Space? Dzięki, postoję. RE: LockOut - Craven - 29-01-2012 Pierwszy trailer fatalny, wygląda na skrojony na amerykański rynek, dwa wcześniejsze (jeden zamieszczony na dole pierwszego posta) wyglądają świetnie. Zapowiada się świetna, lekka rozrywka udająca szklaną pułapkę w kosmosie. Natomiast jak dla mnie kino SF przeżywa lepszy okres mniej więcej od 2009 i Dystryku 9 / Moon. RE: LockOut - Turus - 29-01-2012 Trailer cieniutki, średnio to się zapowiada. Może obejrzę, ale na pewno nie w kinie. RE: LockOut - Predator895 - 29-01-2012 Ucieczka z Nowego Jorku w kosmosie << pierwsze skojarzenie :P RE: LockOut - Gal Anonim - 29-01-2012 Ja jestem podjarany od pierwszego teasera. Czekam i póki co ide do kina. RE: LockOut - Craven - 29-01-2012 Cytat:Formerly Lock-Out (or Lockout, or Lock-out) the Luc Besson-produced film is now either called Escape From M.S. One, Ms One: Security Maximum, M.S. One: Maximum Security, Escape From Ms One, Ms One: Maximum Security or Ms One: Security Maximum. Phew. Well, whatever it ends up being it at least looks like a bit of cheesy fun. http://thefilmstage.com/trailer/escape-from-m-s-one-trailer-guy-pearce-executes-prison-rescue-mission-in-space/ RE: LockOut - Lawrence - 29-01-2012 (29-01-2012, 18:40)Craven napisał(a): Natomiast jak dla mnie kino SF przeżywa lepszy okres mniej więcej od 2009 i Dystryku 9 / Moon. Też się zgadzam i czekam na "Gravity" Alfonso Cuarona. Za to ten film to może być taka fajna rozrywka z przekraczającą ludzkie pojęcie ilością "cool" tekścików. :) RE: LockOut - Craven - 21-02-2012 Zrobiłem sobie to i przeczytałem scenariusz. Jest zajebisty, choć złożony z oklepanych kawałków i nie pozbawiony głupot. Kilkukrotnie parskałem śmiechem, niestety nie wiem co zrobią z tym całym strzelaniem sobie i innym w głowę, ucinaniem palców, strzykawkami w oczach i biciem kobiet, jak film będzie PG13... Cóż przynajmniej w czasie lektury bawiłem się doskonale, zobaczymy co będzie w kinie. RE: LockOut - koronex1989 - 21-02-2012 Craven przypatrz się uważnie na plakat to zobaczysz kategorię wiekową :) http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=85366 RE: LockOut - Craven - 22-02-2012 No przecież dlatego marudzę. RE: LockOut - Craven - 02-03-2012 http://www.filmofilia.com/25-hi-res-lockout-photos-92694/ Zdjęcia z filmu za 30 baniek, ładniutkie scenografie. RE: LockOut - Danus - 03-03-2012 Jeślii chodzi o zdjęcia to ładniutko to wygląda, poczekam na jakiegoś ripa:) RE: LockOut - Lawrence - 03-03-2012 Zdjęcia rzeczywiście dobre. Guy Pearce jak na typowego cool bohatera, oczywiście musi palić :) Ja zamiast na ripa, czekam na jakieś wieści o pokazach w kinach. RE: LockOut - Hitch - 03-03-2012 Nie może palić... po prostu? Miliardy ludzi robią to dziś, a tylko ułamek z nich jest kultowymi twardzielami :) RE: LockOut - Lawrence - 03-03-2012 Nie, bo to jest ta zasada: Nie każdy kto pali, jest kultowym twardzielem, ale każdy kultowy twardziel pali. :P RE: LockOut - military - 03-03-2012 Tylko się nie zdziwcie, jeśli fabuła zostanie poprowadzona tak, że na końcu Pearce rzuci palenie, bo okaże się, że papieros np. zgubi głównego bad guya. To może być takie umoralniające gówienko jak Constantine. RE: LockOut - Corn - 03-03-2012 Przecież Constantine nigdy nie rzucił palenia. |