Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Last of Ass - seria - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: The Last of Ass - seria (/Thread-The-Last-of-Ass-seria--3309)



RE: The Last of Us - seria - Gieferg - 25-06-2020

(19-06-2020, 15:07)Huntersky napisał(a): Na 4chanie jest też scena seksu z
 
Nie muszę dodawać, że jest fatalna :P

Warning: Disturbing content
Cannot unsee... a klata tej pani (?)... ugh...

EDIT: komentarz z YT:

I was expecting Abby to say BEND OVER ITS MY TURN


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 25-06-2020

Mental napisał(a): Podpisałem to.
Ale nie łudzisz się chyba, że ND choć przez chwilę rozważą tą petycję i tym samym przyznają się do błędu? Poza tym z treści wnioskuję, że jej autorzy chcieliby gry w której Joel i Ellie bawią się w dom i hodują kucyki, a nie tylko większej logiki zachowań.


RE: The Last of Us - seria - Gieferg - 25-06-2020

Reasons of signing:

All we just wanted was a sequel about Ripley and Newt's relationship going further like mother and daughter, and meet them both once again; which was the point of the previous movie. Not a darker story which tries to force us to root for some mean prisoners.


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 25-06-2020

Właśnie, niech ND zrobi The Last of Us 3, ale zamieni Neila Druckmanna na Neilla Blomkampa. On będzie wiedział jak napisać PRAWDZIWY sequel TLoU1. Szybko, niech to dopiszą do petycji.


RE: The Last of Us - seria - Gieferg - 25-06-2020

Tak z ciekawości - czy w tej grze można podjąć jakieś istotne decyzje fabularne, czy zakończenie jest jedyne słuszne i z góry ustalone?


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 25-06-2020

Nawet nieistotnych decyzji nie możesz podjąć.


RE: The Last of Us - seria - Mental - 25-06-2020

Paszczak napisał(a):Poza tym z treści wnioskuję, że jej autorzy chcieliby gry w której Joel i Ellie bawią się w dom i hodują kucyki, a nie tylko większej logiki zachowań.

Ja bym chciał sensowną historią zemsty z lepszymi dialogami. Bo to, co jest teraz, nie ma w uj sensu.


RE: The Last of Us - seria - Daner - 25-06-2020

[Obrazek: azm-XZm-B-700bwp.png]
Mi to na razie wygląda jak świetny i odważny pomysł zjebany kiepskim scenariuszem, do tego wątki SJW nie pomagają całości.
Ja czekam na recenzję Quaza, humor czasami żenujący ale świetnie rozbiera gry na czynniki pierwsze.
Polecam recenzję na gry-online, ładnie odlecieli niektórzy recenzenci:)

-Wyobraźcie sobie nasz świat jako starą stodołę. Zalegające w niej wysuszone siano to my, ludzie. Porozlewany to tu, to tam smar i kałuże łatwopalnego oleju to wszystkie nasze problemy oraz różnice, przez które kłócimy się (i zabijamy) od tysięcy lat.The Last of Us: Part II to pochodnia xD

-Boże, chroń Naughty Dog, chroń pracowników tego studia. W grach nieczęsto mamy szczere i niewymuszone powody do wzruszeń. I nikt tak pięknie nie podpala świata swoimi dziełami jak właśnie artyści z Santa Monica.

-Przełożona premiera trafiła akurat na miesiąc, w którym wielu Amerykanów – ba, i świat w ogóle – obchodzi rocznicę wydarzeń, jakie zapoczątkował nalot policji na Stonewall Inn w czerwcu 1969 roku, przyczyniając się do zawiązania ruchu LGBT. To być może zwyczajny zbieg okoliczności, a być może subtelny gest, który nie kosztował nic. Wymagał tylko odwagi.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=13979&STR=5


RE: The Last of Us - seria - Mental - 25-06-2020

Cytat:Boże, chroń Naughty Dog, chroń pracowników tego studia.

Których? Tych obecnych czy tych zwolnionych, którzy pracowali przy Part I?


RE: The Last of Us - seria - Daner - 25-06-2020

Dobre pytanie, masa ludzi odeszła, w tym Bruce Straley mający duży wpływ na jedynkę.
Widać że sony rzucało w nich walizkami pieniędzy ale obawiam się że to studio już może nie osiągnąć dawnego poziomu,tym bardziej jeśli tylko Druckmann będzie u steru.


RE: The Last of Us - seria - Kluski - 25-06-2020

(25-06-2020, 13:51)Daner napisał(a): Ja czekam na recenzję Quaza

Quaz jest akurat mocno liberalny, więc raczej nie spodziewałbym się krytyki wiadomego przechyłu.


RE: The Last of Us - seria - Mental - 25-06-2020

Ale ja nie chcę słuchać krytyki "przechyłu". Chcę, żeby nasze rodzime pół-mózgi od recek skupiły się na motywie zemsty, fabule i sensowności całej konstrukcji narracyjnej Part II - tak jak robią to anglojęzyczni recenzenci. Oni wytykają OBIEKTYWNE wady, a nie przechył gejowsko-lesbijski, który w kontekście wymienionych przeze mnie problemów nie ma kompletnie żadnego znaczenia.


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 25-06-2020



Quaz nawet pół słowem nie wspomina o kwestiach LGBT. Nie jest zachwycony raczej, ale i nie hejtuje. Brzmi jak najbardziej wyważona opinia ze wszystkich jakie słyszałem.


