Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Last of Ass - seria - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: The Last of Ass - seria (/Thread-The-Last-of-Ass-seria--3309)



RE: The Last of Us - seria - Hitch - 03-05-2020

Że się sprzeda dobrze to ja nie mam wątpliwości. Ale Sony pewnie liczy na kasowy hit generacji i oby się przeliczyli.


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 03-05-2020

Gostek w skrócie wyjaśnia, czemu narracja o hakerach z zewnątrz to bzdura:

;


RE: The Last of Us - seria - patyczak - 04-05-2020

Przeczytałem tylko główne spoilery, że

Każda gierka od Naughty Dog zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie, wiec nie mam powodów sądzić, że teraz będzie inaczej i na podstawie tych urywków spoilerów buduję sobie obraz czegoś wspaniałego na poziomie artystycznym :)


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 04-05-2020

Wszystko się zgadza niby, ale problemem tych spojlerów jest ich "drugie dno".


Lepszą fabułę wymyśliłem wczoraj robiąc obiad.


RE: The Last of Us - seria - Wyatt Earp - 04-05-2020

Natomiast ja mysle, ze ten sequel bedzie mial zenujace momenty i SJW feel w wielu miejscach, ale nie bedzie nawet w polowie tak zly jak sie niektorzy spodziewaja. Motyw wyjsciowy jest oczywiscie z lekka choojowy, bo niepotrzebnie przesiakniety jest wspolczesna PC-polityka, ale to chyba tyle, bo cala reszta moglaby byc obiecujaca. Odjebke kijem golfowym biore bez popitki, bo to samo w sobie (w tym swiecie) nie musialoby byc zle, a ze jest zrobione jak jest zrobione to juz teraz stalo sie memem.


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 04-05-2020

Nie no ja jestem święcie przekonany, że technologicznie i gejmplejowo będzie rewelacja, a to już połowa sukcesu. Jednak społeczność graczy nie pokochała TLoU za mechanikę tylko za fabułę i postacie.


RE: The Last of Us - seria - Mental - 04-05-2020

Paszczak, ale ty serio uważasz, że


to fajny pomysł, który zrekompensuje brak




RE: The Last of Us - seria - patyczak - 04-05-2020

Po pierwsze, nie paszczak, a po drugie, jeszcze nie grałem, więc nie mam pojęcia jak to wyjdzie. Ale nie wiem czemu miałbym to z automatu skreślać. Póki co, Naughty Dog raczej zachwycało mnie świetnie skonstruowanymi charakterami, więc ufam im w tej kwestii. A że bohaterka jest wielka i męska? Mam to gdzieś, być może przede wszystkim takie kobiety przetrwają apokalipsę.

I podejrzewam, że gdybyś przed premierą pierwszej części usłyszał, że dostaniesz brutalną grę z akcją w postapokaliptycznym świecie, w którym rządzi przemoc i anarchia, to byś się podjarał. Ale gdyby chwilę później okazało się, że długimi fragmentami będziesz kierował filigranową czternastolatką, to szlag by cię trafił. A jak to się skończyło, to wszyscy wiemy :)


RE: The Last of Us - seria - Wyatt Earp - 04-05-2020

(04-05-2020, 09:54)Mental napisał(a): Paszczak, ale ty serio uważasz, że


to fajny pomysł, który zrekompensuje brak





Dla mnie jak najbardziej:

https://steemitimages.com/DQmbchkBJUJw6Heg5P68oNA6jgcWVHzaEXc9TzhTSZFv9rs/old-ugly-tranny-e1489283023836.jpeg

:)

Tak w ogole to juz zostalem pokarany przez takie glupie zarty - stwierdzilem, ze moze poszukam cos lepszego niz ta fota i sugerujac sie linkiem wrzucilem w google pictures "old ugly tranny". Jest trauma :)


RE: The Last of Us - seria - Wolfman - 04-05-2020

Tak z ciekawości, abstrahując od tego, czy ta laska jest transem czy nie:

Czy w realnym świecie, kobiety są w stanie zbudować na czysto TAKĄ muskulaturę? Nie jeden facet marzy o takich mięśniach, ale nawet przy ścisłej diecie, suplementach i latach treningu nie każdemu się to udaję. Kobiety mają naturalnie dużo niższy poziom testosteronu, poza ofc medycznymi przypadkami, gdzie u kobiety występują zaburzenia hormonalne (zgaduję, że nawet cierpiąc na te przypadłości, poziom teścia nie będzie większy niż u przeciętnego faceta[am I right?]). Ofc nie wspominając o diecie w czasach post apo itd.


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 04-05-2020

Motyla noga, Mental, przestań mnie mylić z patyczakiem, zwłaszcza że mamy znacząco różne gusta i poglądy.


