Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Last of Ass - seria - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: The Last of Ass - seria (/Thread-The-Last-of-Ass-seria--3309)



RE: Last of Us - GOTY? - Red - 29-06-2013

Wykupił ktoś Season Passa? Za jakieś 20$ (w Europie chyba 30 Euro) zamawia się 3 kolejne DLC, które wyjdą w przyszłości. Ciekaw jestem, co wpakują w DLC singlowym, osobiście liczę na historię w stylu początki Świetlików, backstory Tommy'ego itp.

Zwiastun dokumentu o gierce:






RE: Last of Us - GOTY? - Khet - 03-07-2013

Wrzuciłem sobie całe, półtoragodzinne Grounded na PS3 i obejrzałem - prześwietny materiał. I oczywiście pozwala jeszcze bardziej docenić pracę aktorów (i nie tylko, oczywiście).

Swoją drogą, właśnie brałem udział w dyskusji, gdzie przeważająca większość ludzi twierdziła, że pomiędzy oryginalną ścieżką TLoU, a polskim dubbingiem... nie ma różnic. I jeszcze większy lol - jeden aktor stojący przed mikrofonem i recytujący tekst z kartki, to "to samo", co cuda, które Baker i Johnson wyczyniają przed kamerami. Przykre to i smutne trochę.

Cytat:Wykupił ktoś Season Passa?
Nie, bo nie odpaliłem nawet jeszcze multi i nie wiem czy mi podejdzie. Czekam natomiast na singlowe DLC.


RE: Last of Us - GOTY? - Glut - 05-07-2013

Zauważyliście podobieństwa fabuły LoU do Children of Men?

To nie żadne zarzuty bo gra jest genialna, tak mi się rzuciło w oczy.


RE: Last of Us - GOTY? - Gambit - 06-07-2013

Piss off apokalipso, po tej grze będę gotowy na Twoje przybycie. Umiem już wytwarzać apteczki i koktajle Mołotowa, bomby z gwoździ, przyzwyczaiłem wzrok do ciemności, poruszam się ciszej niż Syrio Forel z Gry o Tron, no i wreszcie, dzięki Ellie nauczyłem się ... gwizdać xD
Naughty Dog są mistrzami i robią najlepsze gry ever, a dla mnie osobiście TLoS przebija nawet Uncharted, historia choć oklepana, jest tu tak zajebiście poprowadzona, do tego relacje dwójki głównych bohaterów jak i postacie które pojawiają się podczas gry, wszystko to sprawia, że cieszyłem się każdą chwilą grając w nową produkcję ND i ostatecznie ukończenie jej zajęło mi prawie 24 godziny xD
Starałem unikać wszelkich spoilerów stąd też pomysł na zakończenie miałem już od samego początku



RE: Last of Us - GOTY? - Mental - 06-07-2013

Główny bohater ma ksywkę Texas? Oglądam właśnie fragmenty gameplaya i tam jedna laska mówi na niego Texas. Od 37 minut mała ścinka z miejscowymi:




RE: Last of Us - GOTY? - Red - 06-07-2013

Tak, Joel jest z Texasu, w prologu nawet masz Armadillo Theater :D (i mówią, że muszą uciec z hrabstwa Travis - w Texasie). Potem zostanie szmuglerem w Boston Massachusetts, tak że raczej go polubisz:)

Tu masz wersję dla hardkorów - 6h cutscenek z gameplayem:


Z drugiej strony gameplay w częściach ma lepszą jakość, anyway polecam obejrzeć.


RE: Last of Us - GOTY? - Mental - 06-07-2013

Zajebiste od 7:20

Gdzie jest nasza broń?




RE: Last of Us - GOTY? - Red - 06-07-2013

Wielu ludzi narzeka na początek, że jest zbyt nudny. A mi właśnie podoba się pokazanie zwykłego dnia z życia ludzi w takiej rzeczywistości, ze heroizmu, tylko survival w pip :D.

Wywiad z twórcami - uwaga, spoilerów od groma, odnośnie całej gry i zakończenia:



RE: Last of Us - GOTY? - Khet - 06-07-2013

Jeszcze propos Texasu ;)




RE: Last of Us - GOTY? - Mental - 06-07-2013

Kurde, ta gierka jest cudowna.


RE: Last of Us - GOTY? - Gambit - 06-07-2013

Dla mnie najlepsza w jaką grałem od czasów Tormenta xD


RE: Last of Us - GOTY? - Gal Anonim - 06-07-2013

A da się w nią też grać czy są tylko filmiki, w których bohater coś robi?


RE: Last of Us - GOTY? - Khet - 06-07-2013

To nie jest Heavy Rain, tylko gra:) I to w czystej postaci, przy czym Naughty Dog umiejętnie wplatają w rozgrywkę bardziej wyreżyserowane akcje, jak ta z filmiku. Jednak takie motywy można policzyć na palcach jednej ręki w czasie ok 20h rozgrywki.

Mental, zapewne ucieszy Cię fakt, że gra nie pieprzy się też w kwestii jakiejkolwiek poprawności -



RE: Last of Us - GOTY? - Mental - 06-07-2013

9:55 - wreszcie Texas dał młodej broń



Ta gierka już jest bardziej niepoprawna politycznie niż "Terminator 2". W "Terminatorze 2" Cameron pozwolił młodemu Connorowi jedynie przeładowywać. Ale Cameron zawsze był pussie I guess :)


RE: Last of Us - GOTY? - Mierzwiak - 06-07-2013

Czy naprawdę w KAŻDYM temacie musisz pierdolić o broni/Obamie/Texasie? Zresztą po co pytam. KLIK, dodano do ignorowanych.


RE: Last of Us - GOTY? - Gal Anonim - 06-07-2013

Akurat tutaj jest to adekwatne, skoro główny bohater jest spod Austin :P


RE: Last of Us - GOTY? - Red - 06-07-2013

Ten temat to taka woda na mentalowy młyn, wszystkie ukochane przez niego motywy się tu znajdują (oprócz Obamy :D). Swoją drogą, idealna gra powstałaby, gdyby połączyć gameplay i cutscenki z LoU z wyborami z The Walking Dead i otwartym światem z RDR. Jeśli takie cuś powstanie, z pokoju nie będę wychodził przez X lat.

BTW, podoba mi się crafting w tej gierce, każda wytwarzana rzecz jest mega ważna. Nawet głupia bomba dymna robi z ciebie Batmana (raz wykończyłem 3-4 kolesi siekierką po rzuceniu w nich takim cudeńkiem).

Mental, podarowanie Ellie guna to jeszcze nic, oglądaj dalej ;).


RE: Last of Us - GOTY? - Gambit - 06-07-2013

[Obrazek: tumblr_mpa8qyyGs51s3gf7mo1_500.png]

[Obrazek: tumblr_mp9fagxZKU1r863jjo2_500.jpg]

[Obrazek: tumblr_mpcshaLGx61st1xbeo1_500.png]


RE: Last of Us - GOTY? - Proteus - 06-07-2013

Dzielisz się ładnymi artami, czy rozpracowujesz teorię spiskową, że Ellie to córka Tess? ;)


RE: Last of Us - GOTY? - Sephiroth - 06-07-2013

Ktoś gra w ogóle mulit w TLoU? Dosyć ciekawe jest.