![]() |
|
REMAKE - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: REMAKE (/Thread-REMAKE--369) |
REMAKE - DUX - 26-01-2007 Dziś w dniu 26 stycznia 2007, na stronie KMF zaczyna działalność nowy dział! Dział ów zwie się REMAKE a prowadzi go hOPS. Zapraszamy do nowego działu oraz do konkursu z nim związanego. Wszystko znajdziecie tu: http://www.film.org.pl/remake/index.html - Mierzwiak - 26-01-2007 Wow, świetnie, gratuluję hops, chyba tylko tego brakowało na KMFie. - Beowulf - 26-01-2007 Ja tez gratukuje hOPSiu - dobry z Ciebie murzyn :lol: I zycze powodzenia w prowadzeniu dzialu i rozszerzania stopki redakcyjnej ;) Rownie wielkie gratu dla Romecka-oprawiacza - calosc wyglada idealnie jak na moje gusta (chociaz nic nie jest idealne, ale zostawmy ten temat juz w spokoju ;p) - hops - 26-01-2007 Dzięki, chopy :) Zapraszam do współpracy ;> Bić pokłony przed romeckiem za opracowanie graficzne! - romeck - 26-01-2007 :oops: Starałem się, dzięki serdeczne, ale chyba przesadzacie. :) Świetny jest pomysł działu, jego rozplanowanie, opracowania. Z mojej strony to jedynie czysto rzemieślnicza realizacja znakomitych założeń hOpsa. :) Także gratulacje dla hOpsa za pomysł, pieczę i trzymanie ręki na pulsie! No i za teksty oczywiście. :) - Mefisto - 26-01-2007 a to ja z krytyka niewielka za to wystapie :P dzial rzecz jasna swietnascie sie zapowiada (bo na razie nie mów hop[s], choc zycze najlepszego, a nawet i sam pomoge, jak bede mial kiedy, za co i gdzie ;) ), ale ta oprawa jakas taka hmm....no insza od reszty KMFu, lekko za pstrokata. Znaczy sama w sobie jest ok i pewnie sie nawet przyzwyczaje, ale w porównaniu z reszta stronki to mi ciutke nie pasuje i tyle ;) Ale i tak winszowac - hops - 26-01-2007 Pewnie chodzi Ci o tło :) Też mi się wydawało na początku niepotrzebnie ubarwione, ale bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłem i generalnie spodobało mi się :) A zmiana szaty graficznej to ponoć 3 sekundy, więc w razie czego można to zrobić ad hoc :) - romeck - 26-01-2007 Teraz lepiej? :) Bo ja nie wiem gdzie ta "pstrokatość". :) - hops - 26-01-2007 Jak dla mnie lepiej jest z klubowymi barwami w tle :) - Mefisto - 26-01-2007 w sumie jest ok - juz nic nie mówie, bo reszta rzadzi ;) - romeck - 26-01-2007 Żaden to problem jak widzisz. :) - Dr_Bakier - 26-01-2007 Świetny pomysł a materiałów to tego działu będziesz miał że hoho :D ilość remake'ów rośnie z roku na rok. - Artemis - 26-01-2007 Wróciłam na forum ;). Dobra, jest ok, tylko w konkursie w punkcie 3. jest coś takiego: "nie mogą brać udziału członkowie KMF ani ich rodziny". Był taki przypadek, że jakiś tatuś podesłał swój formularz czy coś?? :)[/i] - desjudi - 26-01-2007 super, naprawde fajna obota! żadnego z filmów nie widziałem, a teraz zobaczyć chciałbym 8) - hops - 26-01-2007 Artemis napisał(a):Był taki przypadek, że jakiś tatuś podesłał swój formularz czy coś?? :)Nie wiem, ale mój brat chciał wziąć udział w TYM konkursie ;) - Arrakin - 26-01-2007 Gratulacje hOps i Romeck. Bardzo ładnie to wygląda, zwłaszcza plus wielki za "oryginał czy remake", a nie jedynie samo zestawienie opisów... uświadomiło mi też, że mam ogromną zaległość, bo dość, że nie widziałam czegoś z Theron i czegoś z Nortonem, to nie widziałam czegoś, gdzie ta dwójka występuje razem :( - hops - 26-01-2007 Jeszcze raz dzięki wszystkim za pozytywne opinie :) Teraz trzeba TYLKO utrzymać poziom ;) - MOLQ - 26-01-2007 Bo inaczej hiszpanska inkwizycja :wink: - Fantasmagor - 27-01-2007 Podoba mi się. Można zgłaszać propozycje remake'ów? :) - hops - 27-01-2007 Można, chociaż na dość długi czas mam ustaloną kolejność remake'ów do opisania ;) A zmienić się może, jeśli ktoś podeśle coś swojego :) |