![]() |
|
Scrubs - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Scrubs (/Thread-Scrubs--294) Strony:
1
2
|
Scrubs - Egr - 23-01-2008 Znacie? Lubicie? Od niedawna na Comedy Central (który to kanał z miesiąca na miesiąc robi się ciekawszy) można zobaczyć serial o tytule kretyńsko przetłumaczonym na "Hoży Doktorzy". Szczerze mówiąc dawno nie widziałem niczego z taką dawką optymizmu. Serial naprawdę zabawny, świetnie skonstruowany (wyobrażenia J.D.), z plejadą rewelacyjnych postaci (dr Cox i cieć rządzą ;D), fajnie zagrany (Zach Braff!) i nierzadko wzruszający. Nie brakuje też całkiem niegłupich przemyśleń. Czasem co prawda wpadają w banał (odcinek z kryzysem wiary Turk'a) ale ogólnie jest ZDECYDOWANIE na plus. Co myślicie na temat tego tworu? ;P - Khet - 23-01-2008 O ile pierwsze odcinki niespecjalnie mnie porwały (jakoś zbyt infantylnie się to zapowiadał), tak ostatnio rzucam okiem na te nowsze i zdarza mi się parsknąć :P W sumie żadne odkrycie stulecie to nie jest, ale pojawiają nawet niezłe motywy :) - Sana - 23-01-2008 uwielbiam, ale dwa, trzy ostatnie sezony zaniżyły poziom. - Mush Room - 23-01-2008 sam chciałem założyć temat, ale mi się nie chciało :) lubię, lubię bardzo lubię. kapitalny, absurdalny humor. świetne postacie. całość tryskająca optymizmem na kilometry. bardzo pozytywny serial. a Sana nie wie co mówi :) aha, Egr, ten serial leci na Comedy Central już z rok :) - Egr - 23-01-2008 Cytat:aha, Egr, ten serial leci na Comedy Central już z rok :) Ja mówię o polskim Comedy Central. Oryginalnego nie mam niestety ;) Może przesadziłem z tym "od niedawna" ale nie wydaje mi się żeby leciał dłużej niż 4 miesiące. - Mush Room - 24-01-2008 nie no ja też o polskim Comedy Central. fakt, ja z rokiem też przesadziłem, ale mogę zaręczyć, że ponad 4 miesiące już leci :) ale tak czy inaczej, kogo to obchodzi, nie ma co się o sprzeczać o takie pierdoły :) - Gal Anonim - 24-01-2008 Kapitalne do piątego sezonu. Od piątego dobre. Od szóstego beznadziejne - oglądałem tylko dla Johna C. McGinley. - Negrin - 24-01-2008 Jak zwykle bywa z serialami komediowymi, z czasem obniżył loty, ale generalnie bardzo, bardzo fajna rzecz i właściwie wszystko już zostało tutaj powiedziane :) - Strummer - 24-01-2008 Bardzo fajny serial komediowy. Sympatyczny, momentami zbyt familijny, ale pełen naprawdę zabawnych motywów(WOŹNY!). Jeden z niewielu seriali na Comedy Central, który jest wart uwagi. Re: Scrubs - *Zosia - 31-01-2008 Uwielbiam Scrubs :) Calkiem inteligentny humor, swietne postaci i dialogi. Moze i 6 sezon nie byl najlepszy, ale poprawili sie w 7 :) Re: Scrubs - dj.grzechu - 31-01-2008 Egr napisał(a):Znacie? Lubicie? Czy ja wiem, czy od niedawna? Mnie wydaje się, że już przynajmniej z pół roku, ale mojej pamięci nie wolno ufac... Bardzo lubię ten serial. Zabawny, inteligentny, czasem jednak za dużo tych wzruszających momentów. Moim ulubionym odcinkiem jest bodajże odcinek 15 sezonu 1, w którym J.D. i Elliot wreszcie się schodzą. Coś pięknego. Nie tak zabawny, jak inne odcinki, ale... tym razem wygrały te