Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Last of Ass - seria - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: The Last of Ass - seria (/Thread-The-Last-of-Ass-seria--3309)



RE: Last of Us - GOTY? - Kuba - 11-10-2017

Skoro aktorzy są już na nagraniach scenariusz jest już gotowy. A przynajmniej w większości.
Generalnie ja osobiście domyślam się, że pracę trwają z mniejszym lub większym ciśnieniem od momentu wydania jedynki i jej gigantycznego sukcesu.


RE: Last of Us - GOTY? - Huntersky - 18-10-2017

Skończyłem grę + dodatek i jestem pozytywnie zaskoczony ilością faktycznego gameplayu, bo spodziewałem się animowanego filmu ze wstawkami growymi jak Max Payne 3. Tymczasem rozgrywki jest naprawdę dużo i jest do tego świetnie przemyślana. Nieliniowe sekwencje skradankowo-strzelaninowe dobrze współgrają z liniową całością a crafting i upgrade'y broni naprawdę się przydają. Amunicji jest na tyle mało, że używanie improwizowanych broni lub zwykła ucieczka ma wiele sensu.
Grafika powala, gram teraz w Metal Gear Solid 4 i ciężko uwierzyć, że obie gry należą do tej samej generacji konsol.
Ciężko napisać coś nowego o fabule, poza tym, że to najbardziej ludzka i emocjonalna opowieść w historii gier. Miazga. Zima i finał najlepsze.


RE: Last of Us - GOTY? - Kuba - 30-10-2017






O cholera.....
Więc bawimy się w tajemniczość? Niech będzie! 


RE: Last of Us - GOTY? - Maćko - 30-10-2017

Kontynuacja najlepszego filmu s-f 2013 dostała nowy zwiastun i... brak słów co Naughty Dog odpierdziela tutaj.






RE: The Last of Us - seria - Mierzwiak - 30-10-2017

Ależ kapitalna scena. Zapowiada się na równie mocny, bezkompromisowy obraz świata.

Olanie Joela i Ellie to oczywisty środkowy paluszek w stronę oczekiwań fanów :)


RE: The Last of Us - seria - Danus - 30-10-2017

Niesamowicie to wygląda. Wszystko tutaj fantastycznie gra swoją rolę, klimat, scenografia, postacie, brutalność, bezkompromisowość świata. Ależ ta gra pozamiata.


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 10-12-2017

Gra ma być w 50-60% gotowa, pierwszy gameplay zadebiutować ma na E3 gdzie TLoU2 będzie na pewno. Premiera w 2019 raczej nie zagrożona i całkiem prawdopodobne jest, że będzie to wiosna a nie jesień 2019'


RE: The Last of Us - seria - Pelivaron - 26-03-2018

Łupie ktoś z Was online w tę wybitną grę?

___




RE: The Last of Us - seria - Mierzwiak - 13-05-2018

Nic zaskakującego, ale wiadomo już że dwójeczka będzie główną atrakcją Sony na nadchodzącym E3.

Szykujmy się na demo.


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 13-05-2018

TLoU2 oraz Death Stranding i Spider-man ;) Wszystko dostanie gameplaye i poświęca im najwięcej czasu + będą też pokazy gier od innych producentów. Podsumowując, wszystko wskazuje na to, że Sony znowu pokaże jak daleko została za nimi jakakolwiek konkurencja jeśli chodzi o gry ;)


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 12-06-2018






Gameplayowo - więcej tego samego. Ale jest to wykonane jeszcze lepiej, animacje, modele postaci i klimat powalają, całość jest zdecydowanie bardziej dynamiczna, jeszcze brutalniejsza, jeszcze ładniej zrobiona, jeszcze bardziej intensywna. No i ta walka, nawet jak filmik jest ewidentnie trochę wyreżyserowany to ja tu dostrzegam masę możliwości a przede wszystkim te unikalne emocje towarzyszące starciom w TLoU.
Losy Joela będa chyba tajemnicą całej kampanii marketingowej.


RE: The Last of Us - seria - Proteus - 12-06-2018

Dobra. Niech już wypuszczą ten banjo track Gustavo Alfredo, który leci podczas sceny gdy laski tańczą, bo chcę.