RE: The Last of Us - seria - Daner - 25-06-2020

W sumie tego się spodziewałem, fajna recenzja ale chętnie bym zobaczył taką ze spoilerami, mnie ta gra by pewnie wymęczyła strasznie przez te prawie 30 godzin.
Jedynkę jak skończyłem to nawet mi się tego lesbijskiego dodatku nie chciało już odpalać:P


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 25-06-2020

Tak, Left Behind było niezwykle lesbijskim dodatkiem...


RE: The Last of Us - seria - peju - 25-06-2020

tak, było dodatkiem niezwykłe lesbijskim bo miało to przygotować grunt pod fundamenty drugiej części.
Kiedy skończyłem Left Behind zrozumiałem, że wcale nie miała być to opowieść o tym jak Ellie została zarażona i straciła przyjaciółkę,
tylko koniecznie chciano pokazać nam to, co najmniej nas w tym momencie interesowało: orientację seksualną bohaterki. I po co?
Po pierwszych trailerach "dwójki" już wszystko wiedziałem, że całość będzie pompowała tęczową propagandę za wszelką cenę.
Nawet za cenę dobrej historii bo teraz jedyne co się liczy to iść za "postępowym" światem.

Nic to że wszystkie filmy budowane na poprawności politycznej: lgbt, BLM, feminizm to są zwykłe klapy (w tym finansowe).
Trzeba jeszcze to samo zrobić z przemysłem gier.


RE: The Last of Us - seria - Daner - 25-06-2020

(25-06-2020, 15:53)Kuba napisał(a): Tak, Left Behind było niezwykle lesbijskim dodatkiem...

Toć żartuje dałem emote, zresztą nie mam z tym problemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu podstawka była syta i mi wystarczyło.


RE: The Last of Us - seria - Kuba - 25-06-2020

(25-06-2020, 16:02)peju napisał(a): tak, było dodatkiem niezwykłe lesbijskim bo miało to przygotować grunt pod fundamenty drugiej części.
Kiedy skończyłem Left Behind zrozumiałem, że wcale nie miała być to opowieść o tym jak Ellie została zarażona i straciła przyjaciółkę,
tylko koniecznie chciano pokazać nam to, co najmniej nas w tym momencie interesowało: orientację seksualną bohaterki. I po co?
Po pierwszych trailerach "dwójki" już wszystko wiedziałem, że całość będzie pompowała tęczową propagandę za wszelką cenę.
Nawet za cenę dobrej historii bo teraz jedyne co się liczy to iść za "postępowym" światem.

Nic to że wszystkie filmy budowane na poprawności politycznej: lgbt, BLM, feminizm to są zwykłe klapy (w tym finansowe).
Trzeba jeszcze to samo zrobić z przemysłem gier.

Po pierwsze - pierdolisz. Gdyby jedynym celem Left Behind było pokazanie orientacji bohaterki to miałbyś o tym cały dodatek a nie jedną, króciutką scene którą biorąc pod uwagę kontekst i bohaterki można było różnorako interpretować. nawet tutaj było swego czasu trochę głosów, że to wcale nie oznacza, że Ellie jest lesbijką, bo nie oznaczało. Sama historia nie miała w sobie nic z propagandy ani budowania podwalin pod propagandę w sequelu i takiego stawiania sprawy inaczej niż homofobią nie umiem wytłumaczyć :)

a jak dobrze rozumiem, te sensowne głosy krytyki odnoszą się do miliona innych, nie powiązanych z |LGBT rzeczy które jak się zdaje przeszkadzają jedynie garstce i nie tam leżą problemy.
z przemysłem gier? Jak ty grasz w gry? Gry od zawsze pękają od feminizmu, LGBT, równości.

Klapy? Filmy budowane na BLM i feminiźmie oraz LGBT będące finansowymi klapami? Co ty ćpiesz.


@Daner a to sorry ;)


RE: The Last of Us - seria - peju - 25-06-2020

no jak dla Ciebie wszystkie remake budowane na feminizmie typu ghostbusters i im podobne nie sa klapami to winszuje.
nie innaczej jest z wciskaniem czarnoskórych do filmów historycznych oraz zdemoralizowane do granic możliwości Oskary wydawające nagrody za sam fakt bycia czarnym w filmie.

" to miałbyś o tym cały dodatek a nie jedną, króciutką scene" - to się nazywa umiejętne i delikatne wplecenie tego niby nie ważnego wątku i jest tzw "dawkowaniem".
W Left Behind, krótka scena, że niby nie o to chcieliśmy pokazać, w II częsci propaganda na całego. Tak się buduje pewne rzeczy do których chce się przekonać niechętne społeczeństwo.
Małymi dawkami.

"swego czasu trochę głosów, że to wcale nie oznacza, że Ellie jest lesbijką" - swego czasu. i pewnie swego czasu tak bym to odebrał. Ale ja nabylem ps4 jak juz w siecie pojawily sie pierwsze trailery 2 czesci. nie ogladalem ich. przeszedlem pierwsza czesc w calosci z niesamowitym zacieciem i bardzo mi sie podobala. potem przeszedlem dodatek i od razu zobaczylem trailer II czesc i wszystko bylo dla mnie jasne. Po prostu dodalem 2+2.


RE: The Last of Us - seria - Mental - 25-06-2020

Przeurocze :)

(od 3:00)