![]() |
|
Ankieta - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26) +--- Wątek: Ankieta (/Thread-Ankieta--2553) |
Ankieta - anorien7 - 30-01-2012 Hej! Przeprowadzam badania do mojej pracy magisterskiej na temat "Użytkownicy serwisów internetowych dotyczących filmu" i byłabym wdzięczna jeśli zechcielibyście wypełnić tę ankietę. http://www.ebadania.pl/1b1348280ead7686 RE: Ankieta - Anielski_Pyl - 30-01-2012 Proszę bardzo, wypełnione :) RE: Ankieta - Motoduf - 30-01-2012 Też wypełniłem :) RE: Ankieta - Turus - 31-01-2012 Wypełniłem i mam pytanie, co studiujesz, bo masz bardzo ciekawy temat magisterki. edit. Już wiem co studiujesz ;) RE: Ankieta - DUX - 01-02-2012 Wypełnione. RE: Ankieta - SonnyCrockett - 01-02-2012 Pomogłem bo też mogę potrzebować pomocy, choć w mniej filmowym temacie :P RE: Ankieta - military - 01-02-2012 Szkoda że w pytaniu 2 można wybrać tylko jedną odpowiedź. |