Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Nasze kolekcje filmowe - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forumkmf.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Nasze kolekcje filmowe (/Thread-Nasze-kolekcje-filmowe--366)



- fipii - 28-04-2007

Hehe przyślą rachunek który będzie różnicą miedzy tym co zapłaciłem a tym ile on normalnie kosztuje, czyli około 50 zł.


- majkel78 - 28-04-2007

fipii napisał(a):Jłyta z filmem nie działa mi na moim odtwarzaczu stacjonarnym (który jest dość kiepski ale jak do tej pory wszystko działało. WIWA 128U

Całkiem możliwe, że właśnie dlatego że masz kiepski odtwarzacz to z Casono Royale masz problem. Wraz z tym filmem Sony wprowadziło nowe zabezpieczenie antypirackie. Jak widać jest ono takie dobre że nawet odtwarzać się go nie da ;) Z tego co czytałem to polega ono na jakimś dziwnym zapisie plików na płycie i chyba przez to się player gubi. Podobne problemy możesz mieć z Sezonem na misia i Rocky Balboa.


- fipii - 28-04-2007

Dzieki Majkel78 za informacje. Po takich "niespodziankach" odechciewa sie kupować płyt, miałem ochote na Rockiego ale nie wiem czy sie zdecyduje.
(OFFTOPIC: Tak samo jak z Windowsem, po zakupie oryginału raz sie aktywował a za drugim razem musiałem dzwonić i spisywać od automatu 48 cyfrowy kod :-/, takie moje dziwne szczescie)


- Predator895 - 28-04-2007

proponuje wydać w końcu te symboliczne 300 zł i zakupić sobie firmowy Odtwarzacz DVD a WiWe pro 7 odstawić do lamusa :P


- military - 29-04-2007

Symboliczne 300 zł - ROTFL.


- apone - 30-04-2007

Poszedłem do MM po "Draculę". Wyszedłem z dwupłytowym "Batmanem" (30 zł!) i "Ucieczką z Nowego Jorku". A tyle razy sobie obiecywałem, że go wreszcie kupię :?

P.S.
Wydanie "Batmana" jest miodne :)


- Anonymous - 01-05-2007

Dwupłytowy Batman to pod względem zawartości płyt najlepsze wydanie filmu z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia, jakby jeszcze miał jakieś wypasione pudełko...


- Predator895 - 01-05-2007

http://allegro.pl/item189010039_ojciec_chrzestny_trylogia_godfather_box_.html

Sprzedawca zapewnia mnie ze opakowania i płyty są w stanie idealnym tylko pudełko zbiorcze jest lekko poobcierane No nic Zobaczymy jak dojdzie paczuszka Oferta była atrakcyjna więc nich stracę :P utargowałem jeszcze -6 zł na koszty przesyłki :P


- Sulej - 01-05-2007

Jako że uwielbiam Ojca Chrzestnego to jak będę czy kasie (czyli nieprędko) też muszę sobie sprawić taki box.


- majkel78 - 01-05-2007

Jestem ciekawy czy to wydanie wróci jeszcze do normalnego obiegu. Po tym jak ITI wypadło z rynku Ojciec Chrzestny to rarytas ;)


- Predator895 - 01-05-2007

jak już wróci to w badziewnym plastiku dlatego jeszcze bardziej sie cieszę że dorwałem Edycje w Digipacku :D Podzielę się fotkami jak tylko przyjdzie paczuszka.


- Mental - 01-05-2007

rozumiem, że jeśli posiadam edycję w digipacku, to mogę uważać sie za farciarza? :)


- Predator895 - 01-05-2007

mega :D a masz podziel sie fotkami :D z nami :D


- Mental - 01-05-2007

[Obrazek: obrazdn4.jpg]


- Predator895 - 01-05-2007

Mental jesteś Bogiem :D respekt Dla tego Pana :D nie moge sie doczekac kiedy mój zestawik przyjedzie do mnie :D może zdradzisz jeszcze gdzie kupiłeś to cacko pewnie jeszcze za czasów zimniej wojny po 200 zł Czasy wielkich wyrzeczeń aby uzbierać trochę więcej kaski na tak wielkie wydanka :D


- Mental - 01-05-2007

to nie wszystko... patrzcie, co przyszło do mnie w ostatni piątek... :)

[Obrazek: obraz001bi2.jpg]

stan idealny
koszt razem z wysyłką - 10 funtów. 10 fuli za 6 dvd i 3 arcydzieła. takie rzeczy przychodzą do Polski z Zachodu :)

Cytat:może zdradzisz jeszcze gdzie kupiłeś to cacko

ojciec kupił, nie ja :) i było to jakieś dwa lata temu.


- Predator895 - 01-05-2007

fajne wydanko podobnie prezentuje się moja Anthologia Rockiego Cudo :D


- Mental - 01-05-2007

nie będziesz żałował kasy. ojca chrzestnego trzeba znać. wszystkie trzy części są wybitne.


- Mierzwiak - 01-05-2007

Mental napisał(a):ojca chrzestnego trzeba znać. wszystkie trzy części są wybitne.
A nie prawda bo trójka od nich odstaje :P

[zazdrości patrząc na zdjęcia]


- apone - 01-05-2007

:shock: Mental, wyjdziesz za mnie? :D

Edit:
Wreszcie pojawiły się jakieś godne wydania westernów Leone. Ale do pełnej kolekcji brakuje Ci 2DVD Fistful of Dynamite i Once Upon a Time in the West :)