wzruszające momenty, na które marudziłem wyżej. - Snuffer - 15-05-2009 No i skończyło się :) Ostatni odcinek całkiem przyjemny, chociaż końcówka mocno klasyczna i próbująca nas na siłę rozczulić to wreszcie J.D usłyszał od Coxa miłe słowa ; ) Co naprawdę fajne, to scenka po napisach - widać jak wszyscy dobrze bawili się na planie. - Czarodziejka - 24-11-2009 Teraz na comedy central leci kolejny sezon, już spora część nowej ekipy, która jakoś do mnie nie przemawia. Najważniejsze że podejście Cox'a do JD się nie zmieniło i nadal stara się go dołować:) No i Elliot wydaje się sporo dojrzalsza, ale nowe osoby są straszne... - suluf - 05-04-2010 Uważam że decyzja o 9 sezonie była najgłupszą rzeczą jaką zrobili twórce od czasu urwania siódmego sezonu. Brakuje mi jeszcze wypuszczenia linii zabawek z bohaterami, bo wtedy ten sezon miałby jakiś sens. Oczywiście potraktowali widza jak idiotę i zamiast nowych bohaterów mamy tak naprawdę starych tylko gorszych, młodego Perrego, młodą żeńską wersję JD i młodego Kelso.Pozostali zostali umieszczeni dlatego, że głupio by wyglądało jakby było ich tylko trzech. Czego się jednak można spodziewać jak żaden aktor z wcześniejszych części nie chciał się za to zabrać na poważnie. RE: Scrubs - Arahan - 07-02-2012 Zaczynam od 1 sezonu i na razie wypełnia mi pustkę jaką swoją nieudolnością robi ostatnio HIMYM. Obecnie jestem na 3 serii i naprawdę nie pamiętam już żebym gdzieś widział tak dobre połączenie humoru i dramatyzmu. Jak trzeba jest śmiesznie i absurdalnie (JD - genialny Zach Braff i jego wizje, przyjaźń z Turkiem, która przypomina mi relacje z najlepszym przyjacielem, dr. Cox i cieć :D), ale kiedy coś się dzieje to zaczyna być naprawdę poważnie - depresja, zagubienie, rezygnacja. Idealne połączenie. Czesto mam tak, że po odcinku myślę o nim i znajduję wiele wspólnego z realnymi sytuacjami. Świetna rzecz. RE: Scrubs - Karol - 09-02-2012 Jeśli dręczą cię ostatnie sezony HIMYM (jak dla mnie są akurat ok), to przy kolejnych sezonach "Scrubs" będziesz wył z rozpaczy. To tak słowem ostrzeżenia ;). RE: Scrubs - nawrocki - 09-02-2012 Dokładnie (niestety) - sezony od 6 wzwyż do już tylko cień dawnych Scrubsów, z pojedyńczymi przebłyskami. A na beznadziejny spin-off w postaci dziewiątego sezonu spuszczam zasłonę milczenia... RE: Scrubs - BezcelowyAlbatros - 10-02-2012 Za to ostatni odcinek (ostatni z jedynej słusznej serii) sprawił, że polały się łzy (z moich oczu, mianowicie) i poraził mnie efektem podobnym, jak końcówka "Sześciu stóp pod ziemią". Piękne domknięcie - tym większy niesmak, kiedy Zach Braff pojawił się w spin-offie. RE: Scrubs - Arahan - 26-03-2012 6 seszonów i naprawdę wielkie WOW. Serial to totalna huśtawka nastrojów. Od absurdu i totalnie pokręconego humoru po ludzkie tragedie, wypalenie, zrezygnowanie, itp. Naprawdę nie znam drugiego serialu, który w tak doskonałych proporcjach mieszałby komizm z tragizmem. RE: Scrubs - military - 26-03-2012 Nie martw się, kolejne sezony będą gorsze.:) Możesz wręcz wskazać odcinek, przy którym zaczął się strajk scenarzystów. |