Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Last of Ass - seria - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: The Last of Ass - seria (/Thread-The-Last-of-Ass-seria--3309)



RE: The Last of Us - seria - Pelivaron - 23-11-2022




RE: The Last of Us - seria - Mental - 01-12-2022

Co to kurva jest?




RE: The Last of Us - seria - Żółte Krzesło - 01-12-2022

To jest Postęp.

[Obrazek: Fcy6hc-WAAUKc-Ph.jpg]

Wiem, że "The Last of Us" nie jest produkcją netfliksową, ale zasada ta sama.


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 01-12-2022

Okaże się, że zastrzelą ją z pobudek rasistowskich.


RE: The Last of Us - seria - yacajackowski - 01-12-2022

Hahaha, haha.


Ha.



Ja pierdole.


RE: The Last of Us - seria - srebrnik - 01-12-2022

O ciup :D Rozumiem, że ta aktorka zagra 12 letnią dziewczynkę? :>


RE: The Last of Us - seria - Paszczak - 01-12-2022

Zaraz, czy w grze żona Joela nie porzuciła czasem rodziny?
Ech, ci uciekający od odpowiedzialności czarni rodzice.


RE: The Last of Us - seria - slepy51 - 03-12-2022



Rumuński zwiastun w sam raz pasuje ;)


RE: The Last of Us - seria - Danus - 03-12-2022

Maja mnie. Jebancy mnie maja. Ten zwiastun jest zajebisty i jaram sie tym serialem jak las.


RE: The Last of Us - seria - Gieferg - 03-12-2022

Jeden wielki ziew jak dla mnie (ale nie grałem w gry, nic mnie do nich nie ciągnie).


RE: The Last of Us - seria - Danus - 04-12-2022

Nie grales w najlepsza gre wszechczasow, wiec nie wiesz nawet co tracisz.


RE: The Last of Us - seria - Wawrzyniec - 04-12-2022

The Last of Us to jedna z najlepszych historii w grach ever, ale grą jest średnią.


RE: The Last of Us - seria - Danus - 04-12-2022

Eee tam, mi tam gra wchodzi gładko i uwielbiam tez gameplay. Eksploracja tego calego zniszczonego swiata, znajdywanie czesci do tworzenia przedmiotow, czytanie zostawionych listow, wiadomosci, chodzenie po opuszczonych domach z ktorych kazdy ma swoją historie. Cos niesamowitego.
Gdyby nie to, nie zakonczylbym tej gry okolo 7 razy. Jakbym powodem byla tylko historia ogladalbym cutscenki na tubie. A tak zbliza sie 8 raz, tym razem wersja na PS5.


RE: The Last of Us - seria - yacajackowski - 04-12-2022

Hmm... No jakoś nie czuje tego. Tak sobie.


RE: The Last of Us - seria - Pitero - 04-12-2022

Zwiastun świetny. I coraz bardziej przekonuję się do aktorki, która gra Ellie. Zresztą nie wierzę, żeby HBO zawaliło tak ważny casting. Niektórzy zapominają, że to nie ma być ktoś wyglądający jak sobowtór z gry tylko o to jak zagra i wzbudzi u widza emocje swojej postaci.


RE: The Last of Us - seria - zdzichon - 04-12-2022

Rzeczywiście, dziewczynka na fotosach wypadała mocno tak sobie z tą swoją trudną twarzą, ale we właściwych scenach mocno zyskuje.


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 05-12-2022

Moja wspaniała żonka idealnie podsumowała zwiastun i cały cyrk wokół tej produkcji: „To będzie bardzo dobrze wykonana bardzo zła rzecz”.


RE: The Last of Us - seria - Danus - 05-12-2022

Hitch jestes zbyt mocno uprzedzony. Ja rozumiem, ze mozna być po tym gownie jakim jest Part 2. Dajmy szanse, raz ze to HBO dwa, od tworcow Charnobyla.
Poczekajmy do 16 stycznia.


RE: The Last of Us - seria - Hitch - 05-12-2022

Nie jestem uprzedzony. Oceniam to co widzę. Spierdolony casting, ciulowe aktorstwo, żałośnie odtworzone dialogi z gry (które wystarczyło przepisać, powtórzyć, ale nie! Cuckmann się będzie poprawiał niczym George Lucas) i masa zbędnych dodatków do historii, z której spokojnie można było wycisnąć dwa 10-odcinkowe sezony serialu, bez zmieniania czegokolwiek.

A tak mamy jakichś starych, grubych Indian pouczających Joela, tfu, Pedzio Paskala; dziewczynkę z wodogłowiem, która w grze za takie wygłupy by dostała dwie pastylki ołowiu na uspokojenie; Tess w postaci starej, grubej baby; jakieś porody; spadające samoloty i inne bzdury bez których gra i tak osiągała ekstremum dostarczania emocji.

Ale najlepsze, że to ciąg dalszy kampanii opluwającej Joela. W dwójce zrobili z niego morderczego psychopatę, a tu zrobią z niego popychadło kobiet i grubych ludzi. Wszyscy mu będą mówić co ma robić i kiedy, a jego jedyną rolą będzie bycie mięśniakiem od walenia w mordę.


RE: The Last of Us - seria - Danus - 05-12-2022

Hitch to trzeba na spokojnie.
Poczekajmy do 16 stycznia i do ostatniego odcinka sezonu. Jesli bedsie tak jak mowisz, pierwszy przyznam ci racje:)