RE: The Last of Us - seria - Kluski - 12-06-2018

Pierwsze trzy minuty można wyciąć, później jest już OK.


RE: The Last of Us - seria - Pelivaron - 12-06-2018

Sequel najwybitniejszej gry w dziejach będzie najwybitniejszym sequelem w dziejach. Ale to będzie dobre.

Poszerzony ekwipunek, mmm. Zacieram rączki na multiplayera.

Jedyna gra na jaką czekam.


RE: The Last of Us - seria - Kluski - 12-06-2018

(12-06-2018, 07:39)Pelivaron napisał(a): Jedyna gra na jaką czekam.

Błąd, czekaj jeszcze na Cyberpunka, nawet bardziej.


RE: The Last of Us - seria - Pelivaron - 12-06-2018

(12-06-2018, 07:41)Kluski napisał(a):
(12-06-2018, 07:39)Pelivaron napisał(a): Jedyna gra na jaką czekam.

Błąd, czekaj jeszcze na Cyberpunka, nawet bardziej.

Nope. Nie jestem jakimś fanbojem grania. Pierwsza część TLOU to dla mnie absolutne arcydzieło, jedyna gra, która przyciągnęła mnie na dłużej (nie licząc FIFY huehuehue) i pogrywam w nią do dzisiaj (obecnie głównie multik). Zamawiam pre-odera, żeby pograć kilka dni wcześniej :)

Cyberpunk - obejrzałem zwiastun, no fajne, ładne, ale nie jaram się jakoś. Nieważne czy premiera miałaby być jutro czy za pięć lat. Wiedźmina to ja do dzisiaj nie miałem w swojej konsoli :)

Tak samo GoW - posiadam, zacząłem, bardzo dobrze się gra, sama gra wygląda obłędnie, ale kilka dni temu odłożyłem na bok i jakoś nie mam na razie ochoty grać. Wieczorami wolę sobie na serwerze w TLOU połupać :)

Np. takie GTA V to nawet fabuły nie ruszyłem - jedynie online pograłem.

Ale tak jak mówię - żaden ze mnie fanboj grania i super gracz. W moim kalendarzu premier jest tylko FIFA i od momentu ogłoszenia sequela TLOU, właśnie ten tytuł.

PS A wybaczcie, czekam jeszcze na RDR 2 :)


RE: The Last of Us - seria - Gambit - 12-06-2018

Szanujmy się, nie ma gry na którą można czekać bardziej niż na TLoU2.


RE: The Last of Us - seria - Kluski - 12-06-2018

(12-06-2018, 07:55)Gambit napisał(a): Szanujmy się, nie ma gry na którą można czekać bardziej niż na TLoU2.

Jest, a po obejrzeniu tego wideo nawet bardziej. Gdzie jest Joel, wolałem Joela :(


RE: The Last of Us - seria - Mierzwiak - 12-06-2018

Scena na potańcówce pokazuje że znowu dostaniemy cudnie zagraną i - liczę na to - napisaną historię, przy cut scenkach której zapomnimy że to gra a nie film. Tutaj na kilka minut zapomniałem.

Gameplayowo wygląda na lekką ewolucję tego co już było (a drobne nowości jakieś jeszcze na pewno dojdą) i niczego więcej mi do szczęścia nie trzeba, zresztą trudno oczekiwać tu nie wiadomo jakich rewolucji, ta gra ich nie potrzebuje.

Graficznie oczywiście bomba. Kolorystyka i oświetlenie dobrane perfekcyjnie, klimat dokładnie taki jakiego oczekuję i nie wątpię że i tak niejedna lokacja sponiewiera nam gałki oczne.

Szkoda że bez daty premiery, obstawiam koniec 2019 roku.


RE: The Last of Us - seria - Pelivaron - 12-06-2018

(12-06-2018, 08:03)Kluski napisał(a):
(12-06-2018, 07:55)Gambit napisał(a): Szanujmy się, nie ma gry na którą można czekać bardziej niż na TLoU2.

Jest, a po obejrzeniu tego wideo nawet bardziej. Gdzie jest Joel, wolałem Joela :(

Joel na bank będzie, spokojnie :)

Po co mieliby zdradzać coś takiego już teraz? :)