Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Nasze kolekcje filmowe - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Wydania Blu-ray/dvd (https://forumkmf.pl/Forum-Wydania-Blu-ray-dvd--45)
+--- Wątek: Nasze kolekcje filmowe (/Thread-Nasze-kolekcje-filmowe--366)



- military - 19-03-2007

Jeśli o mnie chodzi, to pożyczam z pewną dozą ostrożności - zależy co i zależy komu. Moich ulubionych filmów nie pożyczam absolutnie nigdy - już parę wydań z gazet zginęło, wolę żeby to nie spotkało filmów w pudełkach.


- Predator895 - 19-03-2007

a ja planuję kupić albo samemu skonstruować Fajniuśką półkę na moją kolekcje DVD tak aby pomieściła co najmniej 150 pozycji i aby to wszystko ładnie sie prezentowało . Może jakieś propozycje Panowie pomocy


- romeck - 19-03-2007

Może takie półki? :)

[Obrazek: 01ju0.th.jpg] [Obrazek: 02qp6.th.jpg] [Obrazek: 03qn1.th.jpg]


- Mierzwiak - 19-03-2007

No no romeck, bardzo ładna kolekcja, zazdroszczę, chociaż widzę tam kilka baboli. Ale tylko kilka ;)

Mam pytanie odnośnie tego dwupaka Kill Billa - co to za pudełko? Tekturowe? A w nim filmy oddzielnie? Byłem dzisiaj w MM i zapomniałem się przyjrzeć.


- romeck - 19-03-2007

Ja też tam widzę kilka baboli. :D

Pudełko z ultragrubej tektury, lakierowane. Filmy niestety w zwykłych amarayach, typowe wydania.


- Mierzwiak - 19-03-2007

Dzięki za info. No wiesz, wydania typowe bo Monolith, ale to pudełeczko fajna sprawa, chciałbym właśnie zakupić to wydanie jak tylko będzie mnie stać :)

No a mnie przybył dzisiaj "Edward Nożycoręki" o czym już wspominałem (bardzo ładne wydanie) i pierwszy "Krzyk", w końcu SPI zrobiło osobne wydanie.


- romeck - 19-03-2007

Mierzwiak napisał(a):No a mnie przybył dzisiaj "Edward Nożycoręki"
Stoi też na półce, jak się przyjrzeć, to go widać. :)
22.90 w Saturnie. :)


- Mierzwiak - 19-03-2007

romcku, jeszcze dwa pytania:
1) Czy te wydania Pulp Fiction, Jackie Brown i Od zmierzchu do świtu mają przed filmem reklamę "Premier"? (wszystkie trzy które mam z "Kolekcji Tarantino" ją mają).
2) Czym się do cholery kierujesz układając filmy bo u licha nie mogę tego rozgryźć? :roll:


- Hitch - 19-03-2007

Musi sie czyms kierowac? :?
Wazne zeby on sam sobie wiedzial gdzie leza jego filmy chyba..


- romeck - 20-03-2007

Mierzwiak napisał(a):romcku, jeszcze dwa pytania:
1) Czy te wydania Pulp Fiction, Jackie Brown i Od zmierzchu do świtu mają przed filmem reklamę "Premier"? (wszystkie trzy które mam z "Kolekcji Tarantino" ją mają).
Musiałbym sprawdzić, bo nie pamiętam. Ale jeśli masz tą kolekcję w postaci trzech filmów w potrójnym amarayu, to o ile się nie mylę, to są DOKŁADNIE TE SAME płyty, więc zapewne i reklamy są.

Mierzwiak napisał(a):2) Czym się do cholery kierujesz układając filmy bo u licha nie mogę tego rozgryźć? :roll:
Absolutnie niczym. :) Ciągle dochodzą nowe filmy, więc jeśli miałbym za każdym razem je jakoś przekładać, to bym ocipiał. Ale staram się, jak się uda, trzymać ładniejsze wydania razem, serie razem, boxy razem, polskie osobno itp.
Poza tym muszę (musimy - żeby była jasność, część filmów to dorobek mojej Kasi) dokupić półkę. :)


- Mental - 20-03-2007

Cytat:polskie osobno

no wiadomo, że polskie osobno

ja swoje polskie trzymam zawinięte w plastikowy worek zakopane w ogrodzie :)


- romeck - 20-03-2007

ROTFL! :D


- Anonymous - 20-03-2007

Dzisiaj doszły:

> Szczęki 2DVD (29,90 w Media)
> Gremliny 2 (14,99 w media)

W najbliższych planach : Głupi i Głupszy ( w Platynowej Kolekcji, w Media za 29 zł - niestety wersja rozszerzona, bez cenzury, w której dodane sceny mnei irytują...)

Mierzwiak napisał(a):No a mnie przybył dzisiaj "Edward Nożycoręki" o czym już wspominałem (bardzo ładne wydanie)
A Eddie gdzie i za ile jak można spytać? (w okolicach Katowic jakby ktoś wiedział).

Co do pożyczania - nie zzzznoszę tego, zwłaszcza że moi znajomi nie mają poszanowania dla płyt. walają się u nich bez pudełek i wygladają potem tragicznie.

Cytat:ja swoje polskie

ja swoich polskich jeszcze nie mam i nie planuję mieć :P


- Mental - 20-03-2007

Cytat:Szczęki 2DVD (29,90 w Media)

to jest wydanie z DTS-em po niemiecku? bleee... ja mam DTS angielski i jestem happy boy :)


- Anonymous - 20-03-2007

a ja mam bez DTSu po angielsku i też jestem happy :lol:


- Mental - 20-03-2007

nie wiem jak ty, ale ja bym się czuł fatalnie, wiedząc, że w Polsce jest osoba, która ma lepszy DTS ode mnie :)


- tomashec - 20-03-2007

romeck, spoko kolekcja:) ja sobie zamowilem szafe z senatora i tam trzymam wszystkie multimedia, od plyt cd, przez vhs do dvd (ktorych wciaz malo...) jak zrobie foty to podesle. i zauwazylem ze tez masz "malene".... niestety to co w polsce wydali to wersja na rynek amerykanski. pelna wersja trwa o 18 minut dluzej i dla wielbicieli talentu i "talentu" moniki rzecz obowiazkowa. (Uncut) ja juz jestem w posiadaniu:))))


- Anonymous - 20-03-2007

Cytat:ja bym się czuł fatalnie, wiedząc, że w Polsce jest osoba, która ma lepszy DTS ode mnie
Mnie to krótko mówiąc wali po całości :lol:

Tak btw Platynowej Kolekcji New Line Cinema - fajnie, że jest Dumb & Dumber ale czemu nie ma Mortal Kombat ? :( Czy ten film w ogóle był w Polsce na DVD ?


- Mental - 20-03-2007

Cytat:Mnie to krótko mówiąc wali po całości

Nieprawda. Obaj doskonale wiemy, że żałujesz zakupu :)


- MOLQ - 20-03-2007

Ja mam Mortal Kombat na VHS :D hehe chce ktos :>?