RE: The Last of Us - seria - Czarli - 04-05-2020

Niestety natrafiłem na spoilery i muszę przyznać rację. Spodziewałem się zawodu ale przez te 7 lat oczekiwania nie spodziewałem się że ND zaoferuje tak wielkie scenariuszowe gówno. Jestem naprawdę załamany tym jak (tfu) historia zostanie przedstawiona, jak potraktowano postacie i jakie (tfu) twisty zostaną zaprezentowane. Pomysł z tym, że...

Jest poprostu kurewsko niedorzeczny, durny, tani i sra na CAŁĄ historię w pierwszej części.

- It Can't Be For Nothing
- It was for Nothing

Wysiadam z tego pociągu, i czekam na to co będzie się działo po premierze. Bo skala gówna jakie się wyleje będzie tak wielka jakiego branża growa jeszcze nie widziała. I zasłużenie.


RE: The Last of Us - seria - Grievous - 04-05-2020

Akurat Abby będąca transem to chyba nie jest potwierdzone nigdzie.


RE: The Last of Us - seria - Maćko - 04-05-2020

Dokładnie - to nie jest nigdzie potwierdzone. Faktem jest, że postaci były projektowane możliwie "nautralnie" płaciowo (czyli np. brak dużych piersi), więc z tego może wynikać to nieporozumienie.  To jednak trend w całej branży, nie tylko w Naughty Dogs.


RE: The Last of Us - seria - Huntersky - 04-05-2020

Abby będąca transem faktycznie brzmi jak wymysł anonów z 4chana, z drugiej strony, na liście levelów, pojawiają się takie pozycje jak "Medicine" i "Amputation". Levele Abby. :)


RE: The Last of Us - seria - Czarli - 04-05-2020

Fakt, nie jest to potwierdzone, jednak w moim przekonaniu niczego to nie zmienia pod kątem tego twistu.


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 04-05-2020

Abby oficjalnie transem nie jest, ale jej przydupas/przydupaska (nie wiem, w którą stronę odbyła się transformacja) z łukiem, nie tylko oficjalnie jest istotą transgenderową, ale też był zorganizowany casting tylko dla "chirurgicznie ulepszonych" (nie lepszych aktorów ogólnie), coby znaleźć odpowiednią/odpowiedniego osobę/osoba (?).

Krytyka sequela bez politykowania, od gościa, któremu TLoU pomigło przejść przez różne losowe gówna:

;


RE: The Last of Us - seria - Gal Anonim - 04-05-2020

(04-05-2020, 11:27)patyczak napisał(a): Motyla noga, Mental, przestań mnie mylić z patyczakiem, zwłaszcza że mamy znacząco różne gusta i poglądy.
Bez kitu, Mental, to są dwie sekundy, żeby sprawdzić. Troche wstyd.

patyczak napisał(a):I podejrzewam, że gdybyś przed premierą pierwszej części usłyszał, że dostaniesz brutalną grę z akcją w postapokaliptycznym świecie, w którym rządzi przemoc i anarchia, to byś się podjarał. Ale gdyby chwilę później okazało się, że długimi fragmentami będziesz kierował filigranową czternastolatką, to szlag by cię trafił. A jak to się skończyło, to wszyscy wiemy :)
No ja - o ile rozumiem krytyke zakulisowych akcji - to mysle, ze przecież




RE: The Last of Us - seria - Wyatt Earp - 04-05-2020

(01-01-1970, 02:26)Crovq593103' napisał(a):
(04-05-2020, 11:27)patyczak napisał(a): Motyla noga, Mental, przestań mnie mylić z patyczakiem, zwłaszcza że mamy znacząco różne gusta i poglądy.
Bez kitu, Mental, to są dwie sekundy, żeby sprawdzić. Troche wstyd.


Classic Crov :)


RE: The Last of Us - seria - Mental - 04-05-2020

patyczak napisał(a):być może przede wszystkim takie kobiety przetrwają apokalipsę

Mylisz się. Pomijając heteroseksualnych, białych preppersów, ukrywających się w lasach Oregonu czy Idaho, apokalipsę przetrwają głównie bezdomni i jakieś prymitywne plemiona z uśrednionym ilorazem inteligencji poniżej 75. Oni już teraz żyją w czymś na kształt post-apo, parają się koczowniczo-zbierackim trybem życia, więc dla nich ewentualny upadek cywilizacji będzie jedynie zmianą skali.

Wolfman napisał(a):Czy w realnym świecie, kobiety są w stanie zbudować na czysto TAKĄ muskulaturę?

Na czysto nigdy.

Paszczak napisał(a):Mental, przestań mnie mylić z patyczakiem, zwłaszcza że mamy znacząco różne gusta i poglądy.

Słuszna uwaga.

Crov napisał(a):Bez kitu, Mental, to są dwie sekundy, żeby sprawdzić. Troche wstyd.

Mam wstać?